Як зав’язати на сукню бант або об’ємні коси?

В даний час пояс визнаний модним доповненням до сукні. Тому, дівчата, які хочуть виглядати стильно, просто зобов’язані знати, як красиво зав’язати пояс на своїй сукні.

Як зав’язується довгий і широкий пояс на сукню

Широким поясом можна прикрасити будь-яке платтячко і підкреслити жіночу фігуру. Його добре носити із струмуючими речами. Головне, одягати його суворо на талію. Модний аксесуар не обов’язково виконувати у формі банта.

Довгий елемент можна обвити навколо талії кілька разів, його кінці перехрестити між собою і акуратно розправити.

Або ж можна обвити його один раз, а потім перев’язати так, щоб кінці ремінця звисало збоку. Чудово також буде виглядати і пряжка.

Способи зав’язування модного банта

Ви можете вибрати один з декількох варіантів бантів:

  • класичний;
  • французька;
  • виконаний з однієї петлі.

При першому способі попередньо запрасовані кінці потрібно перекинути один через інший. Вільний кінчик складається полубантом, а друга обертається навколо нього і в утворену петлю протягують друга частина деталі.

Стрічку потрібно потягнути не до кінця, щоб в петельку пролізла тільки центральна частина, а кінчик був знизу. У такому вигляді затягуються «вушка», вирівнюються і розправляються, як крила метелика.

Другий спосіб проводиться в наступній послідовності. Спочатку два кінця пояса складаються в однакові «вушка» лицьовою стороною і хрестом накладаються один на одного. Далі верхнє «вушко» протягується під хрестом і затягується.

Щоб зробити бант з однієї петлі, слід зав’язати полуузел, а з першого кінця виконати «вушко». Другий кінчик обернути і протягнути крізь петельку. Бантик буде виглядати оригінальніше, якщо при затягуванні петлю розташувати нагорі, тоді кінці будуть дивитися вниз.

Як зав’язати косу об’ємну

З декількох тонких пасків можна сплести об’ємну модну косу, яка буде виглядати на плаття дуже привабливо.

Зав’язати такий ремінець можна поодиноким вузлом. Для цього потрібно лише пропустити кінчик деталі гардеробу крізь пряжку, ввести його під ремінець, потім ввести вгору, потім вниз.

Далі необхідно просунути кінчик під ремінь і витягнути петлю.

Такий пояс буде добре виглядати з літніми платтячками з квітковим принтом.

Зав’язуючи пояс на сукню, можна кожен день створювати нові образи і виглядати красиво.

Адже саме маленькі деталі – прикраси, ремені, головні убори, аксесуари – надають дівчині свою індивідуальність.

Залишити коментар