Як знайти друзів для життя? Де знайти нових друзів за інтересами?

Не тільки дитині, але і дорослому потрібні друзі і спілкування з ними. У сучасному світі є багато способів для підтримки дружніх відносин.

Наприклад, телефони, соціальні мережі в Інтернеті і, звичайно, особисті зустрічі.

Навіщо нові друзі?

Дружба – це особливі відносини, засновані на довірі, загальних інтересах і взаємодопомоги.

Серед безлічі знайомих є кілька людей – друзів, з якими можна залишатися самим собою. Як правило, ці люди не шукають власної вигоди після наданої допомоги і приймають нас такими, які ми є.

Деяким досить одного товариша і вони проносять свої стосунки через все життя, не поспішають знаходити нових знайомих.

Незважаючи на це, шукати друзів не просто потрібно, а навіть корисно, хоча дорослій людині це зробити важче, ніж дитині.

Чому варто знайти друзів

Багатьом здається досить того, що є два-три близьких людини. Є причини, через які варто знайти нових друзів і розширити своє коло спілкування. Найголовніше – не забувати про старих приятелів.

Нові знайомства не замінять перевірених друзів, але ці люди допоможуть розкрити нові можливості. Часто буває так, що в процесі спілкування з’являються нові ідеї, інтереси і захоплення, можливість побувати в нових місцях.

Поява друзів допомагає розкрити ваші особливості і таланти, про наявність яких ви не знали раніше. З новими приятелями історія відносин починається з чистого аркуша. Ті люди, які не знали вас раніше, не зможуть «підколоти» історією з дитинства.

З появою нових друзів розширюється коло спілкування. Це означає, що можна знайти більше людей для спілкування і розвинути свої особисті якості.

Деяким важко заводити друзів. При цьому буває відчуття дискомфорту, але його не треба боятися. Наступний етап спілкування може виявитися корисним і принести самі позитивні враження від спілкування. Для того щоб завести знайомство і знайти друзів, потрібно прикласти деякі зусилля.

Як знайти друзів?

Насамперед, варто зрозуміти, що ви хочете отримати від цих відносин. Це може бути колега, який з задоволенням буде обговорювати робочі моменти, і ви разом зможете вирішувати можливі проблеми. Після усунення неприємностей можна разом розділити успіх.

Корисно спілкуватися з однодумцем за інтересами. Це може бути спільне захоплення у вільний від роботи час. Можна познайомитися для розширення власного кругозору. Варіантів може бути безліч, але поставивши перед собою мету, легше значно скоротити час на пошуки. Знаючи, чого саме ви хочете від друзів і від життя, простіше знайти товаришів.

Знайти друзів можна, відвідуючи людні місця. Це можуть бути спортзали, клуби, організації та групи за інтересами. Незважаючи на те, що одні люди більш відкриті до розмови, а іншим важче «влитися» в нову компанію, є способи знайомства і для них. У цьому можуть допомогти форуми та соціальні мережі. Для цього людині достатньо приєднатися до обговоренням цікавої теми.

Корисно навчитися мистецтву спілкування. Це допоможе легко знайти нових друзів. Здатність підтримати розмову допомагає не тільки привернути увагу до своєї персони, але і знайти спільні теми для розмови. Наприклад, при появі новачка в колективі запропонуйте людині разом попити чай.

Саме головне в спілкуванні – не відволікатися від співрозмовника. Корисно задавати питання, щоб краще дізнатися приятеля. При спілкуванні з малознайомою людиною можна в ненав’язливій формі обмінятися контактами, адресами електронної пошти, номер телефону.

Результатом може стати тривале спілкування, яке згодом переросте в дружбу.

Розширюйте своє коло спілкування. Для цього потрібно використовувати різні можливості. Потрапивши на вечірку, варто спілкуватися не тільки з тією компанією, з якою прийшли. Можна підійти до інших людей, представитися і почати розмову на будь-яку тему. Щоб зацікавити співрозмовника, потрібно бути щирим і уважно його слухати. Проникніться інтересами і захопленнями нового знайомого. Такий простий розмова може стати початком тривалого спілкування.

Щоб знайти нових друзів дорослій людині, корисно бути ініціатором. Якщо знайомство відбулося, то потрібно не упустити момент і запросити співрозмовника на зустріч. Її можна встановити в будь-якому зручному для двох місці. Наприклад, в кафе, спортивному залі, кінотеатрі. Перш ніж вибрати місце зустрічі, варто згадати спільні інтереси або поцікавитися у нового знайомого, чим він захоплюється.

