Які бувають татуювання з іменами

Багато років тому люди стали прикрашати свої тіла різноманітними зображеннями. У кожному малюнку таїться особливе значення. У наш час дуже популярні написи, татуювання імені на різних мовах, так як тільки вони повністю відображають весь сенс текстом.

Тому до нанесення таких малюнків слід ставитися дуже грунтовно.

Перш ніж наносити тату потрібно вибрати відповідну для вас фразу, а вже оформлення і стиль можна вибрати на будь-який смак. В основному такі татуювання імені робляться російською, латинською та на інших іноземних мовах. Якщо у вас немає спеціальних знань, то краще звернутися за допомогою до майстра, щоб дізнатися значення і переклад напису. Робити такі написи можна на різних частинах тіла: на руці, на шиї, на плечі, на нозі, але якщо говорити про імена улюблених людей, такі написи прийнято розташовувати якомога ближче до серця.

Прикладом можуть послужити знаменитості, такі як Авріл Лавін, Анджеліна Джолі, Джонні Депп. Ескізи татуювань можна детальніше розглянути в спеціальних каталогах, в місці, де ви визначилися робити тату. У хороших каталогах вам буде запропоновано великий список смислових написів, зображення їх в різних шрифтах, а також наочний приклад малюнка, зроблений вже на тілі.

Тату у вигляді фраз можуть бути декількох видів.

Їх можна розділити на:

 1. Релігійні – це вираження або слова з біблії або з різних писань на тему релігії. Такі вислови несуть у собі сакральний підтекст.
 2. Пам’ятні – досить нерідко пишуться дати та імена, які символізують втрату рідної чи близької людини. Також це можуть бути числа, які нагадують про якомусь особливому спогаді в житті.
 3. Посвячені – це написи, які зображують ім’я коханої людини дітей, родичів, батьків або близьких друзів.
 4. Висловлювання – такі малюнки часто виглядають, як афоризми, думки, крилаті вирази, прислів’я на різних мовах світу.
 5. Власні символи – фраза може бути придумана конкретно вами. Все залежить від уяви. Такі малюнки будуть зрозумілі лише їх власникам.

Значення татуювань – це ціла наука, яка вивчається не один рік. Малюнки наносяться на різних іноземних мовах татуювання імені на латині з перекладом, російською, англійською, японською та іншими мовами. Роблячи собі тату, потрібно пам’ятати, що це робота не одного дня. Тому перед цим стоїть багато разів подумати, чи правильну ви наносите напис.

Татуювання з ім’ям дитини на руках і інших частинах тіла

Перед тим як ви зібралися прикрасити своє тіло і відобразити зображення назавжди, ви можете вибрати татуювання з іменами улюблених людей. Такі тату в основному вибирають ті, хто втратив близьку людину, або ті, хто хотіли б бути з кимось поруч.

Татуювання з іменами дітей – роблять в знак глибокої любові і прихильності, що може перевершувати інші почуття. Зображення такого роду пропонуються батькам дитини, які хотіли, щоб він був ближче до серця.

Така напис може сприяти поліпшенням відносин між батьком і дитиною, а також принести гармонію або відчуття того, що дитина завжди з вами.

Ідеї нанесення тату на честь дітей

 • Використання різних шрифтів

Досить популярний спосіб при нанесенні малюнків – використання різних шрифтів. Можна написати ім’я, а трохи нижче зобразити підпис (автограф) дітей. Якщо у вас маленька дитина, то можна навчити або якщо він вже вміє, написати своє ім’я, щоб це був саме його почерк, а вже в салоні майстер обведе його і перетворить в життя. Навіть якщо ваші малюки виросли, то це теж можна зробити, шкоди не буде.

 • Ініціали

Багатьом подобається, коли тату з ініціалами дитини зображуються нетрадиційним способом, а з використанням різних завитків, підкреслень, візерунків. Ви можете запропонувати вашим тату-майстра свій приклад алфавіту, додавши туди свої елементи і поправки в ескізи.

 • Портрет

Ще один чудовий задум – портрет дитини. Кращі місця для втілення цих ідей – плече, тильна сторона руки або стегно. Стегно є складним місцем, але там її можна розташувати пропорційно.

 • Дата народження

Цікавою ідеєю написання дати народження поруч з ім’ям, щоб ніколи не забувати той щасливий день. Для тих, хто з якихось причин на жаль втратив дитину, є можливість зафіксувати дату його народження на своїй шкірі, щоб назавжди це подія трималося в пам’яті.

 • Татуювання на іноземній мові

Вам захотілося відтворити ім’я іноземною мовою? Це чудова ідея! Правда, поставитися до цього треба уважно, щоб не було проблем з перекладом. Така замальовка повинна бути добре продуманою з тієї причини, що це залишиться з вами назавжди.

 • Відбиток ноги або руки

Дуже незвичайній задумом буде ескіз відбитка руки або ноги вашого малюка.

Татуювання – ієрогліфи імені російською

Східна культура тісно входить в нинішню моду, традиції та специфіка цих країн приваблюють багатьох своєю реалістичністю і загадкою. В індустрії тату вже давно затребувані малюнки символів – ієрогліфів.

У давні часи в Японії не дозволялися тату ієрогліфи, але в наші дні ситуація змінилася. Сьогодні їх воліють багато європейців, але справжній сенс знають не всією. Ієрогліфи віддають перевагу з-за невеликого розміру.

Якість тату ієрогліфів багато в чому залежить від майстра і джерела каліграфії, з допомогою якого зображення потрапляє на шкіру: щільність фарбування, текстури, точність копіювання, а також відстань між символами, значення і вибір місця.

Китайські символи та їх значення – це цілий світ, який потрібно вивчити, перш ніж зробити собі ім’я. Кожен ієрогліф, що несе в собі мудрість тисячоліть, адже тільки китайська граматика містить у собі півмільйона знаків.

Тому ставитися до татуювання імені на східному мовою або латиною варто особливо акуратно, як і у виборі дійсно знає майстра. Так як бувають випадки, коли за його неписьменності і не професійності, робиться абсолютно неправильний сенс.

Татуювання може бути красивою, підкреслювати індивідуальність власниці і нести прихований для загального огляду сенс. Вона, може бути, простий, а, може, нетрадиційної. Часом це виглядає сміливо і незвично. Варто пам’ятати, що також тату може нести і шкода здоров’ю від нанесення легкої інфекції до серйозного захворювання шкіри або крові. Тому роблячи тату, ви повинні усвідомлювати весь ризик процедури.

У наш час татуювання роблять за допомогою особливої машинки. Чим більше розмір малюнка, тим довше триває процедура, вона може зайняти годину або кілька.

В залежності від місця роботи, вона може більше хворіти або менше.

Перш ніж робити татуювання, добре подумайте! Ви не повинні це робити, якщо ваша шкіра дуже чутлива або ви схильні до алергії.

Вибір правильної татуювання завжди важкий процес. Вам потрібно зрозуміти який вибрати шрифт, подумати про розмірі, відповідному місці. Тому будьте уважні, красиві і здорові!

Залишити коментар