Зеленуваті виділення без запаху у жінок

Сучасна жінка щодня думає про тисячі справ і справді серйозні речі, які мають значення як для неї самої, так і для її близьких. Проте поява такої інтимної ситуації, як зеленуваті виділення з піхви, повинні насторожити будь-яку даму і послужити приводом для відвідин гінеколога. Сьогодні ми поговоримо про причини появи цього симптому.

Чому я?

Таке питання задає кожен чоловік, який починає підозрювати у себе наявність того або іншого захворювання. Ми розглянемо причини появи зелених виділень в різні етапи життя жінки в період вагітності і відсутності такої.

Якщо Ви знаходитесь в очікуванні малюка і одного ранку помітили на нижній білизні або на прокладці виділення подібного відтінку, то відразу не варто панікувати і вигадувати неіснуючі діагнози. По-перше, Ви повинні знати, що вагітність змінює гормональний фон і звідси з’являються виділення, які можуть бути нормою, навіть якщо вони не прозорого кольору.

По-друге, відвідати свого гінеколога Вам все-таки доведеться, для того щоб він оцінив Ваш стан здоров’я і самопочуття дитини, а також з’ясував справжню причину появи виділень такого характеру. Якщо говорити про захворювання, симптомом яких є зеленуваті виділення при вагітності, то такими можна назвати:

  • Молочницю. При цьому пацієнтку не рідко мучить свербіж і почервоніння;
  • Запальний процес, який торкнувся органів сечостатевої системи. Тут до виділеннях додається болі внизу живота, бажання частіше відвідувати туалет, може підвищуватися температура;
  • Ряд статевих інфекцій, наприклад гонорея, хламідіоз та інші.

Ще однією причиною появи зеленуватих виділень може бути механічне пошкодження слизової при огляді лікарем, у такому випадку також потрібно повідомити про це свого гінеколога.

Як тільки фахівець огляне Вас, проведе всі необхідні аналізи і встановить причину, він призначить грамотне лікування, яке принесе користь Вам і не завдасть шкоди дитині.

Якщо ж поповнення в родині не очікується, то виділення у жінок зеленуватого кольору без запаху, швидше за все, ознаки бактеріального запалення. Це може бути:

  • Бактеріальний вагіноз. Його причини появи крояться в поганій гігієні, тривалому прийомі антибіотиків, зниженому імунітеті або стресі. Виділення мають зелений відтінок, специфічний запах і відшаровуються подібно плівці. Пацієнтка може відчувати болючі відчуття при походах в туалет, свербіж, є набряк зовнішніх статевих органів;
  • Трихомоніаз. Проблема цієї недуги в тому, що найчастіше він протікає без особливих симптомів, тому його складно діагностувати. Рада може бути один, якщо Ви помітили малозначні зелені виділення, відчуваєте свербіж і дискомфорт – негайно звертайтеся до гінеколога;

  • Гостре запалення. У цьому випадку виділення рясні (виняток, хронічна форма захворювання – виділення мізерні, але колишнього зеленого кольору), що супроводжуються болями внизу живота та підвищеною температурою тіла. Не рідко дане запалення лікують не вдома, а в стаціонарі.

Як Ви розумієте, зеленуваті виділення у жінок без запаху в будь-якому випадку повинні привести їх володарку в кабінет до обізнаній фахівця – гінеколога. Такі виділення можуть з’являтися як у період вагітності, так і в звичайний період життя жінки. Однак діагностика, лікування, причини і діагнози при цьому різняться, тому не намагайтеся пустити все на самоплив і вилікувати себе самостійно. Бережіть своє здоров’я!

Залишити коментар