Яку вибрати пудру – звичайну або прозору?

Для створення ідеального макіяжу часто потрібне таке косметичний засіб, як пудра. Пудра для обличчя дозволяє приховати різні недоліки, нерівності, а також створити рівне і природне покриття.

Яке засіб краще вибрати?

Пудра – це суміш мінеральних і органічних компонентів. До її складу входить карбонат магнію, колоїдний каолін, тальк та інші інгредієнти. В даний час кількість тальку в рецептурі знижується, його замінюють силікатами, сферичними та полімерними частинками.

Вони бувають:

  • спресовані;
  • рідкі;
  • порошкоподібні;
  • в кульках.

Спресована – це фактично розсипна пудра, яка спресоване в таблетку з застосуванням ефірів целюлози, траганта і розчинних у воді смол.

Рідкий засіб – це суспензія звичайного засобу у водно-глицериновом розчині. Додають також жирові компоненти, спирт, ароматизатори і барвники, а також зволожуючі компоненти.

Порошкоподібна чи розсипна складається з тальку, крохмалю, жирів, сухого фарбувального пігменту та стеарату цинку. Співвідношення цих компонентів залежить від мети використання.

У кульках, природно, складається з кульок різних відтінків. Такий пудрою шкіра вирівнюється.

Ще види:

  • мінеральна;
  • шиммерная;
  • бронзова або теракотова;
  • зелена;
  • транспарентна.

Мінеральний вид засобу усуває блиск, забирає вологу і жир.

Шиммерная надає шкірі сяйво і мерехтіння, так як містить золоті і срібні частинки. Її можна використовувати ввечері, для денного макіяжу вона не підходить.

Бронзова або теракотова підкреслює контури особи. Використовувати її треба для засмаглої шкіри, бліда буде виглядати неприродно.

Зелена маскує недоліки. Наносити її треба тільки на ті місця, які треба замаскувати, а поверх треба нанести звичайну косметику.

Транспарентна означає прозора пудра. Вона надає природний відтінок і підходить будь-якого типу шкіри. Давайте докладніше розглянемо прозору пудру.

Макіяж з прозорою косметикою

Ця косметика не має тони і відтінки. У ємності вона виглядає білою, а на шкірі засіб стає прозорим.

Воно надає шкірі матовий відтінок в залежності від кольору обличчя і тонального крему. Цей вид вважається універсальним, він підходить для будь-якого кольору і типу шкіри.

Транспарентна пудра розсипчаста, а це сприяє рівномірному розподілу за всіма ділянками особи. З її допомогою можна створити легкий, тонкий шар, тому вона майже непомітна на обличчі. Оскільки до складу будь-якого розсипчастого виду входять компоненти, які живлять і знижують жирність, вона надає сяйво.

Головне її призначення – надати макіяжу природний вигляд і зафіксувати основу макіяжу, приховати дрібні дефекти. При цьому пори залишаються вільними.

Ця косметика не викликає алергічних реакцій, тому прекрасно підходить жінкам з чутливою шкірою. Вона незамінна при почервонінні і запаленнях. Транспарентною пудрою можна замаскувати невеликі зморшки, так як частинки не накопичуються в шкірних складках.

Однак і з транспаретной пудрою невдалий макіяж можливий. Справа в тому, що з цією пудрою легко перестаратися і можна нанести її занадто багато. При звичайному світлі її не буде помітно, однак при спалаху вона буде відображатися білим кольором. Якщо ви вирішите сфотографуватися на пам’ять, фото буде зіпсовано.

Як правильно наносити транспарент?

Для того щоб косметичний засіб добре виглядала на обличчі, треба готувати шкіру. Регулярно слід робити пілінг і використовувати зволожуючі засоби, тоді косметика буде добре лягати. Наносити засіб потрібно після тонального крему або основи для макіяжу. Робити це треба спонжем або великою кистю. Рухатися треба від лоба до підборіддя і від перенісся до скронь. На жирних ділянках варто попрацювати більш ретельно. Наносити слід одним шаром. А ось кілька шарів – це невдалий варіант. Таким чином можна лише все зіпсувати.

Якщо ви хочете зберегти природний образ, отримати гарний колір обличчя і при цьому не оновлювати постійно макіяж, користуйтеся косметикою в міру. Вона приховає зморшки, розгладить і додасть сяйво. І ви будете виглядати молодою і чарівною!

Залишити коментар