Яка форма окулярів підійде для трикутного обличчя

Коли справа стосується модних аксесуарів, завжди хочеться знайти щось незвичайне, що буде виділяти з натовпу, підкреслюючи всі достоїнства і приховуючи недоліки. Весняно-літній гардероб складно уявити без сонцезахисних окулярів. Вибирати такий предмет слід не тільки спираючись на власні переваги, але і у відповідності з особливостями зовнішності. Окуляри для трикутної форми особи підібрати нескладно.

Як визначити трикутний тип особи

На думку обивателів, саме з трикутним обличчям може виникнути найбільше проблем. Людям з таким типом слід особливо уважно підходити до вибору зачіски та аксесуарів. Саме правильно підібрана форма очок здатна не тільки доповнити образ, але і візуально підкоригувати тип особи.

Але у багатьох викликає труднощі визначення типу особи. Хоча зробити це нескладно. Достатньо виконати кілька нескладних маніпуляцій:

  • Візуальне визначення полягає в концентруванні своєї уваги перед дзеркалом тільки на формі обличчя.
  • Ще один спосіб, більш складний, передбачає точні математичні обчислення.

Дізнатися трикутний тип особи можна по широкому лобі в поєднанні з вузькою зоною підборіддя. Таку форму часто називають «полуничкою».

Інша різновид трикутного обличчя представлена вузьким чолом і широкої щелепою. Цей тип і вважається найбільш проблемним, так як він виглядає особливо важким.

Часто трикутну форму обличчя плутають з серцевидною. Друга, насправді, є похідною від першої. Серцеподібна форма дуже схожа на трикутну, за істотною відмінністю у вигляді більш м’яких і округлих ліній щік і лоба. «Сердечко» зазначається вилицями, видатними вперед, витонченим підборіддям, масивним чолом, який навіть ширше, ніж у трикутної форми.

Для першого типу – із широким лобом і вузьким підборіддям, краще окуляри з прямокутної оправою або із закругленими кутами, але приблизно з однаковими за величиною верхньою і нижньою частиною.

Вибираємо окуляри для обличчя «сердечком»

Форму «метеликів» необхідно уникати, так як подібний тип очок підкреслює трикутний тип особи. Не рекомендується носити окуляри, що мають круглу оправу, так як це не додасть особі привабливості.

Якщо область нижньої щелепи помітно масивніший і ширше зони чола, то окуляри слід вибирати такі, у яких більш виразною є верхня частина оправи, а от нижній області може взагалі не бути, або вона є, але настільки тонка і прозора, що є практично непомітною.

У виборі оправи можна не обмежуватися. Допускаються широкі, прямокутні, закруглені моделі. Такий аксесуар приверне погляд саме до верхньої області обличчя, виявляючи турботу про вибудовування акуратного балансу між чолом і підборіддям.

Скельця окулярів бажано вибирати прозорі. Для подібного типу особи також протипоказані форми «метеликів», варто уникати і рівних круглих оправ, такі предмети тільки підкреслять незграбність особи та притягнути увагу до проблемних зон.

Вибираючи окуляри для трикутного обличчя жіночі, рекомендується віддавати перевагу класичним прямокутним варіантів з закругленими кутами, в яких чітко позначена лише одна частина оправи – небудь верхня або нижня. Подібний аксесуар однаково підходить як для одного, так і іншого типу трикутного обличчя. Так увага акцентується не тільки на товщині оправи, але і на контрастності кольору, матеріалу, використання додаткових елементів (наприклад, страз).

Знаючи, які окуляри підходять для трикутного обличчя, можна не тільки скорегувати його форму, але і сформувати гармонійний стиль, орієнтуючись на природні особливості зовнішності.

Залишити коментар