Шапка — не вирок! Як зберегти об’єм волосся в зимовий час?

Прикро, коли ранкові жертви в ім’я краси пропадають даром. Намагалася, встала раненько, пожертвувала сном і чашкою кави, навела марафет на голові, одягла шапку — і відразу ж подумки попрощалася з об’ємом. Як-небудь добегу «без голови» — часте, але дуже погане рішення проблеми.

Практикуючі стилісти дають поради, як зберегти об’єм волосся під шапкою, не жертвуючи ні красою, ні здоров’ям.

Вдала стрижка — всьому голова

Перше і основне рішення — правильна зачіска. Деякі стрижки тримають обсяг, що називається, зсередини або шикарно виглядають саме без нього.

А інші з самого початку приречені на те, щоб виглядати з-під головного убору як надітий на голову шолом з склеєних і прилизаних волосся. Тому вибираємо виграшний варіант, що дозволяє отримати природний обсяг без складних маніпуляцій. І вчимося правильно за ним доглядати.

Поменше фіксації

Лаки, гелі та інші стайлінгові засоби для укладання в зимовий час з друзів легко можуть перетворитися на наших ворогів. Варто нанести їх трохи більше, ніж необхідно, і отримуємо ефект, в точності протилежний очікуваному. Мало того, що волосся під шапкою мнуться і перетворюються в приплюснутий блін — вони ще й намертво фіксуються у такому непривабливому вигляді.

Тому надмірність у використанні пінки, лаків та інша стає однією з головних помилок у боротьбі за обсяг під шапкою. Крім того, в цей сезон рекомендується тільки засоби для укладання зі спеціальних серій. Вони володіють більшою еластичністю, антистатичним дією, зволожують і мають світловідбиваючий ефект за рахунок мерехтливих частинок у складі. Такий візуальний прийом надає волоссю енергійний блиск, який насправді, на жаль, відсутня.

Зволоження

Достатній вміст вологи — те, що робить волосся слухняним і еластичними. Втрата її призводить до вельми непривлекательному «солом’яного» увазі. Відновити баланс допоможуть зволожуючі маски, в яких дуже добре проявляють себе багато базові масла з додаванням ефірних. Але неодмінно добре змивайте їх — щоб уникнути підвищеної жирності. При покупці ж шампунів, кондиціонерів і т. д. шукайте ті, що мають приписку hydrating.

Ще одна важлива примітка

Це приставка volume в назві коштів, що позначає «обсяг». В першу чергу — шампунів. Не варто, звичайно, очікувати від них обіцяних рекламою чудес, але саме з такого догляду починається успіх у боротьбі за стійку зимову красу.

Вся справа в присутності в їх складі силіконів (колагенів), що мають здатність обволікати волосся і перешкоджати їх «склеювання» під шапкою. Знімаючи її, ви набагато простіше відновлюєте обсяг. Але тривалий ефект розраховувати не варто.

А, крім того, волосся швидше брудняться за рахунок тяжіння пилу до силіконової плівці. На жаль, і ця палиця з двома кінцями.

Дуже важлива пауза!

Не мийте голову безпосередньо перед тим, як залишити приміщення: це фактично смертний вирок зачісці. Дайте волоссю «прийти в себе». Навіть якщо ви використовували фен і здається, що вони зовсім висохли, це не так. І зачіска з серії «як корова язиком» забезпечена.

Мабуть, це одне з найважливіших правил збереження обсягу. Внутрішня неиспарившаяся волога — зовсім не та, якою ми намагаємося добитися зволожуючими процедурами. Якщо до неї додати укладальні кошти та прес у вигляді шапки, то вийшло на голові «щось» важко буде навіть з великою натяжкою назвати зачіскою. Час між миттям голови і виходом з дому — не менше 2 годин. Це залізне правило, і неважливо, наскільки ви з цього приводу зараз обурені.

Щипці і плойки: подружитися, а не посваритися

Термоприборы для укладання — це наші друзі і наші вороги в одній особі. З одного боку, вони сушать і псують волосся. З іншого — допомагають надати їм гідний вигляд, незважаючи ні на що. Тому користуватися ними можна, але обережно і грамотно. Для додання обсягу нам потрібно попрацювати щипцями тільки в прикореневій області. Волосся будуть буквально «стояти» навіть після шапки. Але не забувайте користуватися засобами захисту від шкідливого термічного впливу. Добре, якщо вони будуть поєднувати в собі і інші корисні функції для укладання в холодну пору року.

Кілька лайфхаков від стилістів

  • Довгу чубок перед тим, як надіти шапку, корисно підняти у коренів і закинути догори, а потім надіти шапку, зафіксувавши її в цьому положенні. Зачісувати її при цьому чи ні — потрібно пробувати індивідуально. Коли головний убір буде знято, волосся ляжуть в звичне положення без нанесення шкоди для обсягу, а не прилипнуть до чола в стилі а-ля Гоголь.
  • Зберіть волосся якомога вище в пучок або хвіст під шапку. А знявши її, знову розпустіть. Якщо довжина не дозволяє це зробити, можна скористатися м’якими шпильками. Струсніть головою і злегка збийте зачіску руками. Буде пишно. Залишиться лише привести в порядок форму.
  • Носіть з собою сухий шампунь або маленький флакончик будь-якого підходящого за призначенням та умовами стайлінг-засоби. Нанесіть їх на кінчики пальців, а потім на прикореневу зону волосся. А тепер м’яко збийте шевелюру і з задоволенням подивіться на себе в дзеркало.

Але на які б хитрощі ми не йшли, слід пам’ятати, що тримати форму та обсяг можуть тільки сильні і здорові волосся. Тому приділяти увагу слід не тільки зачісок і укладок, але і оздоровчих процедур. І не варто сліпо гнатися за модою. Можливо, ваш стиль — це саме гладка, волосок до волоска укладання, а не пишна копиця. І ваші зимові проблеми з волоссям вирішуються набагато простіше, ніж здається.

Залишити коментар