Як захистити себе від негативної енергії?

У ритмі сучасного міста і села людина постійно підживлюється енергією, причому індивід отримує як позитивні, так і негативні імпульси. І якщо позитивна енергія підживлює організм, заряджаючи його невідомою силою, то негативні імпульси несуть руйнівну силу.

Але як захистити себе від негативу інших людей?

Як очистити від негативної енергії себе?

Якщо останнім часом вас не покидає поганий настрій, ви сумуєте, відчуваєте якусь безнадійність, безсилу злість і заздрість до інших, то саме час зняти з себе негативну енергію. Але як це зробити? Існує кілька методик і для цього зовсім необов’язково йти до спеціально навченим людям, все можна зробити самостійно, головне, вірити всією душею в те, що ви робите.

Розглянемо найбільш поширені способи, які допоможуть очистити себе від поганої енергії:

  • спробуйте перевести весь негатив на воду. Такий варіант досить простий і допомагає більшості. Для того щоб зняти негатив, потрібно відкрити кран і, дивлячись на те, як спускається вода, обговорювати свої проблеми. Постарайтеся чітко уявити, як в зливний отвір разом з рідиною йдуть і ваші біди. Візуалізуйте дану картинку чітко, і ви відчуєте, як стає легше на серці;
  • ще краще, якщо ви підете до природної води, чудово підійде будь-яка водойма. Влаштуйтеся з комфортом на березі і, спостерігаючи за перебігом, наприклад, ріки, і промовляйте який-небудь текст. Наприклад: «Нехай разом з течією води йдуть всі мої жалі, печалі. Нехай вони ніколи не повернуться до мене». Текст може бути абсолютно довільним, головне, щоб він знайшов відгук у вашому серці і незабаром ви відчуєте очищення;
  • ви можете перенести свою негативну енергію на камінь. Підберіть потрібний кругляк і, нахилившись ближче до губ, говорите йому про всі свої негаразди, бажано вимовляти текст на видиху. Коли закінчите монолог, викиньте камінь як можна далі;
  • якщо негативна енергетика просто розриває вас на частини, то справитися з цим вам допоможе багаття. Розпаліть вогонь і постарайтеся візуалізувати образ, який отруює життя. Коли уявити цього шкідника« вийде у всіх фарбах, подумки спаліть його на вогнищі, це допоможе знайти душевний спокій. Деякі для кращого очищення біополя навіть стрибають через вогонь, але тут потрібно бути обережніше, щоб не поранитися;
  • якщо в повсякденному житті ви відчуваєте гостру потребу випустити негативну енергію, то розподіліть її по дрібних предметів. Переводячи погляд з однієї речі на іншу, залишайте свої недобрі думки. На чому концентрувати увагу, неважливо. Це може бути люстра, дерево, шпалери на стіні і т. д.

Звичайно, це далеко не всі способи, які допомагають впоратися з руйнівною енергетикою, але вони найбільш доступні людям в сучасному суспільстві. Намагайтеся не накопичувати негатив у собі, це погано впливає на здоров’я.

Як можна захистити себе від негативної енергії людей?

Науково доведений факт, що чим більше людину оточує позитивна енергія, тим краще вона себе почуває. Правда, в сучасному світі все складніше залишатися в гарному настрої, тому дуже важливо знати, як захистити себе від негативу.

Тим, хто хоче зберігати спокій духу і позитивний настрій цілий день, рекомендується освоїти медитацію. Це просто дивовижний порятунок від негативу. Проводити корисні заняття потрібно не рідше 3 разів на тиждень, а взагалі, чим більше, тим краще.

Позу для медитації обирайте самостійно, в якій ви будете почувати себе найбільш комфортно. Де ви будете проводити заняття і як при цьому тримати кінцівки, неважливо. Тут на першому місці стоятимуть ваші відчуття під час сеансу.

Тим, хто хоче навчитися захищати себе від неприємних імпульсів під час розмови з яким-небудь людиною, рекомендується практикувати закриту позу: схрещувати верхні і нижні кінцівки. У такому положенні ніяка капость вам не страшна.

Варто відзначити, що деякі люди люблять слухати мантри захисту, які легко знайти в інтернеті. Просто ставите в пошуковому рядку запит «мантри слухати онлайн», із списку, що з’явився, вибрати ту, яка вам більше подобається і насолоджуєтеся.

Як самостійно очистити будинок від негативної енергії?

У деяких будинках перебувати легко і приємно, атмосфера в них світла, щомає. Але є помешкання, де навіть 5 хвилин витримати складно, здається, що будинок ніби тисне з усіх боків, самопочуття погіршується, а настрій падає. Якщо в місці вашого проживання важка енергетика, то пора чистити будиночок.

Процедура очищення приміщення від негативної енергії і сутностей може бути проведена самостійно кількома способами. Але перш ніж почати очищення, потрібно зробити прибирання: винести на смітник старий мотлох, перевірити, чи немає в будинку чужих речей. Якщо, наприклад, ви виявили в одному із житлових приміщень предмет, що не належить нікому з членів вашої сім’ї, то варто продовжити пошуки, можливо, що чужих речей у хаті кілька. Всі предмети, які викликали підозру, спаліть, як можна далі від дому, а попіл закопайте.

Після такої підготовки можна приступати до очищення:

  • чистимо повітрям. Для проведення процедури запаліть пахощі або гілочки рослин – відмінно підійде лотос, ладан, звіробій, шавлія, троянда, сандал і т. д. Пройдіться з ароматними паличками по всьому житлу, при цьому ідіть за годинниковою стрілкою, читаючи молитву або мантру для очищення;
  • чистимо водою. Як варіант можна помити підлогу чистою водою з додаванням солі. Краще всього, якщо рідина для процедури буде освячена. Якщо вдома немає такої водички, то віддавайте її самі, для цього підійде молитва або красива мантра. Прочитайте заготовлений текст над склянкою з водою, при цьому просіть Вищі Сили про допомогу. Після цього збризкайте приміщення рідиною, приділяючи особливу увагу кутах;
  • чистимо вогнем. Візьміть церковну свічку і пройтися з нею по квартирі. Після чого встановіть її перед іконою, так як вважається, що образу притягують енергію.

Якщо ви застосуєте в життя один із способів очищення приміщення, то, швидше за все, відчуєте, що вдома дихати стало легше. Якщо не хочете братися за таку роботу самостійно, запросіть священика, він вам допоможе.

Вважається, що правильно підібрана мантра прибирає всі негативні енергії з шляху. Тому, якщо хочете чогось захиститися, наприклад, від сутностей, то знайдіть «свою» мантру, яка буде вам близька. Тільки маючи бажання, ви зможете захистити себе від негативу. Удачі!

Залишити коментар