Як зробити овал обличчя досконалим за допомогою косметики

Об’ємне моделювання особи – перший і найважливіший крок у створенні вдалого макіяжу. Сам мейк-ап може бути як вечірнім, так і прозорим, повсякденним, «нюдовым». Але без коректного скульптурирования овалу він приречений на візуальну бляклу і площину. Мистецтву корекції може навчитися будь-яка жінка, незалежно від віку і соціального статусу.

Вам зовсім необов’язково бути професійним візажистом і мати у своєму косметичному арсеналі справжній грим. Досить озброїтися консилерами, скульпторами, бронзерами, рум’янами і тінями, щоб ваш вигляд придбав істинно голлівудські риси.

Моделювання овалу обличчя за допомогою косметики – це гідна, безпечна і доступна альтернатива пластичних операцій.

3D-техніка

На прийомі у будь-якого грамотного пластичного хірурга вам буде запропоновано 3D-моделювання обличчя. Це необхідний захід для того, щоб лікар міг оцінити обсяги поточних завдань і підібрати оптимальні варіанти корекції певних частин обличчя.

Для виконання цього етапу, вас сфотографують з трьох ракурсів і перемістять знімки в спеціальну комп’ютерну програму для створення тривимірного зображення.

На відміну від звичайних знімків, 3D-візуалізація повторить всі тіні, опуклості і западини, які існують на вашій голові, а значить, результат такого попереднього дії буде максимально наближений до планованої реальності.

Оскільки мова в даному матеріалі йде не про радикальних втручаннях, ми спробуємо застосувати комп’ютерне естетичне моделювання особи самостійно. Для цього вам буде потрібно такий графічний редактор Adobe Photoshop, а працювати ви будете з тіньовим малюнком.

Щоб самостійно намітити план коригування власного овалу обличчя за допомогою звичайного макіяжу, відкрийте зображення в програмі. Бажано, щоб знімок був зроблений в анфас, у напрямку до світла. Створіть шар «криві» і перетягніть середину лінії в праву сторону.

Ви помітите, що зображення істотно затемнилось. Потім виберіть опцію «інвертувати», візьміть інструмент кисть, налаштуйте для неї білий колір. Встановіть поріг натискання та експонування в межах 13-18% для кожного. Тепер проведіть тінню по тих місцях, які ви хотіли б змінити. Чітко позначте область скул, основу волосистої частини голови, кінчик підборіддя.

Щоб оцінити видозміни вигляду, натисніть значок ока біля створеного шару (сховати/показати). Як тільки ви досягнете ідеального зображення, зафіксуйте, в яких місцях розташовані лінії, які створили його таким. Їх вам і треба взяти на озброєння для подальшої корекції за допомогою консилерів, бронзера і тональних кремів темного відтінку.

Тепер «пограйте» зі світлими областями. Для цього створіть шар «криві», і перемістіть повзунок вже в ліву сторону. Виконайте ті ж дії з настройками, що і в першому випадку. Водите кистю по тих частинах, які «просять» світла – області під зовнішнім хвостом брови, яблуках щік, середині лоба і підборіддя.

Відмітьте, як перетворюється фотографія світло-тіньовим малюнком. Запам’ятайте, наскільки інтенсивно ви осветляли певні риси особи. У життя для підкреслення вам потрібно світла пудра, хайлатер, люминайзер, консилер або коректор.

В комп’ютерному моделюванні особи немає нічого надскладного, і з ним може впоратися навіть дилетант, володіє графічним редактором у своєму комп’ютері. Звичайно, у вас не вийде створити тривимірний малюнок, якщо ви не ас у цій справі і не працюєте дизайнером. Але навіть звичайне фото допоможе вам детально з’ясувати сильні і слабкі сторони своєї зовнішності.

«Робимо» імідж руками

Якщо ваша попередньо проведена корекція обличчя з допомогою комп’ютерної програми пройшла успішно, саме час подбати про базові предмети і інструменти, якими ви будете працювати вже по «живому полотні». Обов’язково придбайте собі спонж для нанесення рідких основ.

Кращий варіант – настільки відомий з вуст блогерів б’юті-блендер. Якщо ви не можете знайти такий у спеціалізованих магазинах свого міста, замовте його у інтернеті, або обмежтеся звичайною м’якою кистю середнього обсягу.

