Загадковий камінь раухтопаз – різновиди та властивості

Раухтопаз – це дуже красивий камінь, він є різновидом кварцу. Зазвичай його використовують для виготовлення ювелірних прикрас, а також статуеток, попільничок. Поєднують мінерал і з іншими дорогоцінними каменями.

Різновиди раухтопаза

Цей мінерал має широкий спектр кольорів. Буває сірий, димчастий, темно-коричневий, чорний, сірий з фіолетовим відтінком. Цей мінерал будь-якого кольору завжди ідеально прозорий. Найцінніший – коричневий з золотом камінь, який відрізняється ефектом світіння всередині. Його називали «волосся Венери», і особливо популярний був в епоху правління Катерини Другої.

Ефектно виглядає кварц при вечірньому освітленні, так як грає відблисками і відбитками, створюючи кожного разу новий малюнок. Тому прикраси з цим кварцом будуть кращим прикрасою на урочистому вечорі.

Властивості каменю та знак зодіаку, до якого він підходить

Раухтопаз збирає і виводить всі негативну енергію. Допомагає заспокоїти душу, очистити її, позбавити від старих образ і злості. Якщо ви відчуваєте тривогу, досить стиснути самоцвіт в руці і уявити, як він забирає все погане, що накопичилося у вас всередині. Після цього виникне відчуття, що він потеплішав, тоді можна розтиснути руку і розслабитися. Сила його допомагає, якщо ви займаєтеся медитацією, розкриває всі унікальні здібності людини.

Якими ще властивостями він володіє і кому підходить камінь раухтопаз?

Знак зодіаку Козеріг – це саме той знак, якого слід придбати цей мінерал. Козеріг володіє великою внутрішньою силою, тому може використовувати самоцвіт і нічого не боятися. Жінки-Терези теж можуть використовувати його. Завдяки мінералу, Терези зможуть постійно перебувати в гарному настрої, випромінювати позитивну енергію.

Кому ще підходить самоцвіт?

Може бути корисний мінерал будь-якого знаку, проте не слід застосовувати його занадто часто, так як в ньому таїться величезна сила. Наприклад, тримати його біля голови не можна, так як він дуже сильно впливає на підсвідомість. Краще всього, купувати кільце або браслет з цим мінералом. Якщо ж ви хочете придбати золоті сережки з раухтопазом, то носити їх треба не постійно, а знімаючи на ніч.

Відмовитися від носіння цього мінералу слід вогненним знакам, так як їх імпульсивність буде в конфлікті з каменем, який заспокоює.

Магічні властивості раухтопаза

У давні часи вірили, що цей камінь є супутником чаклунів і магів. Останні викликали за допомогою самоцвіти душі померлих і насилали порчу на людей, підпорядковували їх своїй волі. Медитації допомагали оракулами побачити майбутні події. Згодом виявилося, що його магічні властивості не допомагають злим силам.

Все залежить від того, як використовувати самоцвіт. Якщо власник добра людина, і використовує камінь для добра, самоцвіт робить господаря життєздатним і стійким, життєрадісним, сексуально активним і невтомним. І навіть погані думки про самогубство, заздрості – все це прибере чудовий кварц.

Раухтопаз чудово підходить запальним людям, він гасить їх істерики і гнів, утихомирює емоції, допомагає позбутися від марнославства й гордині. Самоцвіт може допомогти побачити пророчі сни. Для цього покладіть його під подушку, якщо хочете, поставте перед сном хвилюючий вас питання. А прокинувшись, запишіть всі образи, які з’явилися уві сні і спробуйте розшифрувати їх. Швидше за все, ви знайдете відповідь.

Не можна носити мінерал з чорними плямами, це приносить власнику нещастя. Якщо ви вирішуєте, який метал придбати, зупиніться на сріблі. Цей метал найкраще розкриває потенціал самоцвіту.

Високо цінували цей дорогоцінний камінь за лікувальні властивості, він здатний:

 • стабілізувати стан організму;
 • підвищити рівень сексуальної активності;
 • усунути порушення нервової системи (депресії, нервовий зрив, стрес);
 • поліпшити функцію підшлункової залози;
 • допомогти при проблемах з ерекцією;
 • допомогти роботі ендокринної системи;
 • позбавити від мігрені;
 • допомогти при безплідді;
 • прибрати втому;
 • допомогти позбавитися шкідливих звичок (куріння, наркоманії, алкоголізму);
 • вивести шлаки.

Носити його можна з золотом або сріблом. Наприклад, кільце із золота з раухтопазом, буде дуже добре виглядати, особливо якщо камінь темний і великий. Можна придбати браслет в сріблі або золоті.

Йдіть у магазин за мінералом в п’ятницю – день правлячої планети. Може посвітліти раухтопаз? Так, цей мінерал при нагріванні може вицвісти, тому не варто його довго тримати на сонці.

Якщо ви купите цей загадковий самоцвіт, доведеться за ним доглядати. Іноді мильним розчином і м’якою щіткою очищати і споліскують чистою водою. Або розчиніть пару крапель нашатирного спирту у воді і використовуйте розчин. Потім обов’язково сушіть мінерал, але не на сонці, а просто в світлому приміщенні. У цьому випадку мінерал не буде виглядати вицвілим, а буде яскравим і іскристим, прозорим.

Незважаючи на його красу і виразність, самоцвіт володіє сильними магічними властивостями. Тому далеко не всім можна його носити. Але не варто боятися цього каменю. Якщо він вам подобається, носіть його тільки не часто. Вибирайте таку забарвлення, яка вам більше підходить.

Залишити коментар