Яка нижня білизна подобається чоловікам?

Чи потрібна взагалі нижня жіноча білизна – предмет обговорення і суперечок в першу чергу для самих чоловіків. Одні вважають це зайвим атрибутом і воліють бачити в спальні, так би мовити, натуральний продукт, інші – виступають його прихильниками, третім за великим рахунком, все одно. Але жінки знають, що майстерно підібраний комплект припаде до смаку будь-якому чоловіку, а також додасть впевненості в собі.

Належить дізнатися, яке ж білизна може сподобатися чоловікові?

Що краще: еротична або проста і зручна?

Раз вже чоловіків прийнято вважати мисливцями і здобувачами, стало бути, жіноча завдання – постійно підігрівати інтерес в своєму партнері, не втрачаючи при цьому загадковості і легкої недоступності.

Зі смаком підібране нижню білизну виконає відразу обидві функції: підігріє інтерес і додасть жінці шарм, аромат загадковості. Красиве еротичне жіноча білизна сподобається кожному чоловікові і внесе певну новизну у ваші інтимні відносини.

Але зловживати цією еротикою занадто часто також не варто. Постійне носіння навіть самого прекрасного комплекту рано чи пізно викличе відторгнення. Просто чергуйте зручні, легкі і прості речі з інтригуючими ансамблями. Краще це робити під настрій. Часом і мила рожева піжамка з котиками виглядає дуже привабливо, і ні про яке еротичну білизну, щоб сподобатися чоловікові, не може бути й мови. Втім, все залежить від індивідуального сприйняття.

Що приваблює чоловіків: важливі характеристики нижньої білизни

На підсвідомому рівні чоловік вибирає свою даму з певною метою, керуючись не тільки зовнішніми даними, але і тим, що ця сама дама випромінює зсередини. Адже багато симпатичні і навіть дуже красиві дівчата довго прибувають на самоті, тому що не вміють себе подати і самі зводять внутрішній бар’єр для чоловічої статі.

Яке відношення до цього має нижню білизну? Так саме пряме. Дівчина, яка знає собі ціну, і бажає скоріше обзавестися надійним супутником, завжди продумує все до дрібниць, починаючи з нижньої білизни.

І кожна з дівчат повинна знати, що головні ролі у виборі білизни грають:

  • Колірна гамма. Червоний колір нижньої білизни всіх відтінків, від яскраво-червоного до бордового,
    вважається кольором пристрасті і сексуальності. Саме ці кольори діють збуджуюче на чоловіків, як червона ганчірка для бика. Втім, бик біжить на ганчірку не з-за яскравого забарвлення дрібнички, а тому, що нею махають. Просто візьміть на озброєння. Також не менш привабливим кольором виступає чорний. Він ідеально підкреслює контури тіла і ще візуально стрункішою фігуру. Багато чоловіків чомусь воліють білий колір. Напевно, у них він символізується з чистотою і невинністю. Але тільки якщо це білосніжно до болю в очах. Дуже мало любителів рожевого і блакитного – дитячих квітів;
  • Матеріал і тканина. Звичайно, перше місце гідно належить шовку. Глибокі тони в поєднанні з шовковою тканиною виглядають чудово. І знімати такий одяг набагато приємніше, ніж бавовна або х/б. Але смаки у всіх різні, тому натуральні тканини можна поєднувати з оборками, напівпрозорими вставками, та ще ваш обранець завжди оцінить мереживну білизну;
  • Спосіб подачі. Жіноча білизна яких кольорів і фасонів подобається чоловікам? Те, яке найкраще підходить коханій жінці, приємне на дотик і розбурхуючи фантазію. Адже у напівоголеної натури в рази більше шансів стати бажаною, ніж у оголеною. Все, що ви вміло приховаєте під одягом, буде приємно хвилювати і викликати нестерпне бажання скоріше позбавити вас від тягаря одягу. А улюблений буде домислювати собі всяке різне, нехай він і знає, як насправді виглядає оголена фігура. За статистикою дівчата, які частіше міняють комплекти нижньої білизни, рідше страждають від подружніх зрад. Ясно, що красива білизна не є стовідсотковим запорукою успіху в шлюбі. Але більшість визнає, що це бездоганний атрибут, який допомагає зміцнити відносини.

Жінки, знаючи, яке нижню білизну подобається чоловікам, не забувайте про власний комфорт.

Керуйтеся тими ж критеріями, що і чоловіки, проектуючи їх на себе: приємно дивитися в дзеркало, приємно носити, приємно на дотик. Тоді ваші інтереси співпадуть і всі будуть задоволені.

Залишити коментар