Як зробити ідеальну форму брів самою?

Кожна дівчина мріє бути красивою і чарівною від кінчиків нігтів до кінчиків волосся. Тому важливо підтримувати ідеальну форму брів. Зробити це можна в салоні або своїми силами. Якщо ви вирішили надати ідеальну форму флангах у домашніх умовах, дотримуйтесь правилом «трьох».

Правило «трьох»

Для початку потрібно визначити свою ідеальну форму. Щоб створити красиві вигини, необхідно знайти від початку внутрішньої частини лінії правильну точку, так як занадто далеке розташування почала може порушити баланс особи.

Для того щоб знайти потрібну точку, рекомендується використовувати наступний метод:

  • Олівець для очей слід розташувати від куточка ока до крила носа, де інструмент буде перетинатися з бровою. Це буде місцем початку стрілки, тут бажано ставити крапку. З іншого боку робиться те ж саме;
  • Далі визначається верхня точка іншій лінії. За допомогою олівця вона знаходиться наступним способом. Треба встати перед дзеркалом і розташувати інструмент між райдужною оболонкою і зовнішнім кутом носа – це буде місце, де розташовується найвища точка дуги, тут малюється точка;
  • Потім, визначається місце, де лінія закінчується. Олівець для очей розташовується між зовнішнім куточком ока і краєм носа – це кінець вигину, де ставиться крапка.

Щоб зрозуміти, як зробити ідеальні брови, слід визначитися з товщиною.

Вона підбирається індивідуально і залежить від наступних факторів:

  • розмір очей;
  • відстань між очима і бровами;
  • перевагу за стилем.

Якщо очі великі, то підійдуть більш густі дуги. Для маленьких, навпаки, тонкі. Стрілки повинні бути однакового розміру з верхньою губою. Якщо волосся нависають над очима, можна їх трохи вищипнути знизу, щоб висвітлити цю область.

Ідеальна форма брів: вищипування і окреслення ліній

Для цього необхідно причесати волосся спеціальною щіточкою за напрямком росту. Далі необхідно видалити волоски відповідно з межами, визначеними вами. Слід надати форму лініях.

Для цього вибирається добре освітлене приміщення. Зайві волоски необхідно починати видаляти з внутрішньої частини дуги пінцетом.

Спочатку видаляються волосся, розташовані ближче до носа, потім ті, які виходять за межі точки до зовнішньої частини стрілки. Необхідно видалити волосся нижче і вище області дуги. В останню чергу надається форма нижньої частини. Якщо ви хочете додати макіяжу більш природний вигляд, приберіть волосся, що ростуть за кордоном брів.

Як додати бровам стиль самої

Спочатку потрібно підмалювати їх олівцем. Його відтінок повинен збігатися з натуральним кольором волосся. Не варто створювати дугу там, де її немає, або ж промальовування олівцем волосся буде виглядати неприродно і негарно.

За допомогою щіточки для брів і воску необхідно акуратно причесати вигин, щоб волосся не стирчали в різні боки. Вищипування краще проводити ввечері після душу, щоб до ранку не виникло почервоніння. Ні в якому разі не можна голити волосся, інакше шкіра буде сухою.

Модні тренди 2015 року

У цьому сезоні в моді густі широкі лінії з натуральним відтінком. На зміну чіткому малюнку і насиченого кольором приходять димчасті, без чітких меж, м’якого кольору брови, так як натуральний відтінок знову в моді, що помітно по фото відомих моделей.

Відсутність брів також є трендом 2015 року. Візажисти просто стирають їх за допомогою світлої пудри. Самий незвичайний тренд цього року – лінії, вкриті пірсингом. Це віртуозна імітація. Актуальні фото ідеальних форм брів, регулярно демонструються в журналах мод.

Модний макіяж ідеальних брів 2015 року – природність. Якщо від природи у дівчини густі брови, яких ще не торкався косметичний пінцет, їм пощастило. Просто потрібно виконувати невелику корекцію з додаванням кольору. Для цього необхідно вищипувати брови по нижній межі та надати їм більш яскравий колір за допомогою пудри.

Жорсткої щіточкою потрібно зачісувати волосся наверх і укладати їх у напрямку до скронь. Результат закріплюється спеціальним прозорим гелем для збереження природного вигляду.

Якщо ж бровки відчували багаторазові вищипування, доведеться постаратися трошки більше. Необхідно взяти плоску косметичну кисть для підводки і нанести фарбу на волосся вздовж лінії їх зростання. Вигин краще зробити м’яким без кутів.

Як виглядає ідеальна форма брів для овального обличчя? Для овального обличчя більше всього підійдуть дугоподібні або горизонтальні лінії.

Горизонтальна форма краде витягнутість особи і візуально його округлює. Низьке розташування брів робить погляд похмурим. Щоб скорегувати цей недолік, слід злегка освітлити кінчики волосся.

Дугоподібна лінія звужує обличчя і пом’якшує різкі риси обличчя. Ідеальні брови для круглого обличчя.

Також не варто забувати про те, що прямі стрілки чорних кольорів виділяють всі недоліки особи, тому вибирати потрібно більш природні відтінки.

Залишити коментар