Яка форма очок підійде для овального обличчя

Окуляри – стильний і модний аксесуар, здатний в потрібний момент підкреслити строгість і елегантність будь-якого образу. Однак, щоб подібний предмет не виглядав помітним і екстравагантним, потрібно правильно підібрати форму оправи, колір. Окуляри для овального обличчя потрібно підбирати відповідно з певними правилами.

Що вибрати

Окуляри вже давно втратили своє первісне призначення – корекція зору. Сьогодні це стильний аксесуар, який потрібно правильно підібрати.

Щоб не помилитися з вибором цікавого образу предмета, потрібно, в першу чергу, визначити свою форму обличчя. Зробити це нескладно, доступні два варіанти – візуальний (по відображенню в дзеркалі) і математичний.

Власницям овального особи крупно пощастило, так як їм однаково добре підходять окуляри в будь оправі. Але щоб вибрати для себе ідеальну форму, доведеться потрудитися і переміряти безліч самих різних варіантів. Тому, перед тим як відправитися за такою купівлею, має сенс заздалегідь ознайомитися з рекомендаціями щодо вибору.

Важливо мати на увазі, що за допомогою окулярів невеликого розміру вдасться візуально розширити обличчя. І, відповідно, навпаки, окуляри, мають масивну оправу, здатні візуально зменшити розміри особи.

Завдяки круглим формам цього аксесуара жінка буде виглядати значно молодше. Подібні моделі не здатні порушити ідеальні пропорції овального обличчя і зможуть стати прикрасою будь-якого образу.

Не менш привабливо виглядають і окуляри прямокутної форми в широкій оправі. Завдяки контрасту форми оправи і овалу обличчя, такі окуляри зроблять будь-якого володаря такого незвичайного аксесуара центром уваги.

Форма окулярів для овального обличчя «котяче око», що має загострені куточки і товсту оправу, підкреслює жіночність і чарівність їх господині.

Для зменшення трохи витягнутого обличчя овальної форми, досить зупинити свій вибір на такій моделі очок, яка буде трохи ширше особи.

Окуляри-авіатори – чудовий варіант для овального обличчя. Сучасний ринок володіє величезним вибором моделей окулярів, починаючи від спортивних міцної оправі і закінчуючи варіантами з дзеркальними лінзами і з металевою оправою.

Рекомендації

Дуже масивних моделей варто уникати. Має сенс для початку перевірити, наскільки вони йдуть в кожному індивідуальному випадку. Дрібні риси на тлі великих очок виглядають ще дрібніше, а це порушує природну гармонію образу.

Класика є абсолютно безпрограшним варіантом. Такі моделі підходять всім і здатні прикрасити будь-який стиль одягу.

При виборі сонцезахисних окулярів слід переконатися в тому, що вони не роблять обличчя надмірно масивним. Оправа може бути будь-який, однак, слід мати на увазі, що для короткої стрижки краще підійдуть окуляри-авіатори, для довгих волосся – варіанти круглої форми.

Оправа сонцезахисних волосся повинна підбиратися відповідно з кольором волосся. Блондинкам краще всього віддавати перевагу оправ чорного, зеленого, синього кольорів. Брюнетки непогано будуть виглядати в окулярах з оправами під золото, срібло або сірого відтінку. Шатенкам відмінно підійдуть окуляри з оправами бузкового, блакитного і яскраво-зеленого кольору.

Не підійдуть варіанти вузькі, із заниженими дужками й розширені на переніссі. Не варто купувати окуляри з різко окресленими кутами.

Овальна форма обличчя – визнаний еталон жіночої краси. Однак і для неї потрібен ретельний підбір аксесуарів. Знаючи, яка форма очок підходить для овального обличчя, жінка здатна створити ідеальний образ. Головне, не порушувати пропорцій і не виглядати зухвало.

Залишити коментар