Який макіяж підходить для сумних очей?

Часто буває, що образ вимагає того, щоб погляд був сумним. Якщо правильно нанести макіяж, цього можна добитися, а образ стане більш ніжним і жіночним. Дівчата стверджують, що він повинен бути таким, що здатний викликати у протилежної статі не бажання пожаліти, а бажання захистити, подбати.

У всі часи великі сумні очі приваблювали чоловіків, а їх погляд здавався сумним і привабливим. Тим не менш, є дівчата, від природи володіють таким розрізом очей, при якому вони виглядають сумними, плачуть, а причина тому – опущені куточки «дзеркал душі». Часом вони приносять своїм власницям проблеми, адже підібрати для них макіяж досить складно.

Як зробити очі сумні?

Враховуючи те, що «плачуть» виглядають «дзеркала душі» у дівчат з опущеними повіками, домогтися такого ефекту за допомогою макіяжу можна, опустивши їх допомогою косметики. Перший помічник в цьому – стрілки.

Робимо make up:

 • Для початку наносимо тональний крем, який допоможе вирівняти колір обличчя і замаскувати такі дефекти, як прищі, вугрі, розширені пори і т. д. Наносити його необхідно тонким шаром, щоб косметичний засіб не було помітним;
 • Тепер можна приступати до виконання самого макіяжу. В першу чергу наводимо стрілки, які потрібні для того, щоб зробити очі сумними. Робити це потрібно починаючи з внутрішнього куточка, де лінія повинна бути тонкою. До середини століття вона повинна поступово розширюватися, а ближче до зовнішнього куточка знову звужуватися. Далі акуратно ведемо стрілку вниз таким чином, щоб вона закінчувалася практично на рівні нижнього століття. Заводити лінію вгору не потрібно, інакше необхідного ефекту досягти не вийде;
 • Далі підбираємо тіні. Вони не повинні бути занадто темними, а ось світлі тони для верхнього століття підійдуть. Можна зробити перехід від внутрішнього куточка вести більш світлі тіні, а над зовнішнім куточком накласти косметику трохи темніше;
 • Підводимо брови не дуже темним тоном, щоб він не відволікав увагу від очей. Колір помади теж не повинен бути помітним. Бажано, щоб він гармоніював з тоном брів.

Що стосується стрілок, наводити їх можна як підводкою з тонким пензликом, так і олівцем з широким грифелем. Головне, щоб стрілки були широкими в середині і опущеними донизу.

Якщо очі сумні від природи

Одна справа зрідка робити сумні очі за допомогою макіяжу, але як бути дівчатам, у яких від природи опущені повіки? Такі «дзеркала душі» мають свою чарівність, але доглядати за ними досить складно.

Ось з якими проблемами може зіткнутися володарка сумних «дзеркал душі»:

 • При наявності такої фізіологічної особливості дівчина завжди виглядає сумною, навіть якщо її настрій весело й грайливо;
 • Складнощі вибору техніки макіяжу. Підібрати і коректно нанести косметику часом дуже важко. Більшою мірою це стосується представниць слабкої статі, які рідко роблять це і не володіють необхідними навичками. Багато стилі макіяжу їм не підходять. Серед них такі відомі і улюблені більшістю дівчат «банан», «смокі айс»;
 • Тіні на таких століттях тримаються недовго – набагато меншу кількість часу, ніж на інших. Вони осипаються, не скочуються, через що псується зовнішній вигляд. Крім того, з такою фізіологічною особливістю наносити їх набагато складніше.

Всі ці проблеми вирішувані, якщо ви правильно підійдете до питання підбору і застосування косметики.

Ось декілька порад від візажистів:

 • І знову на допомогу прийдуть стрілки. Якщо макіяж, який дозволяє зробити очі сумними, передбачає виведення їх вниз, то для отримання зворотного ефекту стрілки потрібно вести вгору. Такий підхід допоможе візуально підняти куточки очей, відповідно, «дзеркала душі» знайдуть іншу форму;
 • Власницям такої особливості необхідно користуватися базою під тіні, яка допоможе їм на більш тривалий час утримуватися на шкірі. Крім того, що косметика буде триматися краще і довше, з допомогою бази під тіні вдасться значно полегшити та прискорити процес їх нанесення;
 • Найбільш вдалий стиль make-up в цьому випадку – східний;
 • Варто звернути увагу не тільки на його стиль — робити макіяж потрібно при відкритих очах і піднятому вгору підборідді. При цьому повіки повинні бути опущеними. Уважно слідкуйте за своїми діями у відображенні дзеркала.

