Жінка з характером або воїн у спідниці?

Сильна жінка завжди виділяється з натовпу рівною ходою, елегантністю, впевненою поведінкою і посмішкою. Вона не дозволяє собі засмучуватися через дрібниці, вступати в дурні суперечки і виглядати недоглянутий.

Все це дає їй величезні переваги перед іншими, менш організованими людьми. Ці якості допомагають швидше досягати своїх цілей, таких як успішне проходження співбесіди при влаштуванні на роботу своєї мрії або підвищену увагу представників протилежної статі.

Що потрібно зробити, щоб стати сильною особистістю?

Коли говорять про сильних жінок, у багатьох зустрічаються асоціації з фізичною міццю, яка нібито повинна бути притаманна цим дамам, або з нестерпним характером, не дає жити оточуючим. Все це частково правда, але з деякими нюансами.

Щоб зруйнувати цю ілюзорну думку психологи склали безліч пам’яток про те, як стати сильною особистістю.

Автори підходять до цієї проблеми по-різному, але основні принципи, які підкажуть, як стати сильною особистістю, однакові:

  • заняття фізкультурою;
  • власну думку;
  • досягнення цілей;
  • скептичне ставлення до невдач;
  • любов до себе;
  • прагнення до нових знань;
  • улюблена справа;
  • допомога іншим.

Фізкультура

Займатися спортом обов’язково потрібно, щоб стати сильною особистістю. Це, можна сказати, необхідна умова. Але воно зовсім не означає, що дівчина повинна займатися єдиноборствами або нарівні з чоловіками піднімати тяжкості.

Фізичні вправи потрібні для підтримки гарної форми. Відсутність зайвої ваги, підтягнуті сідниці і груди, рівна спинка роблять жінку впевненіше і щасливішим. Адже так приємно, прокинувшись зранку, побачити себе красивою, а помітивши очі дивиться з захопленням коханого чоловіка, ще й бажаною.

На спортивній фігурі відмінно виглядають приталені сукні, суджені штани, відверті блузи, топи і маєчки. Струнке тіло дозволяє сміливо носити дизайнерські речі і колекційні моделі. А саме головне, пропадає потреба ховати складки на боках з допомогою мішкуватою одягу і широких тренувальних штанів.

Власна думка

Сильні особистості можуть вважатися такими, тільки якщо у них є власна думка. Вміння формувати власний погляд на те, що відбувається навколо – це і є перша ознака незалежної людини.

Здатність оцінювати ситуацію, аналізувати виникли проблеми та знаходити шляхи їх вирішення робить жінку більш самостійною, отже, створює її як індивідуальність.

Сучасний світ вимагає від дівчини відмовитися від застарілих правил, де замість неї все вирішує чоловік або старші члени родини.

Це не означає, що їх думка не варто поважати, а тільки те, що вони також повинні прислухатися до її побажань, враховувати її смаки і знати її переваги.

Пам’ятаєте, з людиною, що має власну думку, вважаються, прислухаються до його порад, що здатне якісно поліпшити самопочуття як його самого, так і оточуючих.

Цілі

Ставити і досягати власних цілей необхідно. Тільки так можна стати сильною особистістю, яка знає, чого хоче і шукає способу їх реалізації. Цілі можуть бути різними – отримати освіту, відкрити власну справу, облаштувати власний будинок. Головне – прибрати зі свого шляху сумніви і страх. Саме вони є головними ворогами незалежної жінки. Часто так буває, що жінки бояться чужої думки. Їх буквально вводить в ступор критика подруг, мами, свекрухи або зовсім сторонніх людей.

У такій ситуації важливо навчитися брати на себе відповідальність за прийняті рішення і навчитися відрізняти хороші поради від деструктивної критики. Бажаючи добра, намагаючись допомогти, навіть найближчі люди можуть нагнати багато негативних емоцій, які відштовхнуть від намічених цілей. Але іноді їх допомога дійсно потрібна.

Скептичне ставлення до невдач

Люди, які стають сильними особистостями, повинні бути готовими до зустрічі з невдачами і критикою суспільства. Як відомо, не буває перемог без поразок. Невдачі, сприйняті з гумором, роблять людей міцніше, виховують твердий характер і розвивають цілеспрямованість.

Головне при зустрічі з невдачами – не опускати руки і продовжувати домагатися інших поставлених цілей. Віра в те, що все вийде – добрий союзник тих, хто вирішив стати по-справжньому яскравим і зробити своє життя щасливим.

Любов до себе

Для того щоб розкрити любов до себе, потрібно позбутися від почуття провини. Багато його відчувають, так як вважають, що вони повинні всім навколо. Батькам – за життя, друзів – за надану допомогу, дітям – за те, що привели їх у цей складний світ. Однак не варто забувати, що проклинаючи все навколо, або ж, навпаки, з покорою підкоряючись оточуючим людям, щасливою не стати.

Позбувшись від почуття боргу і провини, легко стати сильною особистістю, і не варто звертати увагу на звинувачення у невдячності.

Зазвичай, слабкі люди намагаються так маніпулювати оточуючими, робити себе і оточуючих нещасними, щоб не виглядати на тлі їх успіху нікчемами.

Нові знання

Важливим кроком для становлення індивідуальності є бажання володіти новими знаннями. Приміром, мріючи про поїздку в бажані країни і не маючи можливості в них потрапити, потрібно дізнаватися більше про те, як цю мрію здійснити. Вивчаючи маршрути, вартість поїздок, мову і звичаї, непомітно для себе подготавливаешься до досягнення цієї мети. Спочатку, починаєш оформляти закордонний паспорт, потім дізнаєшся умови отримання візи, а потім, дивись, вже гуляєш в бажаному місці. Це правило стосується всього. Якщо є фантазія, підкріплена знаннями, то рано чи пізно вона стане реальністю.

Улюблена справа

Сильна особистість здатна на будь-які вчинки, але найкраще вона справляється з тим, що їй до смаку. Але нецікаві заняття – це, скоріше, виняток, так як люди з вольовим характером і чітко поставленими цілями займаються тільки тим, що їм по душі.

Щоб визначитись з майбутньою справою, потрібно поставити собі два запитання: «Що мені необхідно для того, щоб стати сильною особистістю?», і «Що мені подобається робити?». Відповідь рано чи пізно прийде сам. Головне, сформулювати свою мету.

Найчастіше, це улюблена справа. Деяким подобається мати власний бізнес, багато люблять читати лекції, хтось стає професіоналом і з задоволенням вважає цифри або займається наукою. Адже тільки справу, яка подобається найбільше, здатне зробити людину щасливою. І тільки щаслива людина може називатися сильною особистістю.

Допомога іншим

Ця риса, мабуть, є найбільш характерною для духовно сильної людини. Діана, принцеса Уельська, Мати Тереза та інші відомі своєю волею жінки завжди допомагали іншим, незалежно від їх матеріального, душевного і фізичного стану. Співчуття – це якість, яка визначає рівень розвиненості людини. Лише людина, впевнена в собі і живе любов’ю, здатний віддати частинку свого серця і частина майна тим, хто найбільше потребує уваги або засобах існування.

Тому дуже важливо частіше повторювати собі, що наше щастя – в наших руках. Кожна жінка здатна стати щасливою і отримувати від життя більше позитивних емоцій, радості і задоволення, тим самим робити світ навколо себе краще!

Залишити коментар