Як зав’язати шнурки на кедах красиво?

Кеди можна віднести до тієї різновиди взуття, яка ніколи не виходить з моди. Вони зручні, практичні, довговічні і відмінно поєднуються буквально з будь-яким одягом, що досягається за рахунок різноманіття їх зовнішнього вигляду, дизайну і матеріалу виконання. Але, якщо освоїти всі існуючі способи того, як нестандартно зав’язати шнурки на кедах, взуття цього плану можна швидко перетворити в родзинку всього образу, що викликає інтерес у навколишніх.

Варіанти шнурівки, запропоновані в даній публікації, відрізняються тим, що не просто прикрашають кеди, але і надійно, а, головне, комфортно, фіксують їх на ногах.

Цікавий факт: вчені-математики не полінувалися провести відповідні дослідження і довести, що шнурки на кедах реально зав’язати більш ніж 4-ма мільйонами відрізняються один від одного способами.

Завдяки їх відкриття, молодь отримала можливість виражати свою індивідуальність, а доросла половина людства зробити свій образ більш грайливим і недбалим.

Зрозуміло, що для всього цього не слід (та й неможливо) освоювати всі техніки, але ознайомитися з найдоступнішими і ефектними все ж варто.

Всі способи того, як можна незвично зав’язати шнурки на кедах, умовно поділяються на неординарні і класичні. Що вибрати – залежить від одягу: нестандартна схема плетіння доповнить неформальний гардероб, а традиційна – строгий костюм.

Перехресний звичайний

Перший варіант того, як можна зав’язати шнурки на спортивних або повсякденних кедах, передбачає пропускання зав’язок через нижні отвори. Потім їх потрібно вивести назовні з двох сторін, перехрестити кінці, і зсередини провести назовні крізь отвори. Аналогічним шляхом слід дістатися до самих верхніх дірок, і зафіксувати зав’язки. Такий спосіб дозволяє не мне кінцівки, легкий у виконанні і зручний в носінні.

Традиційна пряма

Якщо належить зашнурувати кросівки з парним числом отворів, то один кінчик зав’язки
необхідно протягнути до самого верху, а другий пропустити крізь усі дірочки.

Головна складність полягає в тому, щоб вирівняти кінці для їх подальшого зав’язування в бант.

Докладені зусилля винагородяться привабливим і акуратним зовнішнім виглядом взуття.

Для велосипедистів і любителів походів

Така схема того, як зав’язати шнурки на спортивних кедах, відрізняється місцем розташування вузла. Він буде перебувати або всередині самого черевика, або збоку, що зручно для тривалих лісових променадів. Якщо ж мається на увазі велопрогулянка, то вузол допустимо розмістити зовні. Варто зауважити, що подібна шнурівка не дуже естетична, зате практичне: вона не дозволяє завязкам за що чіплятися, распутываться і всіляко заважати.

Для модників

Використовуючи цю схему, що у вас вийде цікавий і актуальний шнурочный візерунок.

Для цього на одній стороні шнурок слід вставити всередину, і паралельно на другій стороні.

В результаті має утворитися пряма лінія. Потім необхідно пропустити один ряд, і вивести тесемку в дырочке на цій же стороні взуття.

Таким чином заповнюються всі порожні ряди.

Варіант з магазину

Якщо ви хочете отримати досвід продавців з взуттєвого магазину, і освоїти всі секрети того, як красиво і «по-бутиковски» зав’язати шнурки на кедах, дотримуйтесь такої інструкції:

  • Перший кінець тасьми потрібно протягнути в протилежний від нього дірку, що знаходиться зверху;
  • Другим кінцем прошнуровується весь черевик, забезпечуючи подобу спіралі;
  • Якщо сховати один кінець шнурка, як це робиться у випадку зі стандартною схемою плетіння, то візуальний ефект дещо зміниться.

Павутина

Такий спосіб допомагає незвично прикрасити високі кеди, особливо якщо будуть використані різнокольорові зав’язки, бажано контрастного забарвлення. Тут вкрай важливо дотримуватися заданої схеми, яку складно описати словами.

Якщо все вийде, то шнурівка буде цікавою і нагадує подвійний зворотний тип плетіння. Якщо нічого не вдасться – ви просто будете знати про існування такої схеми, і намагатись її втілити в реальність.

«Метелик»

Цей спосіб дозволить вашим кедів виглядати стильно і по-діловому, оскільки «одягає» їх у своєрідний краватку.

У тому разі, коли на черевиках непарне число парних отворів, спочатку варто зробити прямий стібок, пустивши його зверху.

Якщо парне – то починати можна і навіть потрібно знизу. Метелики-хрестики необхідно формувати там, де є потреба у більш тугий фіксації взуття, а пропуски в місцях, в яких допускається свобода.

Перевага такої схеми в тому, що реально використовувати навіть дуже короткі шнурки. Наостанок хочеться дати рекомендації щодо того, як зав’язати Розбавити шнурки на кедах без пишного або куцого бантика. Щоб домогтися такого ефекту, плетіння повинно починатися з зовнішньої сторони взуття, і заходити всередину її. Кінці шнурків ховаються під язичком, і там же зав’язують у вузол.

Ще один спосіб передбачає пропускання тасьми під стопою, і формування бічного внутрішнього вузла. Як бачите, всі наведені способи плетіння шнурків на взутті вимагають творчого підходу і креативу.

Тільки так вам вдасться незвичайно красиво зав’язати досі нудні тасьми, звернути на себе увагу однолітків і продовжити життя самих зав’язок і навіть взуття.

Залишити коментар