Засос на шиї – як швидко прибрати

Засос на шиї – це нормально чи вульгарно? Повинно бути соромно від наявності темно-синіх плям на шиї? Причини появи. Потрібно ховати такі сліди любовних утіх. Як швидко позбавитися від проблеми.

Інтимні стосунки між чоловіком і жінкою і називаються інтимними, тому що повинні бути приховані від очей сторонніх людей. Але коли вони випинаються якимось чином, а засос на шиї – саме той випадок, то це зазвичай стає темою для розмов, пересудів і несхвалення суспільством.

Причини появи

Засос на шиї або іншої частини тіла – це синець, що виникає при грубому або пристрасному поцілунку.

Внаслідок того, що засмоктується ділянку шкіри, виникає певний вплив на підшкірні капіляри. І якщо воно досить сильне, то кровоносні судини не витримують тиску, лопаються і відбувається крововилив під шкірою.

Засос визначається візуально, оскільки з’являється пляма на поверхні тіла.

Воно може бути трохи помітним рожевим або яскраво-червоним слідом, а може виглядати як хороший темний синець.

Що означає цей слід?

Як багато людей, так і багато думок з цього питання. Деякі молоді люди, як хлопці, так і дівчата хизуються засосом. Вони начебто і ховають його, але роблять це так, щоб однолітки зрозуміли, що у них на шиї (дуже часто саме ця частина тіла є місцем засоса).

Їм хочеться продемонструвати свою дорослість, тому пляма, залишене на шиї після любовних утіх, означає для них поява особливих відносин в житті.

А чи так це насправді? За великим рахунком цей слід не може означати нічого, тим більше нічого хорошого.

Однак багато хто намагається придумати пояснення такого плямі.

Є позитивні:

  • У мене є пристрасна любов;
  • Не підходьте до мене, я невільна (вільний);
  • Я здатна (здатний) викликати пристрасть.

Але часто засос викликає саме негативні почуття до того, у кого на шиї його помітили.

Люди миттєво зчитують інформацію:

  • Я легкодоступна;
  • Зі мною можна робити що завгодно;
  • Мій партнер мене не поважає;
  • Я порочна.

Засос створює не стільки фізичну, скільки психологічну проблему для більш дорослих людей. Він може вплинути навіть на соціальний статус людини. Тому його намагаються заховати, особливо на шиї, зробити непомітним. А якщо враховувати, що сходить він більше тижня, то проблема ця ще й тривала.

Пристойно чи ні

«А, може, мені приємний сам процес створення засоса» — скаже хтось і, мабуть, буде правий. Адже інтимне життя – це справа двох. Але в нашому суспільстві ще не зовсім толерантному, не дуже вітається такий погляд на це питання.

Тому, щоб уникнути зайвого негативу до себе, необхідно вуалювати сліди бурхливої любові. Зробити це можна, якщо засоси не видно всім оточуючим.

І поки існують певні норми моралі, неприйнятно демонструвати свої інтимні синці.

Як можна швидко позбутися плями?

Найчастіше, виявивши синяк, який з’явився після інтимної близькості на шиї, необхідно вживати відповідних заходів до його зникнення. Враховувати треба і те, що швидко, як за помахом палички, він не зникне.

Тому його прикривають за допомогою одягу. Допоможуть светри з високими комірами, шарфики. А якщо неприємність трапилася влітку, можна використовувати тонкі хустки або заклеїти спеціальним лейкопластиром.

Існує безліч аптечних засобів для того, щоб прибрати сліди нічних утіх. Це препарати у вигляді мазей і гелів, що сприяють зменшенню набряклості, варикозним проявів, швидкому розсмоктуванню гематоми за рахунок вмісту в них гепарину.

Щоб сховати засос, допоможуть косметичні засоби. Це може бути правильно нанесений тональний крем або компактна пудра. Можна спробувати замалювати спеціальним маскувальним олівцем, має зелений відтінок.

Приховати підступний слід на шиї допоможе і солярій, оскільки на засмаглій шкірі засос не буде надто виділятися.

Можна швидко прибрати небажані сліди, якщо відразу ж це місце охолодити, приклавши до нього лід, сніг, холодну монету, ложку і так далі.

Добре сприяє розсмоктуванню картопля, свежесрезанная частину цибулі або часнику.

Допоможе у вирішенні проблеми зубна паста або сода, змішана з водою до кашеподобного стану, якщо відразу ж нанести на уражену шкіру. Йодна сітка, якщо її поставити на ніч також прискорить процес розсмоктування синяка.

Примочки з препарату, що складається з соку алое і спирту, якими обробляється гематома, теж прискорять її зникнення.

Народні засоби

Для того щоб прибрати сліди гематоми, можна скористатися народними засобами, одним з яких є простий лист подорожника. Якщо його залишити на ураженому місці, попередньо зім’явши, то незабаром засос посвітлішає, а потім зникне.

Добре знімають запальний процес і відбілюють засоси листя капусти. Необхідно їх прикладати на пошкоджену шкіру та стежити за їх станом, якщо вони стали м’якими і тонкими, то міняти.

Іноді використовують сире холодне м’ясо, краще яловичину, яке також прибирає гематому. Її прив’язують до засосу, витримують чверть години, знімають і повторюють процедуру через 30 хвилин.

Будьте обережними у своїх захопленнях!

Залишити коментар