Яка форма окулярів підійде для круглого обличчя

Окуляри – дуже модний аксесуар в сучасному світі. Його функція зводиться не тільки захист очей від сонця і коригування зору, але також до моделювання образу. Але якою б не була причина носіння цього предмета, дуже важливо вміти підібрати їх так, щоб вони не зіпсували загальний зовнішній вигляд.

Вибираємо форму

Вибираючи окуляри, слід відштовхуватися від правила пропорційності. Власникам круглого обличчя потрібно з особливою старанністю підбирати очкові оправи, так як їх завданням є врівноваження надлишку м’яких округлих рис, а допоможуть у цьому строгі геометричні форми.

Про те, які окуляри підходять для круглого особи, цікавить багатьох володарів такого типу. В першу чергу, необхідно брати до уваги особливості форми.

Про круглих і овальних формах краще забути. Домогтися збалансованості подібного типу зовнішності вдасться за допомогою окулярів, які відрізняє незграбність у прямокутних і квадратних геометричних формах.

За рахунок вузьких варіантів прямокутних очок вдасться візуально витягнути особа, звузити вилиці, збільшити висоту чола. Не рекомендується круглолицим жінкам носити окуляри з круглої оправою. Такі моделі тільки сильніше загострюють увагу на овалі обличчя, створюючи почуття дисгармонії.

Особливу увагу слід звернути на «котячі» моделі.

Відрізняються жіночністю, витонченістю і кокетством, такі варіанти здатні візуально підкоригувати овал обличчя. Загострені верхні куточки, злегка підняті, в цьому відмінно допоможуть. Відбувається перенаправлення погляду до області скронь, очі збільшуються, а підборіддя стає більш виразним.

До речі, цікавий варіант – класичні авіатори, який теж не варто залишати без уваги.

Оправа для окулярів

Особливо ретельно слід підбирати оправи окулярів, так як саме їм належить важлива функція врівноваження надлишку м’яких округлих рис, використовуючи для цього строгі геометричні форми і тонкі лінії.

Бажано виключити окуляри, ширина оправи яких менше ширини скронь. За рахунок використання широких дужок з декором, можна розраховувати на ефект звуження.

Цікавий варіант представлений пластиковими моделями з широкими душками. Для більшої ефективності подібних варіантів передбачені прикраси стразами і фактурою іншого роду.

Сонцезахисні окуляри для круглого особи, які мають кольорові лінзи, здатні відвернути увагу від форми і домогтися зорового створення більш стрункого і акуратного особи.

Масивні оправи і важкі перемички на переніссі краще не використовувати. Оптимальним варіантом для особи округлої форми є модель з легкої металевою оправою світлого відтінку. Самим лінзам не варто бути надмірно високими, так як це здатне привести до порушення пропорцій зовнішності.

Загальні рекомендації

Ті, хто має круглу форму обличчя, при виборі окулярів повинні керуватися поруч нескладних правил.

Зокрема:

  • Від маленьких очок доведеться відмовитися, віддавши перевагу більш великим;

  • Окуляри повинні бути ширше, ніж ваше обличчя;
  • Бажано звертати увагу, в першу чергу, на незграбні і жорсткі форми;
  • Має сенс звернути увагу на фасони, що мають загострені і підняті зовнішні куточки;
  • Не варто боятися експериментувати з кольоровими лінзами.

Знаючи, які окуляри йдуть круглого обличчя, власники такої форми зможуть підібрати для себе найбільш підходящий варіант.

Залишити коментар