Як завоювати любов і визнання свого чоловіка

Одна з безперервних, що переходять з покоління в покоління, жіночих традицій – потреба емоційно прив’язати супутника до себе. Якщо ви впевнені у своєму виборі, а він все ще вагається – вдамося до жіночих хитрощів!

Хитрість перша: ідеальна господиня

Сучасний чоловік все більш і більш вибірковий в їжі, і якщо раніше в стандартних очікуваннях про гарну домашньої кухні була здатність дружини варити борщі і смажити котлети, то сьогодні це добре, але, можливо, недостатньо. Серйозний і відповідальний чоловік захоче пікантний біфштекс, веселий і бешкетний – солодкий домашній чізкейк, компанійський і товариський – хрустку картоплю-фрі.

І це якщо брати тільки відмінності за характером, не враховуючи національних і сімейних переваг, що ще сильніше ускладнює твоє завдання створити образ шеф-кухарки для свого коханого!

Наші мами освоїли прості рецепти, підглядаючи за старшими жінками в родині, вдавалися до допомоги кулінарних книг, де описувалися як забуті рецепти слов’янської кухні, так і екзотичні делікатеси з кухонь народів світу.

Зараз крім книг існує інтернет, де можна не тільки прочитати цікавий рецепт, але і взяти участь в обговоренні його приготування на форумах, що допомагає вивчити кожен рецепт досконально.

Приголомшливо приготоване блюдо — це один з вірних, перевірених часом способів, як прив’язати до себе чоловіка.

Хитрість друга: якісний секс

Фізична привабливість і розташовує до себе сексуальна поведінка жінки можуть не тільки зацікавити, але і завоювати. Сексуальність — це, мабуть, основний спосіб, як прив’язати до себе симпатичного, але одруженого чоловіка. Адже не кожна жінка стежить за своєю зовнішністю належним чином, тим більше якщо шлюб тьмяний. Тут у вільній і незалежній від сімейних турбот дівчата набагато більше шансів залучити чоловіка зовні.

Дизайнери звабливої одягу постаралися допомогти жінкам в цій справі, тому не буде зайвим прочитати один-другий номер журналу Vogue. Якщо на брендовий одяг грошей немає, ні в якому разі не варто зупинятися на стандартному ринковому асортименті, урізноманітнити свій образ можна навіть кількома речами, замовленими з фірмових сайтів в інтернеті, де часто зустрічаються речі вище середнього рівня. Потрібно регулярно відвідувати салони краси і стежити за станом волосся, нігтів і шкіри, тим більше на початку відносин і якщо стоїть мета завоювати одруженого чи багатія.

Величезне значення має перший у відносинах секс. Досвідчені спокусниці знають, як сильно він може прив’язати чоловіка енергетично, якщо вкласти в нього досить вигадки.

Можливо у тебе є улюблене місце в місті?

Чому б не допомогти цим місцем «втратити цноту», відвівши туди твого улюбленого для спекотного і непередбачуваного сексу? Це місце символічно вже ніколи не буде колишнім, а якщо все пройде успішно, ти постанеш в спокусливому образі відчайдушної коханки, яку неможливо забути.

Хитрість третя: хороші відносини з близькими

Чоловіки не люблять конфлікти, особливо якщо не вони є їх ініціаторами. Коли дружина скаржиться на стосунки з друзями і батьками, родичами, це викликає розчарування і внутрішнє неприйняття її як особистості.

Він замислюється — а може, з нею щось не так, раз вона не в змозі перетерпіти заради його спокою елементарні речі?

Тому потрібно запастися терпінням і демонструвати саму щиру симпатію навіть тим, хто вам, м’яко кажучи, неприємний.

Свекруха — найскладніший для будь-якої жінки член сім’ї, захиститися від якого практично неможливо. А близькі друзі чоловіка можуть бути дуже неприємними, враховуючи, що вони постійно борються з жінкою за увагу її чоловіка. Вихід такий: визначитися, з ким із них тобі легше спілкуватися, з ким важче. Якщо справа не стосується близьких родичів, зазвичай будь-який чоловік може дозволити вам ігнорувати когось зі своїх друзів час від часу.

Але не завжди! Пам’ятайте, що якщо якийсь його друг буде мати на вас зуб, це може погано позначитися на відносинах в довгостроковій перспективі. Тому знайди в собі сили витримати кілька походів на футбол, в казино або на великодній обід у колі сім’ї – як не важкі ці заняття можуть здатися!

Чоловіки не звикли, щоб жінки розділяли інтерес до «суто чоловічих» занять або поступалися в питаннях кола спілкування. Тому надходячи протилежним чином, ви можете закохати в себе свого обраного надовго, якщо не на все життя.

Хитрість четверта: не чіпай його, коли він не в настрої

Жінка — істота більш соціальне за своєю природою. Більше налаштована емоційно та енергетично відчувати свого партнера, співпереживати йому. Тим не менш, у багатьох чоловіків бувають стану «відходу в себе», коли вони не налаштовані слухати кого-небудь крім свого внутрішнього голосу. І справа тут не у вихованні і навіть не в тому, яким знаком Зодіаку він належить, хоча темперамент і важливий для міцних відносин.

Швидше це пов’язано з внутрішньою потребою сильної статі шукати гармонію усередині себе, а слабкого — вдаватися до допомоги близьких. Емоційно прив’язати до себе замкнутого чоловіка може бути як легко, так і важко, і в цій справі незамінний помічник — чуття на моменти, коли доречно вимагати уваги і ласки, а коли краще зайнятися своїми справами. Якщо ви навчитеся вчасно надавати дружину простір і час для самого себе, ваша цінність в його очах зросте до небес, адже такий такт і турботу знайти важко!

У мережі можна знайти інформацію і поради на будь-який смак, починаючи від вказівок, як прив’язати до себе будь-якого чоловіка за знаком Зодіаку, до продажу духів-афродизіаків.

Проте життєві хитрощі найчастіше виявляються ефективнішими, ніж езотерика і хімія.

Загалом, якщо у вас в парі багато загальних ідей і прагнень, якщо ви готові бути гнучкою і працювати заради коханого, а те, що отримуєте натомість, повністю покриває ваші енергетичні потреби, — вважайте, що ваш союз приречений на успіх.

Залишиться тільки захистити його від сірих буднів і дрібних негараздів.

Розуміння, як прив’язати до себе чоловіка назавжди, приходить з часом, і хоча ми бажаємо швидких результатів, варто все-таки проявити терпіння і свої найкращі якості, якщо людина вам доріг.

Багато залежить від вигадки і фантазії, не бійтеся як слідувати порадам прискіпливо, так і додавати свої власні віртуозні нотки. Не буває таких чоловіків, яких не могла б підкорити красива, доглянута і впевнена в собі жінка.

Залишити коментар