Як зробити красивий бантик з вузької атласної стрічки?

Бантики ми можемо бачити всюди: мами зав’язують їх дочкам, шикарні банти прикрашають подарункові упаковки та весільні машини. Вони чіпляються до сумочок, взуття та одязі, ними декорують букети квітів. Для виготовлення використовують різноманітні матеріали. Дуже оригінально і вишукано виглядають бант з атласної стрічки.

Ними можна прикрасити все, що завгодно, навіть предмети інтер’єру і домашніх тварин. Як же зробити красивий бантик з атласної стрічки?

Класика

Це самий популярний спосіб, який в повсякденному житті використовують абсолютно всі. Щоб зробити бант, вам буде потрібно зовсім небагато: ножиці і, власне, стрічечка.

Відріжте потрібну кількість стрічки, складіть її кінці навпіл, перехрещуючи їх. Один з країв проведіть в колечко іншого. Затягніть вузол і акуратно розправте стрічку. Цей спосіб також допоможе розібратися, як можна зробити красивий бантик з паперу. За аналогією можна створювати прикраси з будь-якого матеріалу.

Строгість

Вам знадобляться такі предмети:

  • Основна стрічка;
  • Шматочок атласу для обробки;
  • Ножиці;
  • Клей.

Відріжте стільки стрічки, скільки вам знадобиться, краю загніть до центру і зафіксуйте їх клеєм.

Місце з’єднання обмотайте стрічкою, роблячи «шов» на виворітній стороні, склейте. Обережно розгладьте місце з’єднання пальцем.

Такий милий атласний бант можна використовувати для оздоблення дитячого одягу, літніх сумочок.

Ярус

Зовсім нескладно розібратися, як зробити гарний ярусний бантики зі стрічки. Для його виготовлення підготуйте стрічки:

  • Шматок шириною 4 см і довжиною 10 см;
  • Відрізок шириною 3 см і завдовжки 8 см;
  • Шматочок шириною 2 см і довжиною 6 см;
  • Вузьку стрічку;
  • Ножиці.

Кольори потрібно підбирати в залежності від особистих уподобань, з розмірами теж можна експериментувати.

Оформіть краю стрічок, щоб вони не виглядали неохайно. Складіть їх за зростанням, щоб найвужча була зверху, а широка – знизу. Зв’яжіть цю конструкцію тонкою стрічкою, залишаючи довгі кінці. З їх допомогою ви зможете закріпити виріб на пакувальній коробці або на іншому предметі.

Контраст

Ви хочете знати, як можна зробити красивий бантик на сукні? Немає нічого простіше. Двоколірний варіант виглядає дуже ефектно. Головне – щоб кольори були контрастними і яскравими.

Вам знадобляться дві смужки шириною 2 см і 4 см, вузька стрічка, степлер і ножиці. Розкладіть широку стрічку, зверху на неї, по центру, покладіть вузьку.

Сформуйте з них кільце й скріпіть кінці клеєм. Обмотайте кільце посередині вузькою стрічкою і зав’яжіть вузол, не залишаючи краю. «Серединку» закріпіть степлером або клеєм. Фіксувати красивий бантик до одягу можна за допомогою маленької шпильки, наприклад, на сукні.

«Діор»

Ця оригінальна конструкція і ефектна, її виготовлення вимагає зусиль і терпіння. Як же зробити гарний, але складний, бантик з тонкої стрічки?

Наріжте стрічку на кілька шматочків. Один відрізок повинен бути самим довгим, а інші йдуть на спадання. Кожен шматочок робіть в подвійному екземплярі. Склейте з них каблучки, і приступайте до збору конструкції.

У центрі розташуйте найдовше кільце, а з боків від нього накладайте за спаданням, створюючи «драбинку». У центрі заготівля скріплюється за допомогою клею або степлера. Місце з’єднання задекоріруйте стрічкою.

Така прикраса з тканини можна кріпити до пакувальних коробок, предметів інтер’єру або іншим аксесуарам.

Квітковий декор

Це виріб досить складний у виготовленні, але результат того вартий. Все, що вам потрібно для складання банта – стрічка достатньої довжини.

Сформуйте перше кільце з допомогою вказівного і великого пальців. Щоб вийшла середня пишність, їх повинно бути не менше 10. Всі кільця зберіть разом і перев’яжіть їх вузькою стрічкою по центру.

«Вушка» обережно розправте, щоб у них був охайний вигляд. Залишилося закріпити цей квітка на предметі або одязі – захоплені погляди вам забезпечені.

Гумка для волосся

Для виготовлення банта-троянди вам знадобиться дві стрічки: одна довжиною в метр і шириною 2,5 см, а друга – 0,8 см ширини, але в два рази коротше.

Підготуйте два П-подібних шаблону з паперу, 8 см і 6 див. Закріпіть край товстої стрічки на широкому шаблоні. По центру сколите стрічку шпильками, і прошийте швом «уперед голкою». Сформуйте складання і затягніть нитку, закріпіть її.

За аналогією виготовте другий квітка з вузької стрічки і маленького шаблону. По центру зшийте бантики разом, задекоріруйте серединку. З виворітного боку пришити гумку.

Тепер ви знаєте, як можна зробити красивий бантик з тканини. Включіть фантазію, запасіться терпінням і тоді звичні речі ви зможете перетворити в цікаві і незвичайні.

Залишити коментар