Яка техніка макіяжу очей і брів краще підійде до вашого обличчя? Вчимося правильно фарбуватися

Практично кожна жінка під час нанесення мейк-апу робить акцент на своїх очах. Це і зрозуміло, адже очі – це дзеркало душі, і саме на них звертає свою увагу співрозмовник відразу ж при знайомстві.

Щоб підкреслити всі свої достоїнства і приховати дрібні недоліки, необхідно розуміти, яка техніка макіяжу очей підійде саме до вашої зовнішності, і як правильно її виконувати.

Як вибрати відповідну техніку макіяжу очей?

Сьогодні існує досить багато різних технік, кожна з яких підходить для певного типу зовнішності. Щоб зрозуміти, яка з них виглядає на обличчі найбільш виграшно, слід навчитися виконувати макіяж очей і брів в різних стилях, і вибрати той, який найбільше імпонує вам.

Як правило, серед технік макіяжу очей виділяють 6 основних, а саме:

  • Класична – найпоширеніша техніка, яка є базою для створення багатьох образів. Цей варіант підходить для будь-якого типу око, і навчитися його виконувати зовсім не складно, з цим з легкістю впорається будь-яка, навіть сама недосвідчена дівчина. Щоб приховати свої недоліки, класичну техніку слід трохи видозмінювати для кожного типу зовнішності.

Так, жінкам з близько посадженими очима необхідно наносити в їх внутрішні куточки світлі тіні або ж висвітлювати їх олівцем, а жінкам з широко розставленими очима, навпаки, варто затемнювати ці ділянки.

У класичній техніці завжди використовується 3 різних відтінків одного кольору тіней. Схема їх нанесення при цьому виглядає наступним чином: самий світлий відтінок, базовий, нанести на всю верхню повіку, досягаючи рівня брів. Далі, починаючи від середини верхнього століття, другим шаром покласти середній по інтенсивності відтінку. Нарешті, темний колір наносять на зовнішній куточок ока;

  • Вертикальна техніка ідеальна для власниць вузьких очей. Для круглих і надмірно опуклих органів зору такий варіант, навпаки, не використовують. Вертикальний спосіб нанесення повинен виглядати так: спочатку за допомогою консилера або чисто білих тіней высветляют внутрішні куточки очей. Потім наносять світлий відтінок тіней, плавно рухаючись від внутрішнього куточка до середини верхнього століття.

На середину століття, в свою чергу, накладають перехідний колір. Він може бути яскравим і інтенсивним, якщо хочеться привернути особливу увагу до своєї зовнішності, наприклад, під час підготовки до вечірки. В кінці додають ще один, легкий шар тіней найбільш темного відтінку;

  • Горизонтальна техніка, навпаки, «розтягує» очі по ширині, тому вона абсолютно не підходить для вузькооких дівчат. Всі тіні в цьому варіанті наносяться і розтушовуються горизонтально. Тут, як звичайно, спочатку слід виділити консилером або білими тінями внутрішні куточки очей. Потім фарбувати підводкою або олівцем лінію росту вій.

Далі всю площу століття необхідно подумки розділити на три рівні горизонтальні зони. Ділянку під бровою виділяється самим світлим відтінком, в складці століття використовується самий темний колір, а середній по інтенсивності наноситься на рухому повіку;

  • Техніка «пташка» відмінно підходить для урочистого вечора або виходу в світ з будь-якого приводу. Щоб зробити гарний і оригінальний макіяж, нанесіть на повіку 3 різних по інтенсивності відтінку тіней за допомогою класичного способу, а потім, самим темним кольором прорисуйте умовну галочку і трохи розтушуйте;
  • Техніка «банан» виконується за допомогою білих і перламутрових тіней. Спочатку на всю поверхню століття наносять консилер або будь-яке інше базовий засіб. Потім злегка припудрюють зону майбутнього нанесення тіней.

Далі на всі рухоме повіку накладають білі тіні і ретельно розтушовують. Необхідну форму надають з допомогою олівця потрібного кольору, а потім все це розтушовують перламутровими тінями або пудрою. Завершальним кроком має стати нанесення туші на вії.

Всі вищеперелічені техніки призначені для нанесення макіяжу за допомогою тіней. Тим не менш, далеко не всі дівчата люблять це засіб, багато хто воліє використовувати олівці. За великим рахунком, будь-який з перерахованих вище варіантів можна виконати за допомогою олівців, однак, це може бути досить складно, і для першого нанесення олівцевого макіяжу очей краще звернутися до досвідченого стиліста.

Сьогодні багато з цих способів використовуються і для нанесення перманентного макіяжу очей. Цей метод застосовується тоді, коли жінка хоче за будь-яких обставин виглядати відмінно і не витрачати час на створення свого щоденного образу. Пергаментний макіяж, або перманентний, як правило, зберігається на обличчі протягом декількох років. Між тим досвідчені фахівці можуть підібрати для вас такий засіб і спосіб його нанесення, яке залишиться з вами стільки, скільки ви того побажаєте.

Звичайно жінки використовують не тільки перманентний макіяж очей, але і татуаж брів і губ. Все це дозволяє дівчатам протягом тривалого часу практично не піклуватися про свою зовнішність і прекрасно виглядати навіть відразу після пробудження або купання у воді.

Як виконується перманентний макіяж брів?

У більшості випадків перманентний макіяж брів виконується з використанням волосковой техніки. Така робота зазвичай виглядає дуже природно і практично непомітно.

Для її створення макіяж наносять тонкими штрихами, що імітують природні волоски.

Часто з допомогою татуажу можна зробити брови більш симетричними, виразними, додати відсутні частини і навіть кардинально змінити їх форму.

Колір пігменту, яким буде наноситися татуаж брів, повинен дуже ретельно підбиратися з урахуванням типу обличчя, кольору волосся та індивідуальних особливостей зовнішності жінки. Чисто чорний колір для виконання татуажу ніколи не використовується, оскільки після загоєння він дає некрасивий синій відлив. Крім того, в деяких випадках при неправильному виборі пігменту може з’явитися іржавий або сталевий відтінок, тому для проведення процедури слід звертатися тільки до перевірених фахівців.

Звичайно, волосковая техніка – це не єдиний варіант нанесення перманентного макіяжу брів. При більш художньому виконанні, коли природність не так сильно важлива, використовується технологія щільного заповнення брів. З допомогою техніки легкої розтушовування можна добитися ефекту завданих тіні без чітких контурів. Дуже натуральний варіант, який, однак, використовується досить рідко.

У будь-якому випадку слід завжди пам’ятати, що правильно виконаний макіяж повинен підкреслювати всі ваші достоїнства і приховувати недоліки, а не навпаки.

Не бійтеся експериментувати зі своїм образом, і ви без особливих зусиль зможете підібрати те, що ідеально підійде саме до вашого типу зовнішності.

Залишити коментар