Як зробити очі більше з допомогою макіяжу

Макіяж – справжня зброя для кожної жінки. З його допомогою можна «намалювати» собі будь-які риси обличчя, і миттю перевтілитися, не вдаючись до допомоги пластичних хірургів. Зробити очі більше з допомогою макіяжу може будь-яка дівчина, навіть та, що не є професійним візажистом.

Але щоб приступати до справи, потрібно дізнатися всі його тонкощі і нюанси, а також певним чином натренувати руку, щоб практика виявилася продуктивною, а не розчаровувала вас.

Найбільш популярним методом створення гарних, великих, мигдалеподібних очей, є японський макіяж. Але якщо ви не бажаєте почати схожими на персонажів мультфільмів аніме, вам слід звернутися до нейтральним, класичних технік.

Правила грамотного макіяжу очей

Зробити очі більше можна лише в тому випадку, якщо дотримувати всі основні аспекти нанесення макіяжу.

Навіть якщо ви володієте певною технікою досконало, здійснити її на практиці добре вам не вдасться, поки ви не приготуєтеся до її виконання належним чином.

Наприклад, якщо у вас під очима є істотно виражені набряки жирові грижі, їх обов’язково потрібно обробити базовим кремом з ефектом ліфтингу. Інакше будь-який, навіть самий грамотний макіяж, тільки погіршить ситуацію і приверне ще більше уваги до цього недоліку.

Для опуклих очей підійде зворотна техніка, здатна зробити очі більш глибокими. Щоб зробити очі глибоко посадженими, вам слід лише висвітлити рухому повіку і відтінити кордон між ним і нерухомим століттям більш темними тінями. На опуклих очах відмінно виглядає товста графичная стрілка.

Наносити основу під тіні необов’язково, але дуже бажано.

Це необхідно, якщо ви бажаєте, щоб ваша праця був зафіксований надовго. База під тіні допомагає зберегти вид первозданного макіяжу на 6-7 і більше годин, у той час як тіні, нанесені на «голе» веко, особливо якщо воно жирне, починають розмазуватися, скочуватися і плисти вже через пару годин.

Деякі основні правила нанесення якісного макіяжу на очі:

 1. Виконуйте мейк-ап тільки по чистому особі – ретельно вымывайте очі, особливо після сну;
 2. Використовуйте коригувальні креми і гелі, що дозволяють зняти набряклість;
 3. Застосовуйте базу під тіні, якщо бажаєте зафіксувати макіяж на тривалий час, або відправляєтеся на торжество;
 4. Вдамося до використання фіксатора макіяжу після його нанесення з тією ж метою;
 5. Вибирайте відтінки тіней відповідно до кольору ваших очей (віддайте перевагу тони підходять для карих, зелених, сірих або блакитних очей);
 6. Будьте акуратні зі стрілками і пам’ятайте, що вони майже ніколи не підходять дівчатам з навислим століттям;
 7. Щоб зробити макіяж повсякденним, віддайте перевагу матові тіні, а для вечірніх варіантів віддайте перевагу шімер і сатин;
 8. Не перестарайтеся з насиченістю кольорів у стриманому «офісному» мейк-апі;
 9. Клейте накладні вії, слідуючи відео інструкціям. Якщо ви новачок, віддайте перевагу стрічковий варіант замість пучкового;
 10. Асиметрію очей коректуйте тушшю – вії більшого очі фарбуйте від основи, меншого – тільки на кінчиках.

До речі, при асиметрії краще повністю відмовитися від стрілок та будь-яких прямих горизонтальних ліній у мейк-апі.

Техніка збільшення очей з допомогою мейк-апу

Щодо того, в якій послідовності варто наносити тональний крем, існує чимало суперечок. Багато професійні візажисти роблять це в останню чергу, оскільки не бажають боротися з осипалися тінями постфактум. Якщо ви – новачок у виконанні макіяжу, рекомендуємо вам поступити аналогічним чином. Розмазані тіні буде досить важко зняти з тонального, і в підсумку ви можете зіпсувати весь вигляд.

Послідовність нанесення збільшує макіяжу:

 1. Накладіть на верхню повіку базу (не надто щільним шаром, рівномірно);
 2. По рухомому століття розподіліть тіні світлого відтінку (для карих очей підійде тон капучіно, для зелених – золотистий беж, для блакитних – холодна шампань);
 3. Під зовнішні куточки очей «вкладіть» відтінок темніше основного на 2-3 тони;
 4. Розтушуйте спеціальної пензлем темні тіні вздовж складки століття, щоб вийшла округлість;
 5. Знову нанесіть на зовнішній куточок століття темний відтінок тіней (тут можна зробити більш виражений акцент – наприклад, мокрий асфальт або шоколад);
 6. За допомогою рідкої або гелевою підводки намалюйте стрілку (середню по товщині);
 7. Утримайтеся від стрілки при наявності нависающего століття або сильної асиметрії;
 8. Перед нанесенням туші бажано також скористатися відповідною базою. Якщо ви бажаєте зробити макіяж з накладними віями, відмовтеся від використання туші для вій;
 9. Після того, як вії будуть фарбують і на правому, і на нижньому столітті, візьміть матові тіні відтінку кави з молоком, або трохи темніше, і пройдіться пензлем з ними по лінії росту вій знизу. Це візуально «розкриє» очі. Для опуклих очей також підійде ця методика – вона нівелює недолік і збереже гідності розрізу;
 10. Макіяж готовий! При бажанні, ви можете відтінити його тонкою лінією блискучою підводки (срібною, бронзовою або золотий) у лінії росту вій. Це також допоможе зробити очі більше і перетворити повсякденний мейк-ап в урочисто-вихідний.

З допомогою цієї простої техніки ви зможете зробити свої очі більше і виразніше. Проте вона актуальна лише для опуклих і середньо-опуклих очей. Якщо вони у вас запалі, профарбовують тільки зовнішній куточок, не зачіпаючи складку століття.

Помилки у мейк-апі

Якщо ви вирішили за допомогою мейк-апу зробити погляд виразнішим, а очі більше, але отримали зворотній ефект, зверніть увагу на поширені помилки, які ви могли допустити в процесі нанесення косметики.

«Популярні» помилки в мейк-апі:

 • Відсутність світлотіні (нанесення тіней на рухому повіку суцільним «пластом», без переходів і розтушовування);
 • Використання занадто темних кольорів;
 • Фарбування чорним або темним графітовим олівцем слизової частини нижньої повіки;
 • Велика кількість блискіток, сатину і шиммера;
 • Дуже пухнасті і густі накладні вії;
 • Інтенсивне фарбування вій тушшю (в 3-4 і більше шарів);
 • Нанесення великої товстої стрілки при природній вузькості очей;
 • Залом стрілки (актуальний при її нанесенні на нависле повіку);
 • Нехтування контурированием (спробуйте нанести хайлайтер у внутрішні куточки очей і під зовнішній хвостик брови – це значно освіжить ваш образ).

Якщо ви бажаєте зробити свій погляд виразним і красивим без макіяжу, вам слід звернутися за допомогою до косметолога. Сьогодні існує чимало неінвазивних (безопераційних) методів корекції розрізу.

Всі вони підбираються з урахуванням індивідуальних особливостей і потреб клієнта. На жаль, за допомогою звичайної доглядає косметики нічого подібного домогтися вам не вдасться.

Залишити коментар