Подорож в поїзді також може стати місцем для знайомства. Спільне проведення часу в дорозі іноді виявляється корисним і цікавим. Не соромтеся зав’язати розмову, але не слід виявляти зайву наполегливість. Якщо співрозмовник не йде на контакт, то не треба наполягати – друзів з вас не вийде.

Дружба з сусідами вважається однією з найбільш міцних і надійних. Буває так, що люди, які живуть на одній сходовій площадці або в загальному під’їзді, нічого не знають один про одного. Запропонована допомога, вітання при зустрічі, запрошення зайти на чай може допомогти знайти кращого друга.

При наявності друзів по листуванню варто спробувати перевести віртуальне знайомство в реальне. У вік комп’ютерних технологій можна підтримувати стосунки з людиною навіть за сотні кілометрів. Проживання у різних містах є перешкодою до частих особистим зустрічам, так як на це треба знайти час. Тому, опинившись у рідних краях одного, можна запропонувати зустрітися особисто. Для першої зустрічі підійдуть людні місця. Якщо знайти публічне закладу за інтересами, то можна згладити сором і незручність.

Важливі правила дружби

Ті, у кого є справжні друзі, знають, що дружба – це результат багатьох праць. Якщо ви хочете продовжувати стосунки з новим знайомим, то їх потрібно постійно «підігрівати». Згадайте, про що ви говорили під час зустрічі, поцікавтеся як справи вдома і на роботі.

Може бути, ваш новий знайомий досяг якихось результатів у спорті або придбав новий елемент для своєї колекції. Для цього необов’язково зустрічатися – це можна зробити в телефонній розмові або листування в соціальних мережах.

Знайти привід для дзвінка або повідомлення в Інтернеті не важко. Це може стати просто хороший день або, навпаки, дощова погода. Не варто боятися того, що про вас подумають як про нав’язливе людині. Багатьом подобається увагу, що до них проявляють.

Якщо є можливість допомогти новому знайомому, то не відмовляйте. Однак не допускайте, щоб це увійшло в систему. Інакше про вас будуть згадувати при необхідності, а не тому, що з вами цікаво проводити час.

Не можна забувати про ввічливість і поважності у відносинах. Існують загальноприйняті правила хорошого тону, і порушувати їх не варто. Не потрібно до людини приходити без запрошення пізно ввечері або рано вранці, якщо, звичайно, нічого не сталося.

Не варто «збирати» і «розносити» плітки, а також розкривати секрети одного одного іншому. Якщо він захоче, то сам все розповість. В іншому випадку ризикуєте втратити навіть самого справжнього друга.

Буває так, що ви з приятелем не зійшлися в думці. У таких випадках не потрібно йти на принцип і доводити свою правоту. Навпаки, знайдіть в собі сили і зробіть перший крок до примирення. Адже тільки взаєморозуміння і повагу один до одного зможе повернути ваші чудові відносини.

Недомовки з друзями можуть призвести до повного розриву відносин. Якщо є бажання зберегти дружбу до кінця життя, то для цього потрібно докладати зусилля. Коли сварки і непорозуміння відбуваються все частіше і частіше, розберіться в причини їх появи.

При появі нових друзів не потрібно забувати старих, інакше ризикуєте втратити.

Психологи радять:

  • Не залишайтеся осторонь;
  • Будьте цікаві оточуючим;
  • Надайте допомогу людям;
  • Не вимагайте нічого від оточуючих;
  • Заведіть чотириногого друга.

При бажанні обзавестися новими знайомими і друзями не потрібно триматися відокремлено. Постарайтеся стати цікавим співрозмовником. Чоловік, який завжди мовчить і ховається по кутках, навряд чи когось зацікавить.

У житті бувають такі моменти, коли комусь потрібна допомога. Якщо є така можливість, то не відмовляйте. Але при цьому не дозволяйте одному стати споживачем і не вимагайте винагород.

При появі самого вірного та надійного друга – собаки, навіть скромна людина знайде нових знайомих. При вигулі свого вихованця неодмінно знайдеться хтось, кому цікаво буде з вами поговорити, і, можливо, не тільки про собак.

Веселих і чуйних вам друзів!

Залишити коментар