Як визначити геопатогенні зони в квартирі і нейтралізувати проблему

Складно перерахувати, скільки незримих сил і енергій щомиті впливають на наші організми. З активним розвитком новітніх технологій ми всі перебуваємо в оточення тисяч мереж, вплив яких не проходить для нашого систем нашого організму безслідно.

Але існують також природні енергії, що пронизують простір.

І якщо про магнітних полях в тій чи іншій мірі знає кожен, то про поняття геопатогенних зон, можливо, багатьом чути не доводилося. Наша планета вздовж і поперек вкрита геобиологическими сітками, на перетині яких можуть виникати скупчення негативної енергії. Саме такі точки називають геопатогенними зонами, які чинять негативний вплив на здоров’я людини. Деякі фахівці стверджують, що велика частина онкологічних захворювань пов’язані саме з тим, що з року в рік людина відчуває на собі наслідки негативного випромінювання в проблемних ділянках.

Як геопатогенні зони впливають на здоров’я людини?

Кожна людина хоча б раз звертав увагу на те, що в іншому закладі або чиїйсь квартирі він відчуває деяке погіршення самопочуття. А трапляється і так, що через кілька років після переїзду в нове житло виникає гостра потреба бігти до терапевта або навіть онколога. В давнину такі місця називалися гиблыми, а сьогодні багато описують явище, як синдром хворих будівель.

Проблема має геофізичну природу, про яку було добре відоме нашим предкам. Довгі століття будівництво будинків вимагало ретельного вибору місця, а в Китаї, де поширена практика фен-шуй, до зведення фундаменту рекомендується приступати тільки після огляду місцевості геомантом. Необхідність визначення проблемних зон існувала і в Стародавньому Римі, і в Російській імперії.

Також деякі могли чути історії про те, що з покоління в покоління жителі одного будинку або квартири гинули від важких захворювань. Подібну «спадковість» можна було б пояснити, якщо б мова йшла тільки про родичів. Але якщо від такого ж захворювання несподівано гине стороння людина, то вплив ГПЗ очевидно.

Серед поширених симптомів, що свідчать про перебування людини в геопатогенном ділянці, можна виділити наступні:

 • безсоння;
 • нічні кошмари;
 • відчуття втоми навіть після сну;
 • часті депресії;
 • відчуття холоду;
 • слабка ефективність при лікуванні захворювань.

Крім того, місце, безумовно, є геопатогенным, якщо на даній ділянці спостерігається підвищене число смертності від хвороб серця, психічних чи онкологічних захворювань. Ось чому, якщо ви плануєте переселення, визначити і нейтралізувати проблему варто заздалегідь, попередньо дізнавшись всі факти про околицях.

Місця розташування геопатогенних ділянок

Поняття ГПЗ означає певну ділянку на поверхні Землі, який може мати різну форму і довжину. Патогенність цих ділянок полягає в тому, що вони генерують високочастотне електромагнітне поле з небезпечною для людського здоров’я довжиною хвиль.

Серед знайомих нам природних або антропогенних об’єктів джерелами ГПЗ можуть бути:

 • колишні місця поховань;
 • болотиста місцевість;
 • розломи в тектонічних плитах;
 • точки перетину технічних комунікацій, начебто метро, каналізації тощо;
 • підземні води на будь-якій глибині.

Крім того, негативним впливом на здоров’я має так звана сітка Хартмана. Перетин ліній Хартмана формує невеликі геопатогенні зони, розташовані дуже близько один до одного.

В кожній квартирі, навіть самої маленької неодмінно виявиться хоча б один патогенний ділянку, адже лінії Хартмана простягаються з півночі на південь з інтервалом в 2 метри, а зі сходу на захід – з інтервалом у 2,5 метри.Таким чином, на поверхні планети формуються прямокутники 2х2,5м, кути яких є маленькими ГПЗ.

Примітно, що розташування сітки не залежить від висоти будівлі або матеріалу, з якого воно було зроблено. Точки перетину ліній називаються вузлами Хартмана, вони мають приблизно 25 см в діаметрі, а тривале перебування в цих місцях вкрай небажано. Не рекомендується розміщувати ліжко або робочий стіл в таких точках. Ідеальним розташування місць роботи і відпочинку в квартирі є внутрішня площа прямокутника, але не самі лінії і вже тим більше не вузли.

Як визначити розташування геопатогенних зон в квартирі?

Іноді ми робимо перестановки в квартирі, відчуваючи, що подібна зміна принесе полегшення і радість. Насправді такого заходу є важлива функція: ви переміщаєте ліжко, диван або письмовий стіл у інше місце, яке може виявитися більш безпечним для вашого здоров’я в геофізичному плані.

Для того щоб зрозуміти, які саме ділянки вашого житла можуть виявитися потенційними ГПЗ, можна вдатися до простим спостереженням:

 • домашні тварини. Якщо ви щасливий власник кішки, то пам’ятайте, що ці маленькі хижаки дуже позитивно ставляться до точок перетину енергетичних ліній. Стало бути, улюблені місця кішок варто обходити стороною. Те ж саме можна сказати про мурах і бджіл. А от собаки уникають місць з негативною енергетикою, тому зверніть увагу на ті частини квартири, що ваш пес визначив для себе, як несприятливі;
 • кімнатні рослини і дерева. Якщо мова йде про садовій ділянці, то пам’ятайте, що більшість дерев дуже погано ростуть в енергетичних вузлах. А якщо ви шукаєте спосіб, як нейтралізувати вплив геопатогенних зон в квартирі, зверніться за допомогою до кімнатним рослинам. Добре ростуть герань, аспарагус і аралія вкажуть вам на проблемні ділянки квартири, а ось кактуси і бегонія будуть марніти в патогенних точках;
 • власне самопочуття. Спробуйте звернути увагу, наскільки комфортно ви себе почуває на спальному або робочому місці. Якщо розлади сну, головні болі, підвищена нервозність і депресії стали для вас звичайною справою, то, можливо, пора взятися за перестановку.

Тим, хто бажає з точністю визначити місце розташування небезпечних ділянок у власному житлі, можна порадити біолокаційні методи. Для цього використовуються спеціальні рамки або вантажі для визначення геопатогенних зон.

Янтарна намистина, кільце або біолокаційна рамка підкажуть, в яких місцях накопичується негативна енергія. Таку процедуру можна зробити і самостійно, але найбільш точну інформацію вам зможе надати практикуючий фахівець.

Залишити коментар