Яка форма окулярів підійде для квадратного обличчя

Квадратне обличчя доставляє своїм власницям чимало клопоту. Зайва масивність чорт, незграбність, жорсткість – хіба з такими характеристика можна виглядати привабливо? Не маючи можливості змінити свої зовнішні дані, має сенс подбати про правильному виборі зачіски і грамотно підібрати окуляри для квадратної форми обличчя, які здатні скорегувати пропорції і пом’якшити жорсткі лінії.

Правила вибору

Головне правило, якого потрібно дотримуватися, вибираючи окуляри для квадратного особи – уникати жорстких і масивних рис. У зв’язку з цим необхідно стежити за тим, щоб не було різких кутів, геометричних ліній і незграбних форм.

Чудово будуть виглядати овальні та круглі окуляри. Непогано будуть виглядати і «авіатори», які здатні не просто візуально підкоригувати овал обличчя, але і подовжити ніс, а це, безсумнівно, тільки позитивно позначиться на загальному враженні від рис обличчя. Особливість таких окулярів полягає в тому, що вони роблять акцент на середньої частини обличчя, збільшуючи очі, пом’якшуючи лінію скул і підборіддя.

Вибираючи темні окуляри, необхідно керуватися загальними правилами, описаними вище. Але зате тут можна зіграти на виборі кольору лінз, які можуть мати будь-які відтінки, нехай навіть найфантастичніші, від рожевого до фіолетового. Однак, краще зупиняти вибір на темних шибках, так ка коні здатні візуально зменшити риси обличчя.

Вибираємо оправу

При виборі оправи потрібно стежити за тим, щоб не було ніяких квадратних, трикутних, ромбовидних геометричних ліній, які здатні тільки підкреслити квадратность особи.

За основу краще брати плавні, м’які лінії, які не обтяжують образ, а навпаки, пом’якшують контури зовнішності. При виборі цього аксесуара важливо стежити за тим, щоб всі кордони за межі особи не виступали, в іншому випадку зайву увагу до форм буде забезпечено.

Бажано, щоб оправа була забезпечена яскравими елементами на кутах або у верхній частині аксесуара.

Так поширена в наш час модель «котяче око» зі злегка піднятими верхніми куточками, відмінно буде виглядати на квадратному обличчі.

Що вибирати не можна

При виборі окулярів для жінок з квадратним типом особи існує і табу, то є відомості щодо того, які окуляри при покупці потрібно уникати.

  • Не можна зупиняти свій вибір на варіантах з чітко визначеною геометричною формою і на квадратних оправах;
  • Вузькі, мініатюрні окуляри теж не підійдуть;
  • Аксесуар з оправою ширше самого обличчя потрібно ігнорувати;
  • Важливо стежити за тим, щоб оправи не були безбарвними, так як в цьому випадку окуляри просто зіллються з особою.
  • Не допускається використання різнокольорових, вигадливих оправ. Вони можуть тільки нашкодити образу і навіть у тому випадку, якщо всі інші атрибути будуть підібрані лаконічно, образ все одно може бути зіпсований.
  • Представницям слабкої статі з квадратним обличчям необхідно утриматися від використання червоної губної помади. У тому випадку, якщо очками судилося стати центральним елементом образу, не потрібно звертати надмірну увагу на нижню зону.

При виборі додаткових аксесуарів необхідно звертати увагу на те, щоб подібні речі були стильними і красивими, проте не надто приваблювали до себе увагу. Окуляри – унікальний аксесуар, здатний не тільки додати родзинку в загальний стиль володаря, але і відкоригувати овал обличчя не гірше косметичних засобів. Маючи уявлення про те, які окуляри підходять для квадратного особи, жінка зможе завжди виглядати на всі 100%!

Залишити коментар