Жіноча шийна хустка – способи зав’язування, як красиво зав’язати

Жінка, на шиї якої красується оригінально зав’язана хустка, в очах чоловіка виглядає досить привабливо і сексуально. Чому? Все просто: цей аксесуар у них асоціюється з несвободою, таким собі «нашийником», розвиває фантазію і включає інстинкт мисливця.

Француженки і зовсім не хочуть знімати шийну хустку навіть у сильний літню спеку, вважаючи за краще виглядати ніжно, інтригуюче, і відчувати на своїй шкірі прохолоду натурального шовку або батисту.

Саме у них є вроджене вміння не бігати по магазинах у пошуках дорогого і оригінального вбрання, а творити його своїми руками з вже наявних речей.

Стосується це і хустки, який жительки Франції здатні пов’язати на свою шийку не одним десятком способів, перетворюючи його з рядового аксесуара мало не в ювелірну прикрасу.

Чому б і нам не перейняти частинку їхнього досвіду, і не набути нові навички декорування свого образу?

Історія походження

Як ви вже неодноразово переконувалися, моду творять саме чоловіки. Це сталося і з хустками, традицію носити які запровадив ще Людовик XIV. Сталося це в момент його протистояння з військами хорватів, знати якого прикрашали химерно пов’язані хустки на шиї. Дійшло до того, що на наступний день правитель зобов’язав своїх придворних законодавців мод винайти сотню способів того, як красиво і витіювато зав’язати хустку на шию, щоб вузол можна було міняти кожен день, собі на радість і ворогам на зло.

Модні хустки: які вони?

Жіночий шийну хустку, актуальний в нинішньому році, являє собою барвисте, і обов’язково яскраве виріб, кожен міліметр якого ретельно продуманий дизайнерами та стилістами.

Квіткові мотиви і природні принти присутні буквально у всіх колекціях, а фарби використовуються виключно свіжі і весняні.

Чому лідером стали помаранчеві, рожеві, соковито-зелені і жовті одягу? Все просто: вони дарують настрій, виділяють з маси і роблять весь образ помітним і незабутнім.

Навіть такі торгові марки, як Accessories і Bershka обрали для своїх хусток сонячну, але аніскільки не кричущий, палітру відтінків, що милує око теплом і стриманістю.

А ось Befree і Benetton не стали ставити собі рамки, і створили колекцію виробів, які так і хочеться купити з-за їх навмисною яскравості, скрашивающей будній або непогожий день.

Основні правила і рекомендації

Перед тим як почати намагатися зав’язати жіночий шийну хустку, переконайтеся в якості його тканини – вона повинна бути виключно натуральної, добре зберігає форму, і приймає те положення, яке ви бажаєте їй надати. Пам’ятаєте, як перевірялася якість шовкових шийних хусток? Вони пропускалися крізь кільце, і якщо матеріал ковзав легко і невимушено, то виріб було гідно спочивати на жіночої шиї.

Ще врахуйте наступні моменти:

 • Аксесуар періть виключно руками, із застосуванням м’яких миючих засобів, сушіть в
  розкладеному стані, а пропрасовуйте тільки через тканину або марлю. Праска нагрівайте по мінімуму;
 • Повною мірою пізнати всі способи оригінального зав’язування шийного хустки можна тільки в одному випадку: його параметри повинні бути не менше 80*80см. До речі, саме такими габаритами щосили користуються бренди Hermes і Версаче;
 • Вміло і красиво затягнутий аксесуар на жіночій шийці – це спокусливо, велично, витончено і помітно. Не довіряєте? Перевірити на власному досвіді!

Як зав’язати?

Наводимо вашій увазі пару-трійку безпрограшних схем, завдяки яким ваш повсякденний вигляд зазнає відчутних метаморфози.

Отже, схема №1:

 • Виріб укладається навколо шиї з таким наміром, щоб його свисшие кінці хустки мали рівну довжину;
 • Кінчики пару раз переплітаються між собою, після чого вільно закидываются за плечі;
 • Спереду аксесуар драпірується, а ззаду зав’язується з метою фіксації результату.

Схема № 2 дає такі поради щодо того, як швидко і красиво зав’язати шийну хустку на шиї:

 • Виріб зав’язується вузол, який повинен виявитися посередині полотна;
 • Вузол розміщується безпосередньо під підборіддям, а закінчення аксесуара заводяться тому і перехрещуються;
 • Потім кути шийного прикраси перекидаються наперед, і хрестоподібно простягаються крізь вузлик.

Схема №3 – це відмінний варіант того, як можу зав’язати хустку на шию особи екстравагантні і дуже впевнені в собі:

 • Виріб накидається на потрібне плече;
 • Воно викладається красивими складками;
 • Аксесуар зав’язує у вузлик на поясі, причому з протилежного боку тіла.

Схема №4 пропонує крок за кроком освоїти майстерність, як зав’язати маленький або великий шийну хустку так, щоб він перетворив звичайний світшот в модний піджак:

 • Виріб складається вдвічі і накидається на плечі;
 • Спереду зав’яжіть простий вузол, але так, щоб кінці стали максимально короткими;
 • Вийдуть імпровізовані лацкани.

Схема №5 – це той варіант зав’язування, яким можуть скористатися володарки «лебединою» шиї:

 • Аксесуар складається зразок гармошки;
 • На шийці він зав’язується збоку;
 • Короткий кут залишається незадіяним;
 • Довгий пропускається під основою виробу, але тільки по напрямку знизу вгору.

Схема №6 показує, як жіночий хустку може оживити строгий офісний цибуля:

 • Маленький аксесуар складається в смужку такої ж довжини, що і краватку, після чого трохи прасується і навколо шиї укладається з таким наміром, щоб один його кінчик був набагато довший що залишився;
 • Довгий кут пару раз обертається навколо короткого. Слідкуйте за тим, щоб аксесуар лежав на шиї плоско;
 • Довгий кінчик тягнеться до підборіддя, після загинається вниз, і простягається через вузлик. Останній підтягують вниз до необхідної висоти. Так у вас вийде більш жіночний і романтичний варіант ділового краватки.

Як бачите, способи того, як можна оригінально і в тему зав’язати шийний тканинний аксесуар, здатні перетворити цей предмет гардероба в даний королівське прикраса.

Освоївши хоч кілька технік, ви і самі не помітите, як у вашій шафі з’явиться пара десятків подібних виробів різного кольору і довжини.

Експериментуйте, і будьте чарівні!

Залишити коментар