Як забезпечити гарну засмагу, не виходячи з дому? Вибираємо домашній солярій для обличчя і тіла!

Щоб домогтися гарного і рівного загару в умовах солярію, необхідно регулярно відвідувати студію або салон краси, в якому він знаходиться. Крім того, кожна процедура засмаги з використанням цього пристрою коштує зовсім недешево.

Саме тому багато дівчат відправляються в магазин, щоб познайомитися з домашніми соляріями, застосування яких не потребує великих фінансових витрат і доступний в будь-який час доби прямо у себе вдома.

Переваги і недоліки домашніх пристроїв

Плюси апарату, який можна використовувати прямо у себе вдома, очевидні: вам не доведеться нікуди ходити і витрачати велику кількість часу і грошей. Крім того, ви зможете засмагати абсолютно в будь-який час доби, одночасно з цим займаючись улюбленими справами.

Нарешті, деякі люди, особливо чоловіки, просто соромляться відвідувати студії і салони краси з метою отримання засмаги. В домашніх умовах така проблема зникає сама собою, адже всі члени сім’ї можуть засмагати тоді, коли їх абсолютно ніхто не бачить.

У той же час подібні прилади мають і свої недоліки.

  • По-перше, домашній солярій коштує досить дорого. Звичайно, з часом він окупається, але все ж далеко не у всіх є можливість відразу ж викласти велику суму грошових коштів.
  • По-друге, всі пристосування, призначені для самостійного використання, відрізняються від салонних набагато меншими габаритними розмірами.

Крім того, їх лампи мають мінімальну потужність, тому для того, щоб досягти гарного і рівного загару, доведеться витратити досить багато часу. Не варто забувати і про те, що такі прилади практично завжди односторонні, тому їх доводиться постійно повертати.

Якими бувають домашні солярії?

Досягти в домашньому солярії засмаги можна, використовуючи декілька різних пристосувань, а саме:

  • саме маленьке пристрій – домашній солярій для обличчя і області декольте. Такий прилад може бути будь-яким, але в переважній більшості випадків він являє собою невелику пластикову рамку. Для такого домашнього солярію використовується від 4 до 6 ультрафіолетових ламп низького тиску, потужність кожної з яких не перевищує 30 Ватт. Цей невеликий прилад розміщується на будь-якій горизонтальній поверхні. Передбачається, що під час роботи така рамка направляється на обличчя і оголену область декольте, хоча деякі власники цього пристосування використовують його для ультрафіолетового опромінення всього тіла, постійно переміщаючи його з місця на місце. Вартість такого «розумного» пристрою варіюється від 100 до 400 доларів США. Звичайно домашній солярій у вигляді рамки має вбудований таймер, який дозволяє приймати «сонячні» ванни протягом певного часу, не піклуючись про те, як засікти цей проміжок;
  • більш зручне пристосування – домашній міні-солярій, який складається в кілька разів і в складеному стані займає зовсім небагато місця. Маса такого пристрою становить близько 40 кілограм. У розібраному вигляді він являє собою досить велику Т-подібну лампу на тренозі, а в зібраному – нагадує невелику багажну сумку або валізу. Такий солярій може бути призначений спеціально для особи, в цьому випадку його вартість становить близько 400 доларів США, або ж для всього тіла – такий пристрій можна придбати за 1000-1200 доларів;
  • односторонній солярій виглядає як «прасувальна дошка» з 6-8 ультрафіолетових ламп. Звичайно до цього пристрою також прилаштовується спеціальна ніжка, яка дозволяє надійно закріпити його у обраному місці. Такий прилад дуже зручний в плані установки – при бажанні його можна розмістити вертикально, горизонтально або під будь-яким кутом і на будь-якій висоті. Крім того, в будь-який момент солярій можна переставити в будь-яке місце. Вартість такого пристрою досить висока – в діапазоні від 1000 до 2000 доларів США, але більшість людей, які їм коли-небудь користувалися, відзначають, що ці витрати окупаються дуже швидко;
  • також для будинку можна придбати професійну установку в вертикальному або горизонтальному виконанні. Вони нічим не відрізняються від тих засобів, які можна зустріти в студіях і салонах краси, у тому числі і габаритними розмірами, тому далеко не в кожній квартирі знайдеться місце для установки такого пристрою. Такий домашній солярій призначений для засмаги всього тіла, що піддаються опроміненню ультрафіолетовими лампами потужністю до 100 Вт;
  • нарешті, існує і ще один цікавий варіант домашнього солярію. Це спеціальний пристрій Sunshower, яке проводиться в Нідерландах під однойменною торговою маркою. Це пристосування певним чином вбудовується безпосередньо в душову кабіну. 5 ламп сумарною потужністю 400 Ватт сприяють отриманню людиною ультрафіолету прямо під час миття. За таких обставин крапельки води, які осідають на тілі, спрацьовують як маленьких лінз, які збільшують вироблення меланіну і підсилюють прояв засмаги.

Крім того, деякі чоловіки можуть зробити домашній солярій своїми руками, придбавши кілька ультрафіолетових ламп і зібравши з них мережу.

Як правило, такий пристрій встановлюється у ванній кімнаті, але, за великим рахунком, може бути розміщено у будь-якому куточку квартири. Вартість домашнього солярію, зібраного самостійно, зазвичай не перевищує 5000 рублів, однак, його виготовлення вимагає наявності певних навичок і вмінь.

Купуючи або роблячи самостійно пристрій для засмаги в домашніх умовах, слід завжди пам’ятати, що кожна його лампа має певний термін служби, і через деякий час її доведеться замінити.

Незважаючи на це, окупність таких пристроїв залишається дуже високою, тому вони користуються заслуженою популярністю як у жінок, так і у чоловіків.

Залишити коментар