Ювелірний манікюр — природне прагнення до розкоші!

Ювелірні вироби завжди прикрашали жінок і завжди були об’єктом їх бажань. Розкіш до кінчиків нігтів — ось девіз сучасної моди, яка взяла на озброєння виконання манікюру з використанням «дорогоцінної» тематики.

Натуральні самоцвіти і їх майстерна імітація в нігтьовому дизайні — варіант для особливого випадку!

Все найкраще — не відразу!

Попередник ювелірної теми — манікюр зі стразами і блискітками — давно і міцно закріпився у сучасних дам у програмі догляду за руками. І в зв’язку з цим варто зауважити: головне, чим слід керуватися при виборі такого варіанту, — це доречність і доцільність. Бездоганний смак — це гармонія зовнішнього вигляду і навколишнього оточення, баланс між всіма елементами, складовими створюваний образ. При найменшому її порушенні витончений шик легко перетворюється в недоречну купецьку розкіш. Це теж особливий стиль, має право на життя, але тим, хто не відносить себе до цього стану, з ним краще не зв’язуватися. Крім того, подібний дизайн не переносить зовнішніх фізичних навантажень. Якщо ж випадок дійсно підходящий, беремося за справу.

Ювелірна робота

Дозволити собі наклеїти на нігті справжні діаманти можуть, звичайно, далеко не всі. Тому існують різні способи створення ефектів натуральних самоцвітів, одним з яких є використання кристалів Сваровські. Цей порівняно недорогий нейл-арт цілком доречний як вечірня прикраса. Крім того, у продажу з’являється все більше готового матеріалу, що імітує натуральний перли, дорогоцінні камені і метали, міні-кільця та ін. Крім того, приголомшливого ефекту можна добитися і власними силами, освоївши техніку «рідких каменів».

Рідкі камені — один з секретів «дорогоцінного» манікюру

Автором цієї порівняно молодої техніки виконання є вітчизняний майстер Катерина Мірошниченко, яка домоглася звання світового чемпіона з нейл-арту. Методика являє собою поєднання кількох різних технік роботи з гелем; — нарощування, скульптурування і лиття. Автором були також розроблені деякі інструменти, які склали набори для створення рідких каменів, які сьогодні можна купити в готовому вигляді. Однак прикрасу можна зробити і з використанням альтернативних матеріалів. Головне — володіти технікою виконання і художнім смаком для досягнення максимальної подібності з природними шедеврами.

Суть методу

Спочатку нігтьову пластину покривають акрилом або гелем (техніка нарощування) для створення необхідної щільності і, якщо необхідно, довжини. Потім на нього наноситься контур, який повторюється вітражним гелем. І, нарешті, на обмежену порожнину наноситься спочатку базовий колір, а потім скульптурний гель, з чиєю допомогою створюється ефект лупи. Саме завдяки йому опуклість як би наповнюється внутрішнім світлом і імітує камінь.

Трендом нового сезону стає нанесення подібної імітації на натуральні нігті, без їх нарощування.

Матеріали і інструменти

  • Гелі: без дисперсії, з олійною дисперсією (контурний), кольоровий для френча, вітражний підвид каменю і скульптурний. Останній повинен бути дуже густої консистенції.
  • Кисті: базова (звичайна класична), кутова для базового френча і дуже тонка контурна — «волосок».
  • Фольга: колір сріблястий або золотавий — в залежності від бажаної імітації металу. Оптимально — спеціальна манікюрна для технології «литво». Можна використати і звичайну, але працювати з нею буде складніше.
  • УФ-лампа.

Рекомендації

  • Для першого разу краще виконати так званий перевернутий французький манікюр з камінням гелевого наповнення. У цьому випадку блідий півколо залишається тільки у кутикули.
  • Відтінок каменю, виконаного на френчі, повинен бути на пару тонів яскравіше основного кольору.
  • Для придбання навику рекомендується потренуватися на штучному нігті.
  • Ефектно виглядають рідкі камені на базі мармурового манікюру. Дуже важливо поєднання відтінків! В ідеалі база повинна виглядати як акварельне відображення штучного самоцвіту.
  • Чим коротше нігті, тим дрібніше камінчик.

Рідкі камені на натуральних нігтях

Основне завдання в цьому випадку — забезпечити необхідну стійкість базового шару. Для цього ідеально підійде технологія шелаку. Перед тим як приступити до основної техніки, необхідно не забути видалити липкий шар.

Складність нанесення на натуральну нігтьову пластину полягає в можливості розтікання фарб. Для того щоб максимально стабілізувати процес, можна зробити легку обробку нігтя шлифовочным бафом.

Ювелірні підвіски — нігтьовий пірсинг

Варіант, що вимагає особливо ретельного підходу до всього образу і деяких жертв у вигляді просвердлювання нігтьової пластини. Робиться це за допомогою спеціального ювелірного свердла. Підвіска може бути виконана як з сплаву, що імітує золото або срібло, так і з самих дорогоцінних металів. На відміну від звичайних ювелірних прикрас, необхідно особливу тонке кріплення і надійний замок. Прикраса буде викликати певний дискомфорт, тому рішення потрібно приймати обдумано.

Ювелірний манікюр, зміцнює нігті

Крім різних камінчиків, стразів, кристалів і підвісок, існують всілякі металеві накладки, початковою метою створення яких стала необхідність захистити пошкоджені нігті від розтріскування. Ідея отримала несподіване продовження, і сьогодні можна купити готові набори, виготовлені навіть зі справжніх дорогоцінних металів. Такий елемент може бути особливо рекомендований при пошкодженні матриксу, коли нігтьова пластина виростає тріснутому уздовж. Ювелірні пластини в даному випадку — це декорування та захист в одному флаконі!

Ювелірний манікюр: ідеї

На завершення хочеться ще раз попередити, що ювелірний манікюр вимагає особливого випадку. А також продуманості і елегантною завершеності всього образу. Давши собі волю в одному, слід проявити стриманість в іншому і припинити вольності в іншому гардеробі. Хочете бути істиною леді — будьте нею до кінчиків нігтів!

Залишити коментар