Жіночність – чарівна енергія, яка полонить чоловіків

Сучасна епоха впроваджує в суспільство специфічні моральні цінності, і сьогодні все менше представниць слабкої статі можна назвати по-справжньому жіночними. Звичайно, поняття жіночності занадто абстрактно, щоб пов’язувати його з носінням пишною спідниці, або східної покірністю.

Що означає бути жінкою?

Жіночність – це цілий комплекс звичок, рис характеру, і вдачі, інтересів і цінностей, завдяки яким прекрасна стать гідний називатися таким чином. Що додає жіночності?

Ні, зовсім не животіння біля плити в чотирьох стінах. Це особлива магічна енергія, здатна на ментальному рівні притягати до себе будь-якого чоловіка.

Щось невловиме і незриме, що розташовує до себе інших людей і змушує їх захоплюватися вами. М’яка ментальність додає дівчатам небувалої краси і ніжності, навіть якщо чисто фізично вони не відрізняються бездоганними зовнішніми даними.

Існує і протилежний варіант. Чи Знали ви про жінку, яка була б бездоганно одягнена, від неї пахло б дорогими вишуканими парфумами, на її обличчі красувався б чудовий макіяж, а хвилясте волосся струмували б уздовж особи і досягали в довжину пояса… але при цьому вона вела б себе так, що швидше нагадувала б грубуватого прямолінійного чоловіка?

Нерідко красиві жінки стають владними кар’єристками, абсолютно непокірними і позбавленими будь-якої гнучкості. І як би не виглядала чарівно дама, гідні чоловіки ніколи не сприймуть її як «слабка стать». Найчастіше таким жінкам не щастить з партнерами – вони завжди є значно слабше і ведомее їх самих, що для чоловіка в принципі неприпустимо.

Що думають чоловіки про жіночності?

Недарма кажуть, що чоловіки і жінки ніби прийшли з різних планет. Врахуйте – жіночність очима чоловіків разюче відрізняється від ваших власних уявлень про цієї межі. І, справедливості заради варто відзначити, що їх тлумачення даного поняття куди більше наближене до істини, ніж наше.

В першу чергу, чоловіки відносять до жіночності цілісний образ зі стійким почуттям міри. Навіть найдрібніша деталь, що суперечить сприйняття жіночного образу, може сильно похитнути ваш ідеал в його очах. Тільки якщо в будь-якій ситуації ви будете м’якою, помірно слабкою, ніжною, скромною, тендітною і ненав’язливою, він зможе почуватися з вами справжнім чоловіком. А друге для нього надзвичайно важливо.

Секрети жіночності включають в себе і чисто психологічні аспекти. Справжня прекрасна леді повинна бути щирої, емоційної, вірною і легкою в спілкуванні. Всі ці фактори змусять вашого коханого трепетно оберігати вас, і гарантовано пробудять у ньому таке добровільне бажання.

Звичайно, цей ознака включає в себе не тільки етичні і культурні, але і біологічні аспекти. Чоловіки обожнюють дівчат з довгим волоссям, охайних, чудово запашних. Але всі ці моменти відходять на другий план, якщо леді веде себе грубо, наполегливо і дуже самодостатньо.

Будь-яка культура ототожнює з цієї жіночністю чуттєвість, сострадательность, дбайливість, доброзичливість і терпимість. Погодьтеся, тільки та дівчина, яка має у своєму духовному «арсеналі» набір всіх цих якостей, може стати гарною дружиною і матір’ю. Цього підсвідомо і шукає будь-який представник сильної статі.

Все перераховане ні в якому разі не говорить про те, що ви повинні стати всепрощаючої, невпевненої в собі, заповненої дівчинкою. Навпаки, така поведінка може відлякати вашого благовірного, адже поруч із «тюхтієм» він не буде відчувати себе гідно, благородно, зверхньо. Важливо знайти золоту середину і балансувати між її граней.

Це правило поширюється абсолютно на всі події життя. Не забувайте і про те, що внутрішню жіночність важливо підкріплювати «візуальними ефектами». Ви навряд чи зустрінете чоловіка, якщо будете неохайно одягнені, нечесаны, позбавлені акуратного макіяжу. Щоб стати жіночною, важливо дотримуватися до цього комплексний, всебічний підхід.

