Як жінці завжди залишатися загадкою для свого чоловіка?

Переконання в тому, що справжня жінка неодмінно таїть у собі загадку, йде корінням в глибину століть. Саме ця якість у прекрасній половині людства здавна зачаровувала чоловіків, було оспіване поетами і художниками і вважалося вищим проявом жіночності.

Сьогодні багато чоловіків так само обожнюють таємниче, незрозуміле, невідоме. На цій схильності представників сильної статі і навчилися грати вдумливі і креативні жінки. Саме вдумливі – спостережливі, уважні. І саме грати, адже суть загадковості складається в грі – винахідливому за задумом і віртуозному за виконанням створенні напруженості, що пробуджує в чоловікові азарт, інстинкт мисливця. Тому бути жінкою-загадкою – справжнє мистецтво, оволодіти яким не так-то просто.

Джерело загадковості – у вас самих

Далеко не кожна дівчина знає, як залишатися загадкою для чоловіків. І справа не тільки в тому, що необхідний деякий досвід спілкування. Часто можна чути скарги і від прекрасних дівчат, і від досвідчених прекрасних дам на те, що їх відносини з протилежною статтю категорично не ладяться.

Виявляється, навіть незважаючи на бездоганні зовнішні дані, чоловікам нецікаво в їх компанії. Тобто, не спрацьовують ні фізична привабливість, ні старання косметологів і модельєрів. Звідси випливає висновок, що інтерес з боку оточуючих як виникає, так і згасає з причин, які знаходяться у свідомості жінки.

Природа дала чоловікові і жінці різне – і зовні, і внутрішньо. Саме тому існує природне тяжіння статей, сила якого найяскравіше відчувається в юному віці. Але, набуваючи досвіду спілкування, ми шукаємо партнерів щось особливе, невідоме. Тому навіть новому знайомству з віком ставимося більш вимогливо.

Коли загадковість потрібна, а коли – ні?

Після багаторічної спільної життя тримати партнера «в тонусі» стає взагалі важко. Здається, що ми стали відкритою книгою для чоловіка і що здивувати його, а тим більше огорнути себе ореолом таємничості, немає жодних шансів. Це дійсно складно, адже загадковість – це стиль життя, який виробляється роками, вимагає чималих сил.

Він практично є несумісний з сімейної життям, яку чоловіки цінують за спокій, стабільність і розміреність. І навряд чи ваш чоловік захоче такого радикального вашого перевтілення.

Йти по цьому шляху варто тоді, коли чоловік зовсім перестав цінувати ваші зусилля з підтримання домашнього вогнища або став присвячувати багато часу і сил інтересам на стороні.

Насамперед, вам потрібно звернути увагу на себе, тверезо оцінити нинішнє становище, згадати себе колишню, усвідомити зміни, що відбулися і чесно відповісти на питання: а цікаві ви самі собі зараз?

Якщо відповідь негативна, значить ситуація дійсно серйозна і потрібно терміново підвищувати самооцінку, братися за саморозвиток – благо, сьогодні в будь-який момент може прийти на допомогу Google в пошуку як інформації на будь-яку тему, так і відповідних контактів (груп за інтересами, психологів, коучів тощо). Відкрийте і полюбіть себе заново!

Знайте свої сильні сторони

Можливо, ви просто захлинулися в буденності і рутини, тоді треба придумати, як піднести свої «родзинки» чоловікові, щоб заінтригувати його. Як знову стати і залишатися для нього загадкою, ви повинні вирішити самі, оскільки краще за всіх знаєте коханого.

У будь-якому випадку, жінці стати як мінімум знову цікавою для чоловіка допоможуть такі прийоми:

 • поступово збільшуйте дистанцію;
 • зробіть недоступними для очей чоловіка «технічні моменти» вашої привабливості (такі як наведення манікюру, ремонт колготок, сушка білизни тощо);
 • заведіть серйозне захоплення, на яке ви не дозволяли собі витрачати час, перш (фітнес, рукоділля, квітникарство, вивчення іноземної мови тощо);
 • станьте молчаливей, задумчивей;
 • почніть називати його новим, незвичайним ім’ям або по імені та по батькові;
 • сходіть туди, куди давно хотіли потрапити, але все не виходило;
 • не дзвоніть йому тоді, коли зазвичай дзвонили;
 • здивуйте на кулінарному фронті (можна навіть не в хорошому сенсі – запропонуйте консерви або фаст-фуд, обґрунтовуючи цей крок своєю зайнятістю).

