Які тату будуть виглядати на лопатці ефектно?

Для такого типу татуювання не існує обмежень по формі, а також розміру. За подібну роботу охоче береться за будь-майстер. Вам залишається розслабитися і по можливості отримувати задоволення як від процесу, так і від результату.

Жіночі татуювання на лопатці

Процес нанесення татуювання у дівчат відбувається частенько саме в місцях лопаток. Це цілком зрозуміло. Приємно дивитися на красиву дівчину, що має цікаву символіку на шкірі. Татуювання вражають різноманітністю, і бувають не тільки кольоровими, але і чорно-білими.

Переваги жіночих тату на лопатці:

  • ці місця найменш болісні для процедури;
  • на ній немає зайвих вигинів, що не доставляє праці вести рівний малюнок;
  • це ідеальне місце для тимчасового нанесення зображення. Таке тату на лопатці може триматися досить довго, так як не піддається щоденного миття з милом.

Крім перерахованого вище, це ті ділянки нашого тіла, які не відкриваються на загал.

І тому малюнок на ній є інтимним елементом і може стати предметом привабливості у чоловіків.

Тату у вигляді пташок на лопатці

Намальовані пташки вдало виглядають практично на всіх ділянках тіла, але особливо гарні на лопатках. Так, наколка з голубом символізує чистоту і світло. В основному ескізи татуювань виконуються з розкритими крилами птахи. Фенікс призначений для сильних особистостей, які прагнуть до подолання виникаючих бар’єрів. Цей символ вважається неймовірно потужним. Ворон має різні значення – це або мудрість, або самотність. Сова символізує життєвий досвід.

Жіночі тату з пташками дуже популярні серед дівчат, які хочуть показати своє прагнення до незалежності і поставленої мети, незважаючи на всі перепони. Дуже ефектно виглядає тату пера або самотньо летючого птаха.

Напис-татуювання на лопатці

Величезною популярністю у модниць користується наколка з написами, і це не дивно. Адже улюблене твердження можна перевести абсолютно на будь-яку мову і увічнити його на собі. До того ж таке зображення виглядає дуже стильно.

Найчастіше виконують фрази латинською, французькою та англійською мовами. Наприклад, англійські слова будуть зрозумілі практично в будь-якому куточку світу. А ось якщо ви хочете, навпаки, приховати сенс вашої цитати, зупиніться на латині. Перед наколкою тексту переконайтеся, що в ньому немає помилок.

Просто в практиці тату-салонів було багато випадків, коли нанесені на поверхню тіла фрази мали двозначне значення або писалися неправильно.

Вибір шрифту і фрази для напису

Це може бути або грубий друкарський текст, або красиві завиті літери. Стилі татуювань багато в чому залежать від характеру. Пам’ятайте, віддаючи перевагу дуже дрібного тексту, що з часом він трошки розмиється і його буде складно прочитати.

Перш ніж зробити напис на своєму тілі подумайте, який саме вислів ви хочете пронести через все життя, які рядки уособлюють вас або ваші вчинки, що найбільше вам підходить. Вибір правильної татуювання на лопатці для дівчат – дуже відповідальна справа.

Тату зі скорпіоном на лопатці

Малюнок у вигляді скорпіона – досить поширений знак. Головне його зброя – жало, тому він виступає досить важливим персонажем у багатьох легендах. У міфології можна помітити, що богиня Ісіда оточувала себе скорпіонами для охорони.

Скорпіон виконується в чорних і сірих відтінках, щоб підкреслити небезпеку комахи. Іноді малюнок зображує скорпіона, який ховається в бутоні троянди. Кольорове зображення передає більше конкретних деталей, і тому є багато варіантів татуювань з нанесенням цього паукообразной. Той, хто робить тату з зображенням скорпіона, зазвичай претендує на досить сильний характер, відповідний до образу цієї комахи.

Татуювання жіночих між лопаток – прекрасний спосіб розкрити свою індивідуальність.

Виберіть, яке зображення ви б хотіли нести все життя, його значення. А також відвідайте хороший салон, має ліцензію та позитивні відгуки клієнтів.

Залишити коментар