«Мільйони деталей»

Як розвинути в собі жіночність? Чоловіки кажуть, що ідеальна супутниця повинна поєднувати в собі властивості чотирьох образів:

 • Господиня. Бути господарської – не означає стати кухонних рабинею! Справжня господиня зможе швидко створити затишок у будь-якому місці, будь то заміський будинок, орендована квартира або номер у готелі. Причому зробить це без шкоди собі, без обтяження, без зайвої мороки. Відмінна господиня швидко і ефективно управляється з усіма справами. Їй зовсім не потрібно цілодобово драїти житло або проводити всі дні біля кухонної плити. Вона піклується про все заздалегідь, без шкоди собі і своєму зовнішньому вигляду;
 • Коханка. Гармонійні відносини неможливі без якісного сексу. Коханка забуває про всі заборони і упередженнях за порогом спальні. Вона чуттєва, сексуальна, любить доставляти задоволення і отримувати його зміну;
 • Корольова. Жінка з чином королеви тримається впевнено, гордо і дещо відсторонено. Вона не вішається на шию і не кидається в обійми, побачивши об’єкт симпатії. З нею завжди є про що поговорити, вона не позбавлена гумору і строгості, її інтелектуальні здібності виразно на висоті;
 • Дівчинка. Поки у вас живе дитина, жоден чоловік не зможе встояти перед вами! Ви повинні дивитися на світ і відбувається відкритим поглядом, сприймати всі події з часткою емоційності, бути щирою, відкритою і товариською. «Дівчатка» наївні та нехитрі, і саме вони здатні по-справжньому підкорити справжнього «самця», будучи вразливими і потребують захисту.

Естетика жіночності, або як стати жіночною зовні:

 • Довге волосся. Саме вони здавна символізують привабливість прекрасної половини людства. Гарна зачіска – це не тільки ваша візитна картка, це основний ключ до підкорення чоловіка. Доведено, що у дівчини, що носить довгі хвилясті волосся (обов’язково доглянуті і блискучі!) набагато більше шансів підкорити джентльмена, ніж у її суперниці з короткою стрижкою;
 • Красива одяг. Якщо у вас гарна фігура, можливо, вам йдуть джинси, шорти і футболки. Жінка в такому одязі може виглядати стильно, модно, красиво. Але, на жаль, не жіночно. Спідниці та сукні – ось головний козир представниць слабкої статі! Носіть їх як можна частіше, незалежно від приводу і погоди. Між іншим, деякі спідниці куди більш практичні і тепла, ніж штани;
 • Летить хода. Пам’ятайте героїню кінокомедії «Службовий роман», яка говорила про те, що жінок відрізняє саме хода? Летить, плавна, легка, але не вульгарна. У цьому, безумовно, є частка істини. Навіть якщо ви володієте всіма жіночними рисами, але ходіть важкими розмашистими кроками, навряд чи це додає вам шарму і чарівності. Більше того, цей факт може звести інші старання на «ні», і внести дисгармонію в загальний вигляд;
 • Макіяж. Що ще додає жіночності? Звичайно, макіяж! Доглянута жінка завжди вміє приховати свої недоліки і підкреслити достоїнства за допомогою декоративної косметики. Це не означає, що потрібно фарбуватися як на урочистий прийом, виходячи за продуктами. Але трохи підкреслити брови, додати пишності віям і зволожити губи ніколи не завадить.

І пам’ятайте – у будь-якій справі головне не переборщити!

Жіночність – це особлива, унікальна жіноча енергія, яка складається із сукупності безлічі зовнішніх і внутрішніх якостей.

Щоб стати по-справжньому жіночної, вам варто володіти деякими характерними якостями:

 • Чарівність;
 • Ніжність;
 • Легкість в спілкуванні;
 • Поступливість;
 • Шанобливість;
 • Дбайливість;
 • Добродушність;
 • Щирість;
 • Емоційність;
 • Комунікабельність;
 • Сострадательность;
 • Доглянутість;
 • Впевненість у собі;
 • Відкритість;
 • Господарність.

І повірте, ви в змозі розвинути в собі кожну з цих чорт! Головне, ставитися до себе самокритично і працювати над своїми помилками. Ми бажаємо вам знайти істинний магнетизм і стати справжнім ідеалом в очах будь-якого чоловіка, що стоїть.

Залишити коментар