Для моделювання обличчя за допомогою макіяжу вам можуть знадобитися наступні засоби:

 • База (основа) під макіяж;
 • Тональний (зокрема, ВВ або СС) крем «рідного» відтінку;
 • Палітра коректорів (кремових або сухих);
 • Бронзатор (особливо для літнього, «засмаглого» варіанти);
 • Консилер (зеленого кольору – для маскування почервонінь і запалень, жовтого – для камуфлирования синців під очима);
 • Фінішна пудра (прозора або пігментована);
 • Хайлайтер (люминайзер);
 • Рум’яна.

Секрети краси прості і примітивні – досить добре знати власні переваги і недоліки, щоб вміло підкреслювати перші і приховувати другі.

Оскільки ви вже змогли оцінити свій овал особи з боку і скорегувати його в програмі, подальша «жива» корекція не стане для вас трудомісткою.

Простий і послідовний приклад моделювання і корекції особи за допомогою декоративної косметики:

 • Рівномірно розподіліть основу по всьому обличчю. Вона допоможе вам надовго зафіксувати власні старання;
 • Якщо у вас є які-небудь явні дефекти шкіри, наприклад, прищі або темні кола під очима, обов’язково приглушіть їх вищезазначеним консилером. Розподіліть його максимально рівномірно, щоб він не утворив грудок;
 • Нанесіть тональну основу рівним, не занадто товстим шаром. Ідеально, якщо ви віддаєте перевагу використовувати креми зразок флюїдів, з легкою, невагомою текстурою;
 • Частини, які ви позначали світлом у програмі, розмітьте самим світлим відтінком коректора. Ми рекомендуємо вам віддати перевагу корректорам з кремовою текстурою, оскільки ними куди більш зручно працювати новачкам;
 • Розтушуйте ваші світлі ділянки пензлем або губкою, щоб не було видно чітких меж;
 • Перейдіть до нанесення тіньового малюнка. Виберіть досить темний кремовий коректор і нанесіть його у вигляді чітких ліній на зону скул, контуру нижньої щелепи, основи росту волосся. «Вбийте» в шкіру за допомогою кисті або губки, бажано, саме того, яким ви наносили основний тональний крем. Відтінки м’яко змішаються і створять натуральний ефект;
 • Якщо у вас на обличчі є загар, оптимально підкреслити тіні за допомогою бронза тора, що висувається (бронзо пудри). Але не надто перестарайтеся – зазвичай продукт має явно виражений «цегляний» пігмент та золотий сатиновий фініш, тому, якщо ви нанесете багато бронза тора, що висувається, ви ризикуєте створити вульгарний чи неакуратний вигляд;
 • Любите природне вологе сяйво? Спробуйте використовувати люминайзер (хайлайтер). Але і з ним слід бути обережним, оскільки занадто сильний блиск може зробити ваш остаточний образ вже занадто «привабливим». Кремова текстура ілюмінатора підступна тим, що часто залишає чіткі межі, які ви можете не зуміти згладити самостійно. Тому спробуйте сухий продукт. Наносьте його на область під бровою, у внутрішніх куточках очей, під очима на «вершинах» скул;
 • Рум’яна повинні відповідати тону вашої шкіри, коли ви червонієте. Нанесіть їх тонким шаром на опуклі частини щік, які набувають обсяг, коли ви посміхаєтеся;
 • Закріпіть завдані засоби для моделювання обличчя фінішної пудрою, в ідеалі – прозорою, мінеральної.

Підказка: за допомогою коректорів можна змінити навіть форму носа! Простий приклад: якщо ваш ніс досить широкий, спробуйте наступну техніку. Найбільш темний нанесіть консилер рівними смугами на його бічні частини, а середину підкресліть світлим відтінком.

Всі лінії плавно розтушуйте, закріпіть отримануформу» пудрою або фіксатором. Переконайтеся в тому, що горезвісна «пластику» можлива без розрізів, і навіть без уколів!

Не шукаєте легких шляхів, і готові довго і наполегливо працювати над своїми недоліками? Тоді вам варто спробувати мануальне моделювання особи, або самомасаж. Зверніть особливу увагу на японський масаж «Асахі» – саме він допоміг багатьом жінкам не тільки скорегувати риси обличчя, але і омолодити його шкіру.

Будьте чарівні, і нехай маленькі хитрощі допоможуть вам досягти естетичного досконалості!

Залишити коментар