Як змінитися до невпізнання?

У житті будь-якої жінки бувають моменти, коли проблеми на роботі і побут накривають з головою. У такий час хочеться перенестися подалі від усього цього і відпочити. Але що робити тим, хто не може вирватися з кола? Треба поміняти ставлення до подій, а ще краще — вивчити питання, як змінитися до невпізнанності: навколишня атмосфера теж стане іншого!

Наскільки реально і як зовні і внутрішньо стати іншою людиною?

Під зовнішніми змінами часто розуміють те, що ми бачимо в першу чергу: одяг, зачіску, макіяж. Проте змінитися можна і внутрішньо. Звички, манери, поведінку і настрій людини теж значать багато. Що стосується «фасаду», то навіть за невеликий період поміняти зовнішність можна, і для цього не потрібно звертатися до пластичної хірургії.

Деколи представницям прекрасної статі просто не вистачає впевненості в собі, а сумні очі, недоглянуті волосся, поношені речі створюють не дуже привабливий образ. У цьому випадку зрозуміти, як зовні змінитися до невпізнання, і спробувати це на практиці простіше всього. Для цього досить дотримуватися декількох правил.

  • Кожен день висипатися. Міцний здоровий сон протягом восьми годин додасть сил і бадьорості, і життя заграє новими фарбами. Це найкращим чином відіб’ється на зовнішності і настрої.
  • Знайти нові захоплення і прищепити нові звички. Потрібно почати робити те, що не робили раніше: придумати ранкову зарядку, записатися на йогу або танці. Головне, щоб це було для вас в перший раз: тоді легше буде зрозуміти багатогранність життя і змінитися. Ваші очі загоряться азартом і живим вогником.
  • Правильно харчуватися. Ви навіть не можете уявити, які зміни відбудуться в організмі і в зовнішності після декількох днів харчування за однією з популярних дієт!
  • Змінити зачіску і колір волосся. Це не означає, що достатньо буде попросити подругу підрівняти кінчики і нанести фарбу в домашніх умовах. Краще всього звернутися до «справжньому» перукаря, який підбере потрібний стиль і професійно виконає роботу.
  • Поміняти гардероб. Не кожна жінка може дозволити собі викинути всі речі і накупити нових. Тому достатньо для початку придбати кілька блузок, які освіжать образ. Стилісти радять вибирати що-небудь не властиве вашого звичайного стилю.
  • Піти на психологічні курси або прочитати статті по психології в інтернеті. Цей крок допоможе змінитися не тільки зовні, але і внутрішньо. А це гарантований поштовх до змін у всьому вигляді.

Секрети дивовижних метаморфоз

До того як змінитися до невпізнання, дівчині потрібно подумки уявити, якою вона хоче стати в результаті змін. Для цього можна взяти фотографію жінки, яка є ідеалом, або скористатися комп’ютерною програмою, що дозволяє змінювати зачіски і колір волосся. Після цього потрібно помістити вдалий малюнок чи фото на видне місце, щоб протягом дня постійно тримати його перед очима.

Вставши з ліжка рано вранці, потрібно підійти до зображення і, подивившись на неї дуже уважно, закрити очі. А потім представити, що ви дивитесь у дзеркало, і посміхнутися своєму зображенню. Цей прийом, на думку відомих психологів, допомагає подумки поставити знак рівності між бажаним чином і вами. У тих, хто навчився виконувати цей прийом, навколишні практично відразу помітили зміни.

Кумири багатьох людей — актори, телеведучі, співаки і співачки — часто змінюють свій вигляд. Зірки, змінилися до невпізнання, вважають, що пройти через це перетворення неможливо без вагомого стимулу. Вони пропонують правильно мотивувати себе, щоб зміни настали швидше, і їх помітили оточуючі. Ось кілька способів, що підказують, як змінитися до невпізнанності:

  1. Укласти парі. Неважливо, з ким — головне, довести собі і іншим людям, що ви здатні змінюватися.
  2. Закохатися. Необов’язково в конкретної людини — можна придумати собі абстрактний образ. Або зосередитися на знайомому, який подобається вже давно, і уявляти, як цей чоловік буде дивитися на вас, коли побачить відбулися зміни.
  3. Призначити точні тимчасові рамки і планувати свої метаморфози. Легше почати змінюватися, коли це потрібно зробити кконкретной даті, а не «коли-небудь». Буде чудово, якщо остаточна зміна в зовнішності співпаде з подією, на якій збереться більшість ваших знайомих.

Саме рішення змінитися говорить про те, що скоро в житті настануть великі зміни. Залишається тільки не забути, що потрібно змінюватися тільки в хорошу сторону, тому що поголений череп або пірсинг в губі навряд чи приведуть знайомих в захват. А якщо це будуть тільки позитивні зміни в зовнішності, можете не сумніватися: зміни в інших сферах не змусять себе чекати.

Залишити коментар