Перелік прикладів можна продовжувати довго. Не забудьте тільки в ньому обов’язковий пункт: зміни повинні торкнутися і інтимного життя. Тут можете залишатися ніжною і ласкавою, як і раніше, але все ж вносите пікантні елементи.

Нововведення поступово реалізовуйте

Але важливо також і неухильно підтримувати і нарощувати їх кількість. Тоді партнер поставиться до них серйозно, а не як до скороминущої примхи. Треба прийняти тверде рішення змінити себе і своє життя, в якій чоловік – всього лише одне з джерел щастя (хоч і дорогий і коханий). Тому що так є насправді.

Адже справжня жінка, яка живе всередині вас, безмежна, чарівна, таємнича навіть для вас самих. І коли ви прислухаєтеся до неї, то розумієте, що світ зовсім не зводиться до гріха коханому чоловікові і що швидше ви більше потрібні йому як надихаюче початок, ніж він вам як сильне плече. Це треба відчути по-справжньому. Щоб дійсно стати загадковою, знадобиться неабияка сміливість, наполегливість і терпіння.

Тому дівчатам і зовсім недавно знайшов другу половинку жінкам, які читають цю статтю потрібно винести з неї уроки, щоб потім не надолужувати згаяне.

Будьте завжди на крок попереду

Запам’ятайте, у відносинах з розпещені жіночою увагою хлопцем інтрига буває просто необхідна, інакше він не витримає і пари зустрічей. Для нього завжди має залишатися щось незрозумілим. Але кожен раз нехай це буде щось нове, як у грі, в якій ви ведете. Особливо важливо збудити його інтерес до вашої персони при перших побаченнях.

Ось кілька простих перевірених прийомів, як залишитися загадкою для хлопця на початкових етапах спілкування:

 1. менше говоріть, а більше слухайте та вивчайте свого кавалера;
 2. видавайте інформацію про себе мінімальними порціями;
 3. обов’язково йдіть від прямих прохань розповісти про себе, переводите розмову в інше русло, і вже тим більше, не викладайте все за своєю ініціативою;
 4. ведіть себе трохи дивно – хлопці люблять, коли їх логіка стикається з подібними незрозумілими труднощами (можете різко поміняти настрій, несподівано спровокувати його на будь-яку дію, раптом замовкнути на півслові, загадково посміхнутися невпопад, задати всі питання і т. д.)
 5. по телефону або у чаті не розповідайте, що саме ви зараз робите, відповідайте узагальнено, нечітко (це чудово працює на створення ідеального образу вас у нього в голові);
 6. загадуйте загадки для свого хлопця у вигляді ненароком обірваних фраз типу «я хотіла тобі розповісти дещо, але передумала…», «я тут дізналася дещо про тебе, але що саме, сказати не можу – пообіцяла…» і т. п.

Обов’язково регулярно фантазувати на тему, як можна залишатися загадкою. Постійно поповнюйте арсенал нових звичок і навичок, що створюють і підсилюють вашу загадковість. Причому тренувати ці прийоми корисно не тільки зі своїми обранцями. Використовуйте їх і в повсякденному спілкуванні. Це тільки створить і зміцнить вашу репутацію цікавої особистості. Зробіть загадковість стилем спілкування, і тоді залишатися загадкою для чоловіків вам не складе особливої праці.

Однак майте на увазі: зовнішні прояви таємничості повинні ґрунтуватися на дійсно багатому внутрішньому світі, на осягненні вами своєю природною таємничої природи. Тільки в цьому випадку успіхи на особистому фронті будуть стійкими і довготривалими.

Залишити коментар