Не забувайте стежити за станом своїх брів – вони завжди повинні бути доглянутими, а їх форма відкоригованої. Не використовуйте у своєму make-up блискітки, стрази, перламутр. Особливо це стосується тіней, бо якщо вони будуть блищати, зможуть видати вашу «родзинку».

Якщо ви вирішили накласти рум’яна, то прийняли правильне рішення – вони дозволять трохи подовжити обличчя і зробити його візуально вже.

Особливу увагу варто приділити колірній гамі косметики. Вона повинна бути спокійною, природною. Акцент при нанесенні косметики потрібно робити на верхню повіку. При цьому привертати зайву увагу на зовнішній кут «дзеркал душі» не варто.Що стосується вій, то краще вибирати об’ємну туш.

Рекомендується наносити її починаючи з внутрішнього краю до середини. Що стосується зовнішнього краю, наносити туш потрібно переважно на кінчики вій.

Варіанти make-up

Ось кілька варіантів того, який макіяж ви можете зробити, будучи володаркою опущених куточків «дзеркал душі».

Тонка стрілка

Наносити її потрібно підводкою. Ведіть пензлик уздовж лінії війчастих коренів. Кінчик стрілки наводьте таким чином, щоб він завершувався там, де закінчуються складки повік. Скористайтеся тінями світлих тонів, завдавши їх над закінченням стрілки. Можна навіть скористатися білими тінями, але в будь-якому випадку їх слід добре розтушувати.

Туш на вії нанесіть таким чином, щоб вії були виразними, але не надто помітними.

Широка стрілка

Як і тонка стрілка, такий вид підводки очей дозволить замаскувати сумні очі. Принцип нанесення товстої стрілки практично такий же, як і тонкою. Її кінчик повинен бути піднятий. Далі з того місця, де закінчується стрілка, виводимо ще одну – по нижньому століттю. Лінія повинна бути тоненькою, ледве помітною.

Якщо при цьому між «стиком» ліній і самим зовнішнім куточком ока утворилося порожній простір, накладіть на нього тіні. Краще буде, якщо їх тон буде схожий з тоном підводки.

Накладні вії

Багатьом дівчатам вони допомагають приховати деякі недоліки. Це стосується і сумних «дзеркал душі». Щоб з їх допомогою підняти повіки, в тандемі з віями нанесіть непомітний make-up, наприклад, з тонкої стрілкою.

Накладні вії, які ви оберете, можуть бути будь – якими- пухнастими, густими, довгими, пучкообразными.

Вечірній макіяж

Візажисти називають його складним, хоча виконати його не так важко. Швидше за все, така назва обумовлена поєднаннями тонів і прийомів даної техніки.

Почати нанесення варто, як і в багатьох інших техніках, з маскування недоліків. Для цього застосовується тональний крем. Якщо ви не дуже розбираєтеся в тональних кремах і вам складно вибрати колір, підбирайте той, який найбільш близький до вашого природного тону. Текстура повинна бути легкою, засіб повинен зволожувати.

Зробіть чорний контур навколо очей, а потім гарненько розтушуйте його. Далі накладаємо темні тіні, довівши їх до центру століття. Верхню його частину намагайтеся витягнути до брів.

Наведіть тоненькі стрілки, трохи піднявши їх вгору. Поверх стрілок можете накласти світлі тіні. Далі фарбуємо вії, накладаємо рум’яна і фарбуємо губи матовою помадою. Її колір може бути персиковим, рожевим, бордовим.

Застосувавши поради і варіанти макіяжу, наведені вище, ви зможете в черговий раз переконатися в тому, що правильний макіяж здатний творити чудеса.

Залишити коментар