Як забути чоловіка назавжди?

Багато жінок пережили розставання з чоловіком, який нерідко стає причиною хворобливих спогадів. Далеко не завжди розрив відносин відбувається за обопільною згодою і колишньої парі вдається зберегти теплі стосунки. Щоб розставання відбувалося з мінімальним стражданням, слід прислухатися до порад психологів.

Як назавжди забути чоловіка: 3 оптимальних способу знайти спокій

Якщо розрив відносин стався несподівано, з вини партнера, жінка гарантовано отримує повний набір негативних емоцій. Як правило, протягом довгого часу забезпечені безсонні ночі, мокра від сліз подушка, розбрід думок, відраза до чоловічої статі і небажання будувати нові відносини.

Як забути коханого чоловіка, не впадаючи в крайнощі, не провокуючи «випадкових зустрічей», не збільшуючи власні страждання?

Виявляється, існують способи, що дозволяють перенести розрив з мінімальними втратами:

  • Насамперед, слід змиритися з думкою, що змінити ситуацію неможливо. Неважливо, з якої причини відбулося розлучення, головне, минулого не повернути, цей чоловік зник з особистого життєвого простору і більше ніколи не з’явиться на горизонті як коханого. Як тільки вдасться зрозуміти, що минуле повернути не вийде, жінка зможе тверезо поглянути на ситуацію і навіть знайти в ній деякі позитивні сторони.
  • А щоб міра була по-справжньому дієвої, слід рішуче видалити зі своєї квартири будь-яке нагадування про кохану: його особисті речі, милі подарунки, фотографії. Необов’язково безжально викидати їх на смітник. Можна попросити подругу на час «прихистити» дрібнички, що викликають серцевий біль. Як тільки чоловік буде благополучно забутий, подарунки та фотографії повернуться на свої місця, а речі колишнього дорогим людини можна передати його друзям.
  • Примирення з думкою про розлуку можливо тільки в тому випадку, якщо дама припинить проявляти інтерес до особистого життя колишнього партнера. Вистежування коханого біля під’їзду, з’ясування відносин з його новою подругою тільки посилять біль і можуть призвести до важкої депресії. Тому, навпаки, слід звести вірогідність контактів з чоловіком до мінімуму.
  • Навіть якщо серце продовжує жевріти надія на повернення минулих відносин, категорично не можна переслідувати коханої людини, так як подібна поведінка викликає з його боку більше розчарування і роздратування жінкою, в яку він колись був закоханий. Якщо немає сил стримувати себе і хочеться хоча б на мить почути рідний голос, можна зрідка дзвонити по заповітного телефончику і говорити, не виявляючи істеричності. Наприклад, просто поцікавитися, як у людини йдуть справи, або поговорити про спільних знайомих, з якими давно не зустрічалися.
  • До речі, психологи відзначають, що подібні розмови допомагають жінці легше перенести розлуку і поступово змиритися з втратою коханого.
  • Ще один спосіб, як забути чоловіка, якого любиш, більше часу проводити у товаристві друзів. Залишаючись наодинці зі своїми думками, жінка мимоволі починає копатися в минулому, шукаючи причини розставання. У цьому випадку великий ризик, що поступово вона прийде до думки, що розрив відбувся виключно з її вини. Можливо, вона була не надто гарною господинею, недостатньо стежила за власною зовнішністю або не володіє високим розумом, щоб бути гідною супутницею життя.
  • Подібні роздуми чреваті виробленням стійких психологічних комплексів, які в подальшому стануть значною перешкодою для нових відносин. Невпевнена в собі жінка не зможе довіритися новому почуттю, підсвідомо очікуючи невдачі. Тому і рекомендують психологи не піддаватися почуттю відчаю, замикаючись в чотирьох стінах, а проводити вільний час разом з подругами, які напевно знайдуть заняття, що відволікає від негативних думок.
  • Небажано приховувати почуття, пригнічуючи емоції і старанно зображуючи сильну жінку, яку не хвилює розрив з коханим. Навпаки, в перший час після розставання необхідно виплеснути з себе накопичений негатив. Щоб назавжди розлучитися з колишнім партнером, психологи рекомендують від душі виплакатися на плечі близької людини. Це може бути мама або подруга, які завжди підтримають у важкі хвилини і допоможуть подолати будь-яку життєву ситуацію.

Навіть якщо поруч немає близької людини, з якою можна розділити свою біль, слід шукати спілкування, проводити час з людьми, які зроблять життя цікавіше. Можливо, разом з ними прийде і нова любов.

Знову стати улюбленою жінкою – чому б і ні!

Після першого періоду, наповненого стражданнями, неминуче прийде час, коли жінка буде перебувати в стані легкої прострації. Хоча гострий біль від розриву з коханим вже пройде, неприємні спогади можуть ускладнити особисте життя. Негативний досвід постійно буде нагадувати про невдачу, підсвідомо викликаючи відторгнення думок про готовність до пошуків нового кохання.

У цьому випадку психологи радять скористатися нескладної методикою, що дозволяє повернутися до позитивного настрою. Потрібно придбати щоденник або зошит, призначений для фіксації приємних подій.

Вести щоденник необхідно щодня, ретельно записуючи в ньому будь-яку дрібницю з позитивним значенням. Необов’язково це мають бути глобальні події. Досить перераховувати речі, незначні для звичайної людини.

Наприклад, після дощу на небі з’явилася красива веселка, зустрілася по дорозі додому кумедна дівчинка, яка грає з кошеням, після роботи не довелося довго чекати автобус і т. д.

Помічено, що вже після 20-25 вечорів, присвячених описування позитивних моментів, настрій жінки дійсно починає змінюватись. Позитивний настрій сприятливо впливає на психіку й нова любов вже не здається неможливою. Тому і легше довіритись новим відносинам, які можуть зробити жінку дійсно щасливою.

Існують дієві способи, як забути одруженого чоловіка, роман з яким заздалегідь був приречений на розставання, або хлопця, довгий час колишнього єдиним світлом у віконці.

Але все залежить від сили волі самої жінки. Якщо вона не бажає жити спогадами про минуле, то обов’язково знайде в собі сили позбутися думок про невдалий періоді і знайти по-справжньому гідного людини.

Залишити коментар