Яка поза краще для зачаття дитини?

Багато пар, які планують вагітність, стикаються з тим, що навіть регулярні незахищені статеві акти не дають бажаного результату відразу. Але, перш ніж звертатися за допомогою до лікарів, не зайвим буде дізнатися, яка поза краще для зачаття дитини. Досить часто такий «раціональний» підхід до сексу дієво підганяє вайлуватого лелеки.

Єдність думок

Так склалося, що традиційна медицина знаходиться в опозиції до нетрадиційної, народної. І існує лише невелике коло питань, в яких їх підходи єдині. Однією з таких тем є настання вагітності. Досвід поколінь переконує нас у тому, що успіх процесу залежить від того, в якій позі краще «робити» зачаття дитини. Для зародження нового життя необхідно, щоб сперматозоїд зустрів яйцеклітину. Завдання люблячої пари — знайти таку позицію, при якій би в матку проникло як можна більше еякуляту. Звідси можемо зробити важливий висновок: акробатичні екзерсиси, хоч і добре освіжають стосунки у ліжку, зовсім не прийнятні для запліднення.

4 ефективні пози для зачаття

Обмовимо відразу: ніхто не гарантує, що з першого «застосування» все вийде. Але, чергуючи відповідні позиції під час любовних утіх, здорові партнери отримують більше шансів незабаром стати батьками.

Традиційний підхід

Пози, в яких партнерка приймає горизонтальне положення, оптимальні для того, щоб сперматозоїд злився з яйцеклітиною. Так що місіонерська позиція, коли чоловік проникає в жінку зверху, вважається підходящою. Вчені довели, що в цьому положенні у чоловіка виділяється більше еякуляту, так що бажане запліднення більш імовірно. Правда, ця поза протипоказана чоловікам і жінкам, які мають порушення в будові сечостатевих органів (загин матки, викривлення статевого члена).

«По-собачому»

У тваринному світі всі особини займаються продовженням роду в однакових позах, і проблем з потомством у них немає. Так що людині корисно задуматися про це і використати досвід чотириногих. Адже положення, при якому партнерка стоїть на колінах і спирається на лікті або лежить спиною вгору, піднявши сідниці, дозволяє члену глибоко проникнути в піхву і, відповідно, скоротити шлях сперматозоїдів до маткових трубах. І ще: якщо чоловіка хвилює, яка поза найбільше подобається жінці, то йому обов’язково варто спробувати колінно-ліктьову позицію. Так він зможе повністю контролювати партнерку і доставляти їй ще більше задоволення.

«Мій генерал!»

«Військове» назва ця позиція отримала з-за того, що ноги партнерки згинається в колінному суглобі і закидываются на плечі партнера, імітуючи погони. І, навіть незважаючи на те, що положення тел тут не горизонтальне, генеральська позиція вважається однією з кращих поз для отримання задоволення і зачаття, так як з її допомогою чоловік стимулює точку G жінки. Це провокує множинний оргазм, що дозволяє м’язам піхви скорочуватися і просувати сперматозоїди до матки.

Бічна

Позиція «ложок» теж відноситься до найбільш підходящим. Вона має на увазі, що партнери приймають горизонтальну позу на боці обличчям один до одного, або партнер лягає ззаду. Так чоловікові легше присунутися ближче до шийки матки, а значить, сперма довше не витече з піхви. І, звичайно, у чоловіка відкривається більше можливостей пестити кохану жінку.

Як зачати спадкоємця?

Для партнерів, які планують стать малюка, буде корисно дізнатися про нюансах такого розрахунку. Для початку трохи теорії. Отже, щоб у вас народився хлопчик, повинен запліднити яйцеклітину сперматозоїд, що несе генотип Y-хромосоми. Але «ігреки» (як, втім, і їхні власники) досить примхливі. По-перше, вони живуть недовго. Тобто потрібні:

 • пози, які допоможуть прискорити довгоочікувану зустріч з яйцеклітиною;
 • статевий акт напередодні овуляції (за добу).

По-друге, вони бояться підвищення температури. Утім, це небезпечно і для жіночого генотипу. По-третє, Y-хромосоми потребують «підтримки» секрету, виділення якого відбувається у жінки під час оргазму. Так що пози повинні:

 • забезпечувати глибоке проникнення;
 • стимулювати точку G.

Лікарі радять такі позиції:

 • партнер зверху;
 • по-собачому;
 • генеральська.

Як зачати спадкоємицю?

Щоб через кілька місяців у вас народилася принцеса, необхідно запліднення яйцеклітини генотипом Х-хромосоми. Розглянемо особливості «іксів». По-перше, вони, хоч і живучі, рухаються не так розторопно. Так що пози повинні давати можливість пройти шлях сперматозоїдам до заповітної яйцеклітині в потрібному темпі. Крім того, для зачаття дівчинки статевий акт повинен мати місце за пару днів до овуляції. А ось напередодні виходу зрілої яйцеклітини в маткову трубу від занять коханням краще взагалі відмовитися, інакше шустрий «ігрек» може обігнати розмірене Х-хромосому.

По-друге, для потрібного результату оргазм абсолютно необов’язковий, щоб скорочення м’язів не відштовхнули бажаного гостя. Тому лікарі радять віддати перевагу таким позам, як:

 • ложки;
 • місіонерська.

Традиційне розташування коханців вважається універсальною позою для зачаття дитини.

Пози при викривленні

Загини матки і еректильна деформація можуть дуже ускладнити процес зачаття. Підтвердженням цього може стати, наприклад, один з епізодів в історії Франції. Катерина Медічі, будучи дружиною французького короля Генріха II, довго не могла народити спадкоємця — поки придворний лікар не виявив у подружжя фізіологічні викривлення і не порадив певні пози. В результаті у пари народилися три сини, один з яких, Генріх III, що став королем.

Рекомендації для зачаття при деформації зачіпають всього два аспекти:

 • вибирайте позу, при якій опорної стане той бік, куда направлене викривлення;
 • не нехтуйте позицією «догі-стайл», універсальної для будь-яких викривлень.

Визначаючись, яка поза краще для зачаття дитини, пробуйте різні варіанти. Заняття любов’ю не мають будуватися виключно на математиці. Обов’язково прислухайтеся до побажань партнера — і у вас все вийде. Адже дитина – це великий дар, щастя, яке подаровано вам за любов один до одного.

Залишити коментар