Як заплести французьку косу?

Однією з головних прикрас жінки є волосся. Воно може бути різної довжини, але красива зачіска або зачіска завжди додає дівчатам впевненості в собі. Заплести косу можна кількома способами, кожен з яких підкреслить індивідуальність і неповторність.

Багатство вибору

Заплести косу навколо голови можна різними методами. Найбільш поширений – «корзиночка». Перед плетінням волосся треба вимити, просушити, ретельно прочесати.

Для створення кошички з пасом знадобляться:

  • шпильки-невидимки;
  • гумки;
  • гребінець-однорядка.

Починається плетіння з хрестоподібного проділу, який ділить локони на 4 частини. Товщина цих чотирьох пасм повинна бути однаковою.

Починайте плетіння з нижньої секції, просуваючись до вуха. Для красивої коси відокремлюйте рівномірні тонкі прядки. Далі використовуються пасма з верхньої секції. Обрізана чубчик може бути заправлена в косу або залишається вільною. Дійшовши до кінця, закріпіть край кіски гумкою, заправте його під зачіску. Для цього використовуйте затискач або шпильку-невидимку. Завершеність образу додадуть квіти, банти або яскраві шпильки.

Не забувайте підтягувати пасма в косі, щоб вона була рівною. А також збризкуйте готову косу лаком для волосся, щоб посилити фіксацію. Додатковим декором такої зачіски можуть стати джгути, вузли або квітка з вільного краю коси.

Для зручності плетіння на вимите і злегка підсушені кучері нанесіть мус або пінку для волосся, поле чого досушити феном. Кучеряві локони бажано випрямити плойкою.

Коса на коротку довжину

Зробити зачіску «косичка навколо голови» на короткому волоссі можна, але вони повинні бути не менше 10 сантиметрів. При меншій довжині зачіска буде розпадатися і неакуратно. Така косичка добре підходить для маленьких дівчаток, у яких волоссячко м’які і не дуже слухняні. У такому випадку зручно плести кілька спіральок.

На підготовлених кучерях зробити проділ у напрямку до потиличної частини голови. Починати варто з маківки. Для коси навколо голови використовуються пасма, взяті з зовнішньої сторони коси. Для рівних обертів спіралі звертайте увагу на товщину здобутих пасм і відстані між ними. Дуже зручно, коли коса закінчується в зоні вух або на потиличній частині. Хвіст можна залишити вільним чи скрутити в джгут і для фіксації збризнути лаком.

Вносячи зміни в схему плетіння коси навколо голови, можна отримати новий вигляд зачіски.

Схема французької коси

Французька коса стане відмінним варіантом зачіски, як для ділової вечері, так і для прогулянки. Це пояснюється тим, що вона може бути виконана кількома способами.

Щоб заплести французьку косу в будь-якій її варіації, достатньо знати основні правила плетіння. Починається воно від коренів волосся.

Спочатку береться одна пасмо, яка ділиться на три рівні частини. Зробивши кілька переплетень, додавайте обсяг косі розпущеним волоссям, рівномірно вплітаючи їх. Вони додаються тоненькими джгутиками до основних пасмам.

Для того щоб заплести косу навколо голови з розпущеним волоссям візьміть пасмо волосся з скроневої області і розділіть її на три частини.

Далі плетіть косичку у напрямку до вуха, залишаючи вільні кучері на потиличній частині голови. Проплетите по всій окружності голови і закріпіть кінець гумкою.

Плетіння французької коси навколо голови для дівчаток має ще один варіант – це зворотна коса.

Зворотна коса

У цьому випадку схема плетіння трохи відрізняється від звичайного варіанта. У такий косі також беруться три пасма, але не накидаються на основну пасмо, а просмикуються під низ. Далі заплетіть косу по всій окружності голови.

Косичка навколо голови може бути прикрашена різним декором. Наприклад, можна виконати плетіння коси із стрічкою. Для цього розділіть велику пасмо для зачіски на три частини. Візьміть стрічку, яку будете використовувати, і складіть її навпіл. Далі місце згину підкладіть під основу коси, і плетіть навколо голови, переплітаючи дві бічні пасма разом зі стрічкою. Виконана таким чином зачіска не потребує додаткового декорі.

Схема плетіння фонтану

Для дівчаток з середньою довжиною волосся підходить кіска-фонтан.

Як заплести косичку-фонтан навколо голови?

Дуже просто. Для цього на верхівці зберіть волосся в хвіст, залишаючи по краях смуги однакової ширини.

Залишилися розпущене волосся розділіть проділом від лобової частини до хвоста, Починайте з цього місця, поступово додаючи пасма з хвоста.

Кінець коси зафіксуйте затиском або шпилькою, заправте його під одержаний фонтанчик.

Трохи потренувавшись, ви з легкістю будете робити акуратні і красиві зачіски, не витрачаючи на укладання багато часу.

Залишити коментар