Як зробити голлівудські нігті в домашніх умовах?

Коли ми зустрічаємо в глянцевих журналах або на екрані ідеальний манікюр зі сталевим відливом, нам часом здається, що для такого ефекту потрібно витратити чималу суму, і це задоволення доступне тільки для голлівудських дів. Нічого подібного. Секрет «сталевого манікюру» доступний всім жінкам. З допомогою спеціальних матеріалів ви зможете зробити свої нігтики не менш чарівними, надаючи ручкам приголомшливий вигляд.

Робимо манікюр за допомогою фольги: її види

В даний час в домашніх умовах манікюр з фольгою вчаться виконувати все більше жінок.

Слід зауважити, що для дизайну нігтів звичайний харчовий варіант не підходить. Спеціальна фольга для манікюру відрізняється потрібне покриттям.

Залежно від способу нанесення і особливостей покриття розрізняють такі види:

  • Перекладну. Ця фольга досить дешева, продається в рулонах і нею нескладно користуватися;
  • Відривну. Вона трохи щільніше переказний. Продається в рулонах у вигляді наклейок на нігті. Кріпиться за допомогою спеціального клею, зайві залишки прибираються поличкою.

Етапи виконання манікюру з перекладної фольгою

Використання цього типу фольги для манікюру більш доступно в побутових умовах.

Якщо ви зважилися навчитися, як використовувати для манікюру фольгу будинку, вам знадобляться:

  • рулон золотої фольги;
  • лак з відповідним основі кольором;
  • гель-лак, клей;
  • ватяна паличка.

Перш ніж приступити до цієї серйозної процедури, приведіть в порядок свої руки. Нігті повинні бути охайними і чистими. Видаліть кутикули і огрубілу шкіру з куточків. Тільки після цього можна покривати пластинки захисної основою.

Потім нанесіть перламутровий лак одним тонким шаром. Це дуже важливий етап, тому що потрібно стежити, щоб основний тон не контрастував з фольгою.

Дочекайтеся, поки лак висохне, після чого наносять клей або гель. Клей можна придбати разом з фольгою. Не використовуйте ПВА чи дешевий манікюрний клей. Через кілька хвилин клей підсохне і як тільки він стане прозорим (приблизно 3-4 хвилини), можна приступати до головного етапу. Завертайте ніготь у фольгу, повернувши матеріал до платівці матовою стороною. Акуратно розгладжуйте дзеркальну поверхню ватною паличкою.

Як безпомилково визначити сторону, якій необхідно прикладати стрічку? Дуже просто: та сторона, яку легко пошкодити і роздряпати, і повинна бути приклеєна. Коли ви переконаєтеся, що стрічка щільно прикріпилася до нігтя, різким рухом відірвіть залишок. На нігті залишиться гарна блискуча поверхня. Важливо виконувати всі акуратно і впевнено. Особливо якщо ви робите це вперше.

На жаль, «металевий манікюр» з використанням клею недовговічний. Через добу фольга зморщується і відривається. Якщо хочете трохи продовжити красу, спробуйте через годину після процедури нанести ще один шар лаку. Так, блиск і яскравість зменшаться, зате, такий манікюр протримається довше.

Для нарощених нігтів в якості основи більше підійде не клей, а гель-лак. Руки після процедури тримають під УФ-лампою, і в результаті виходить стійкий дзеркальний відлив.

Ще важливо давати своїм нігтям періодичний відпочинок від лаку і наклейок. Носити красивий манікюр завжди приємно, але після одного – двотижневого перебування під шаром лаку і фольги, платівка може «захворіти». Краще все прибрати і залишити нігті просто подихати вільним повітрям. А тим часом можна зайнятися зміцненням нагідок.

Вибір ідей для манікюру величезний. Ви в цьому переконаєтеся, коли оцініть асортимент принтів з фольги. Варіант манікюру з фольги золотого, срібного або перламутрового відтінку здається самим простим в умовах будинку, оскільки від вас потрібно тільки не переборщити з шаром лаку і рівномірно розподілити клейку стрічку.

Коли ви навчитеся і натренируетесь на звичайній стрічці, можна буде переходити до більш ускладненим видів матеріалу: з візерунками, зигзагами, косими і поздовжніми орнаментами і. т. д. Є наклейки, які фрагментарно наносяться на ніготь, в результаті виходить сітка або фігурний рисунок.

Будь-який дизайн нігтів вимагає ретельної продумки, поетапної роботи і творчої уяви. Без останнього нікуди.

Освоюйте різні техніки нейл-дизайну в домашніх умовах, в тому числі манікюр з фольгою, практикуйте побільше і все у вас вийде. Будьте красивою в будь-який час року!

Залишити коментар