Як зробити французький манікюр вдома без смужок?

Французький манікюр (або френч) є класичним декором для нігтів, ідеально підходить практично для всіх форм і довжини нігтьової пластини. Простіше всього використовувати спеціальний набір для френча: бежева основа, білий матовий, фінішний прозорий лаки і трафарет.

У відсутність такого набору ви все одно зможете зробити французький манікюр, потрібно лише трохи постаратися, робити все акуратно і уважно.

Сьогодні дуже популярні манікюр з використанням гель-лаку. Це модифіковане засіб, що є чимось середнім між гелем і лаком. Тобто засіб наноситься як лак, а закріплюється, як гель (полімеризується в УФ-лампі).

Як зробити французький манікюр гель-лаком?

Спочатку потрібно підготувати нігті до фарбування: довести до бажаної довжини та форми за допомогою пилочки; лопаткою акуратно відсунути кутикулу; шліфувальної пилкою вирівняти поверхню нігтьової пластини; перед нанесенням декоративного покриття нігті потрібно знежирити.

Далі Вам знадобиться 2 кольори гель-лаку, закріплювач, УФ илиLED лампа, трафарети. Хоча класика френча вимагає природності, Ви все ж таки маєте право вибрати будь-які комбінації кольорів за настроєм. Отже, наносимо шар основного лаку на всю поверхню нігтьової пластини. Полимеризуем в лампі 2 хв. Рідиною для зняття лаку видаляємо залишки липкого шару з нігтів.

Тепер беремо трафарети і приклеюємо їх на кожен палець на такій відстані від краю, який Ви хочете отримати «лінію посмішки». Офарблюємо кінчики другим кольором, полимеризуем. Рекомендовано кінчик фарбувати двічі. Знімає трафарет, протирає липкий шар. Останній штрих – нанесення закріплювача. Це прозоре лакове засіб, яке зробить Ваш манікюр глянсовим.

Так швидко в домашніх умовах або в салоні можна зробити французький манікюр гель-лаком. Покриття тримається на нігтях від 2 до 4 тижнів, практично не змінюючи свого зовнішнього вигляду. Це засіб підходить тим жінкам, хто не хотів би робити манікюр кожну тиждень, але хотів би завжди мати руки доглянутими.

Френч без трафарету – це можливо?

Як зробити французький манікюр вдома на короткі нігті, не маючи смужок (трафаретів)? Ідеальна «лінія посмішки» – це забарвлений в інший колір виступаючий кінчик нігтя. Отже, на коротких нігтях посмішка буде невеликий, хоча, кому як подобається.

Якщо у Вас закінчилися смужки, але дуже хочеться зробити вдома французький манікюр, ось Вам кілька рекомендацій по нанесенню акуратною «лінії усмішки».

  1. Вмочіть пензлик в лак, піднесіть її до одного краю нігтя, а тепер повільно поверніть палець так, щоб ніготь пройшов під пензлем і заяснів. Дійте акуратно і уважно. Кілька тренувань, і Ви згодом зможете малювати посмішки френча на раз-два.
  2. Другий спосіб – це взяти кисть для малювання №0 або №1 або спеціальну для манікюру. Вмочіть ворсинки в лак, акуратно намалюйте лінію посмішки. Намагайтеся робити шар рівномірним без розлучень.
  3. Вдома Ви можете зробити смужки з підручних засобів. Підійде будь-скотч, але краще скористатися на паперовій основі.
  4. Акуратно робимо лівий і правий кутики посмішки пензликом від лаку, з’єднуючи їх посередині.
  5. Тонким пензликом для малювання проводимо нижню внутрішню кордон «лінії усмішки», а потім основний пензликом профарбовуємо кінчик.

Якщо Ви хоч трохи вмієте малювати, то можете не боятися про френчі, зроблене самостійно. Виправити похибки ліній можна в два рахунки, наприклад:

  • приклеїти по краю посмішки бульонки, камінчики;
  • намалювати що-небудь на «зіпсованих» нігтях;
  • використовувати інший дрібний декор для манікюру.

Класичний френч вважається одним з самих жіночних манікюр, його називають «голлівудським» і «весільним». Якщо у Вас вдала форма нігтя, то французький манікюр – ідеальний варіант.

Залишити коментар