Яка повинна бути обручка?

Заручини – момент, коли закохані, офіційно повідомляють про своє рішення одружитися. Якщо раніше до цього торжества ставилися як до обов’язкової домовленості, які входили у кожну весілля, то зараз заручини не є неодмінною умовою церемонії.

Це етап перед весіллям, коли молоді, звиклися з думкою про спільне майбутнє, про обов’язки і всі тяготи майбутнього життя. Заручини потрібна для того, щоб люди зрозуміли, той чи людина знаходиться зараз поруч.

На роздуми у закоханих є як мінімум один місяць, поки документи знаходяться в Загсі. На жаль, багато пар зовсім не користуються цим періодом, щоб подумати і зрозуміти. Швидше за все, вони вважають, що подача заяви вже робить їх чимось більшим, впевнених у своєму рішенні.

Багатьом дівчатам хлопці, роблячи заповітне пропозицію, підносять в подарунок помолвочные кільця, але ось на якій руці на заручини носити кільце і на який палець при заручини одягають кільце – знають не всі. За опитуванням було з’ясовано, що більшість жінок вважають, що презент одягають на безіменний палець, традиційно для наших країв – лівої руки.

У деяких людей бувають сумніви щодо того, на якій руці потрібно його носити. В нашій місцевості прийнято вважати, що кільця для заручин, носять на правій руці, на безіменному пальці. А от у Європі їх носять на лівій руці на безіменному пальці. На цьому місці у нас в країні, одягають, виключно, вдови і розведені.

Інформація для молодої людини: Як вибрати кільце для заручин?

Для початку, уточніть точний розмір пальчика обраниці, а також її смаки. Варто дивитися золоті кільця для заручин, не обійти увагою і срібло, платину. Майстри – ювеліри також вставляють туди дорогоцінні камені.

Вибрати сподобалося неважко. Асортимент досить великий, як в інтернет магазинах так і в звичайних. Треба тільки пошукати. Яке кільце, має бути, на заручини? Воно повинно подобатися в першу чергу вам і стати відмінним сюрпризом для неї. Адже ви стаєте одним цілим, а цей символ початок вашого щасливого майбутнього.

Заручини – подія, звичайно, важливе, але з особливою граціозністю відзначати його не слід. Звичайно, замовляти ресторани чи кафе можна, але також можливо відзначити це вдома, а якщо погода дозволить, то і на природі. І в той самий момент, коли всі зібралися, хлопець дарує дівчині подарунок.

Якщо заяву в ЗАГС ще не подано, наречена не може його брати і при цьому виходити заміж. Прийняття жінкою подарунка в хвилину пропозиції говорить про те, що вона повністю готова і чекала цього кроку.

Сьогодні молоді люди несуть своїм нареченим кільця з діамантами, рубінами або іншими каменями. На заручини не прийнято дарувати прикраси з фіанітами. Адже ціна, як вважається, свідчить про те, що наречений не бідний і готовий витратитися. Зовсім по-різному можна оцінити те, що студент подарував недороге золоте кільце своєї коханої і просить її руки і серця.

Після того як пройшло весілля обручку можна зняти до кращих часів у далекому майбутньому, цю реліквію потрібно передати у спадок своїм онукам. Або ж можна зняти його на весіллі, а потім просто носити. На якому пальці потрібно носити і на якій руці написано вище.

Правила вибору

Звичай від кілець тісно переплетений з традиційними обручками. Два кола символізують нескінченність, це немов сталість кохання двох сердець.

Звичай презентувати обручки був зароджений ще серед давніх єгиптян. Вони вважали, що існує «артерія любові» яка знаходиться у безіменному пальці і йде прямо в серце. Різниця між лівою рукою і правою в православній і католицькій вірі визначена тим, що в розумінні східних народів права рука володіє авторитетом, правильністю, дійсністю, на відміну від лівої.

В якості матеріалу для виробу нерідко, звичайно ж, виступає золото. Чистий проба золота не використовується, так як вона дуже м’яка, для міцності додають сплави металів, таких як: срібло, платина, мідь і т. п.

Особливу увагу потрібно приділяти придбання колечок з білого золота. Щоб домогтися такого відтінку, додають паладій або нікель. Зазвичай виробники не пишуть повний склад виробу. Паладій – дорогоцінний метал, тому він не може викликати алергію, а ось нікель не гипоалергенен, є ризик отримати роздратування на шкірі.

Останнім часом нерідко стали вибирати платину в якості матеріалу. Вона дорожче золота, але гірше виглядає порівняно з білим золотом, так як метал, має сірий відтінок.

Дорогоцінні камені

Поділ діамантів на групи залежить від чистоти обробки, величини, яка вимірюється в каратах, кольорі. Карат – умовна величина, яка дорівнює 1-му зернятку. Вага одного карата = 0,2 р. більше Ніж каратів, тим він дорожчий.

Вважається що діамант не має кольору, але це не так, йому властивий відтінок жовтого і коричневого кольору.

Насичені кольори в коштовному камені, такі як рожевий, синій, червоний, зелений, жовтий – називаються фантазійними.

Огранювання каменю – впливає на його форму і блиск. Він може виглядати більше, якщо поводитися з ним правильно.

Чистота – дуже важлива характеристика. Найкращим вважають діамант чистої води, тобто без вкраплень.

Відмінність помолвочного від обручки:

  1. Обручку дарується улюбленої напередодні або безпосередньо в день заручин. Традиційними обручками, чоловік і жінка обмінюються при вінчанні у церкві або ж реєстрації шлюбу;
  2. Весільна прикраса символізує подружню цілісність. Помолвочное є визнанням хлопця в глибокому і щирому почутті і бажання поєднати своє життя з улюбленою;
  3. Обручку має скромну форму. У той час як помолвочное прикрашене великим і витонченим каменем;
  4. Обручку має бути золотим, навпаки, помолвочное може бути виготовлена з будь-якого металу;
  5. Обручку в Європейських країнах носять на безіменному пальці правої руки, а помолвочное на безіменному пальці лівої руки;
  6. Помолвочное кільце не знімають з моменту офіційного оголошення урочистості до весілля; після одруження його одягають в особливо офіційних випадках. А обручку носять весь час.

Словом, помолвочное кільце, так само неповторний, як і його власниця. Воно зобов’язане відображати внутрішній світ жінки, підкреслювати її незрівнянну красу, ідеально підходити до її характеру і стильному одязі.

Залишити коментар