Як залучити гроші: вибираємо гаманець правильного кольору

Деякі люди щиро вірять, що правильно підібране сховище для грошей може допомогти залучити фінансові потоки. Простіше кажучи, якщо вибрати гаманець, спираючись на деякі рекомендації, то в ньому постійно будуть водитися гроші.

Звичайно, можна скептично ставитися до подібних повір’ями, але що вам варто при купівлі нового портмоне дотримуватися нескладних порад, раптом вони і справді допоможуть знайти фінансове благополуччя? Загалом, давайте сьогодні поговоримо про те, як вибрати гаманець для залучення грошей правильно.

Визначаємося з формою, розміром і матеріалом гаманця

Перш, ніж ми відповімо на питання, яким же повинен бути гаманець для залучення грошей, огляньте своє сховище для фінансів. Якщо воно вже пошарпане, блискавка зламана, є дірочки і якісь затертости, то це дзвіночок про те, що пора міняти гаманець.

У такому вигляді він гроші не приверне, тому збирайтеся за новим «будиночком». Перш ніж відправитися в магазин, налаштуйтеся, що ваша покупка буде дуже дорогою. Портмоне, які виглядають дешево, не притягують гроші.

Сховище для фінансів повинно говорити про статус свого володаря, виглядати дорого і респектабельно. Звичайно, і недорогі вироби можуть виглядати солідно, але таке, на жаль, буває вкрай рідко.

Якщо вибираєте портмоне для залучення грошей, то віддавайте перевагу виробам, виконаним зі шкіри, замші або тканини. Вважається, що штучні матеріали не вміють притягувати фінансові потоки.

Якщо говорити про те, яким повинен бути розмір гаманця, то, безумовно, великим, просторим, зручним в експлуатації. У портмоне має бути відділення під монети і паперові купюри. При цьому важливо, щоб грошики містилися у всю довжину, без згинів.

Оптимальна форма гаманця – прямокутник, розташований горизонтально. У нього паперові гроші можна покласти у розгорнутому вигляді, що допоможе притягнути фінансові потоки.

Як вибрати колір гаманця для залучення грошей?

Вважається, що правильно підібраний відтінок портмоне допоможе залучити гроші. Прихильники фен-шуй з усієї палітри кольорів виділяють чорні, жовті, коричневі і золотисті тони, називаючи їх оптимальними для гаманця.

Нерідко, приходячи в магазин за гаманцем, можна зіткнутися з досить нав’язливим обслуговуванням продавця, який буде радити купувати гаманець червоного кольору, кажучи про те, що така колірна гамма благотворно впливає на фінансові потоки.

Продавці не брешуть, існує думка, що яскравий, насичений червоний колір чудово притягує гроші, допомагаючи їм не «витікати» з гаманця.

До речі, всі відтінки рожевого також добре підійдуть для залучення фінансів. Людям, чия робота пов’язана з творчістю, рекомендується вибирати гаманці жовтих, блакитних або фіолетових квітів. Такі відтінки допоможуть збільшити грошовий потік.

Досить непоганими вважаються фіолетові і зелені гаманці для залучення грошей, правда, такі відтінки підходять далеко не всім. Так, наприклад, зелений гаманець рекомендується вибирати людям, народженим 2 або 6 числа.

Якщо поговорити ще трохи про кольорову гаму, то зі всього розмаїття можна виділити сріблястий, оранжевий і білий тон. Для залучення грошей гаманці перелічених кольорів чудово підходять, ці відтінки мають просто магічними властивостями і будуть притягувати до вас матеріальне благополуччя.

Талісмани для залучення фінансів

Тепер давайте поговоримо про те, що можна покласти в гаманець для залучення грошей.

Варіантів талісмана для грошиків дуже багато, перелічимо найбільш поширені:

 • Маленька фігурка жаби. Вважається, що якщо покласти в одне з відділень гаманця
  мініатюру земноводного, то в гаманці гроші будуть водиться. Особливо цей талісман рекомендований підприємцям-початківцям;
 • В одне з відділень портмоне можна помістити монету, яку ви ніколи не будете розмінювати. Така грошик притягне та інші;
 • Картинки, на яких зображені листочки м’яти або чаю також вважаються прекрасними грошовими магнітами;
 • Деякі вірять, що якщо самостійно викопати хрін, засушити його корінь, а потім, покласти невеликий шматочок в гаманець, то гроші у ньому завжди будуть водитися;
 • Самостійно знайдений жолудь теж може стати непоганим талісманом;
 • Одна лусочка великої риби може посприяти тому, що ваше сховище для грошей ніколи не буде порожнім;
 • Можна покласти в гаманець пакетик з морською сіллю або сухими дріжджами. Такі талісмани посприяють матеріального благополуччя;
 • Прекрасним талісманом для грошей вважаються китайські монети. Їх треба брати в кількості трьох штук, нанизувати на стрічку червоного кольору, зав’язувати її, щоб грошики не загубилися, і класти в гаманець;
 • Кедрові горіхи допоможуть вам залучити фінанси. Для цього візьміть один горішок, розламайте навпіл. На одній його частині намалюйте знак плюс, а на інший мінус. Підготовлені горіхи покладіть в портмоне в одне відділення, але в різні боки. Це буде свого роду магніт для грошей.

От і все. Тепер ви знаєте, як вибрати гаманець для залучення грошей. Звичайно, вірити або не вірити в усе це – особиста справа кожного, але, може, варто спробувати?

Раптом такі нескладні маніпуляції допоможуть вам знайти стабільність у фінансових питаннях. Загалом, вирішуйте самі. Удачі і фінансового благополуччя!

Залишити коментар