Як вийти з Мамби: рекомендації для комп’ютерної та мобільної версії сайту

Однією з найбільш відвідуваних майданчиків для знайомств в мережі інтернет є сайт Мамба. Тут можна вільно спілкуватися з хлопцями і дівчатами, фліртувати, шукати супутника для подорожі або для спільного життя.

Але як діяти, якщо мета вже досягнута і потрібно вийти з Мамби? Як це зробити?

Як видалити сторінку на сайті Мамба?

Служба знайомств і спілкування з’явилася в 2003, через рік нею користувався вже 1 млн. чоловік. У 2007 інтернет-версія Мамби доповнилася можливістю спілкуватися через WAP. Мобільна версія сайту забезпечує повний функціонал, вона дозволяє вести діалоги, завантажувати фотографії, брати участь в голосуваннях і переглядати цікаві анкети.

Реєстрація на мобільній версії Мамби відбувається за спрощеною програмою, тому через неї ввійшли мільйони людей. Після підтвердження реєстрації смс-повідомленням користувач отримує 2$ на свій рахунок.

Змінилися життєві обставини або зустріч з партнером своєї мрії змушує задуматися, як вийти з Мамби? Сторінка на сайті знайомств стає непотрібною і навіть небезпечною для споруджуваних відносин. Щоб залишити лави 30-мільйонної аудиторії популярного порталу, розроблений простий і доступний алгоритм.

Розглянемо життєву ситуацію: чоловік або жінка вирішили створити свою сторінку на порталі знайомств, хоча свою другу половинку вже знайшли. Невелика невинне пригода за спиною коханої людини може обернутися скандалом.

Сервіс, що допомагає шукати партнерів для відносин, пропонує платні і безкоштовні функції. Кількість останніх буде обмежено, поки користувач не завантажить на аватар фотографію.

Скористатися картинкою з котиком чи популярним героєм не вийде, знімки проходять сувору модерацію. Це означає, що вам доведеться поставити свою фотографію або когось із знайомих. Сайт відвідують мільйони людей, тому не дивно, що вас дізнаються і повідомлять про все хлопця/дівчину. У такій ситуації діяти необхідно швидко, тому варто знати інструкцію, як вийти з Мамби назавжди.

Для стирання персональних даних користувачів розробники пропонують два способи:

 • ручне видалення;
 • автоматичне видалення профілю.

Для вилучення своїх особистих даних потрібно здійснити кілька послідовних кроків:

  1. Необхідно зайти на свою сторінку сайту, скориставшись логіном і паролем.
  2. У верхньому правому куті аккаунта є іконка (графічний елемент) у формі шестерні. При натисканні з’являється кілька пунктів, з них вибирається рядок «Налаштування».
  3. Перед користувачем з’являються різні пропозиції, серед яких потрібно знайти «Видалення анкети».
  4. Програма пропонує на вибір дві можливості: «Вимкнути анкету з пошуку» із збереженням її на сайті, але без відображення для інших користувачів і «Видалити анкету», тобто повністю стерти її з майданчика знайомств. Зазначивши потрібний варіант, слід натиснути кнопку «Далі».
  5. Наступний крок – Мамба попросить вказати причину відходу. Можна вибрати будь-який пункт, якщо не хочете ділитися з сайтом, просто натискайте «інше».
  6. Після цього спливає інформація про відправлення листа з посиланням на e-mail. Також повідомлення розповідає про можливості повернути свою сторінку протягом 180 днів. Півроку – великий термін, в особистому житті може щось змінитися і анкета з фотографіями і контактами стане знову актуальною. Щоб продовжити стирання даних, необхідно натиснути «Видалити».
  7. Перед тим, як піти з сайту Мамба, ви отримаєте лист по електронній пошті. У ньому буде інструкція щодо подальших дій. Виконавши перехід на особистий поштову скриньку, в темі «…підтвердіть видалення анкети», відкрийте лист з посиланням.
  8. Мережа знайомств запропонує клікнути активне посилання («тут») або подумати про можливість нових знайомств.
  9. Програма перекине на особисту сторінку, де доведеться ввести логін і підтвердити остаточне вилучення облікового запису кнопкою «видалити анкету». Залишилося дочекатися підтвердження від порталу про те, що сторінка прибрана назавжди. Це буде повідомлення про новий статус анкети – видалена.

Протягом наступного місяця майданчик знайомств буде нагадувати про себе листами, пропонують відновити анкету. Ці послання краще ігнорувати і не відповідати на них. Якщо зважитеся піддатися на вмовляння, досить просто перейти за запропонованою посиланням.

Як видалити сторінку в Мамбі автоматично?

Якщо вам став нецікавий сайт і ви довгий час не заходите на свою сторінку, то аккаунт блокується автоматично. Програмний термін автоматичного видалення анкети – 6 місяців. За один місяць до його закінчення на електронну пошту прийде лист з повідомленням про блокування. В цьому випадку для видалення особистих даних не доведеться вживати ніяких дій.

Як вийти з Мамби через телефон?

Мобільні гаджети завжди під рукою, вони супроводжують нас у поїздках, на роботі та навчанні. Значну частину часу користувачі проводять далеко від комп’ютера, тому використання мобільної версії сайту знайомств отримало величезну популярність.

Вона забезпечує безперервну онлайн-зв’язок при можливості доступу в інтернет. Скачавши рекомендована мобільний додаток, можна безпосередньо користуватися можливостями сайту та переглядати повідомлення. Функціонал сторінки розроблений з урахуванням різного досвіду користування додатками. Значки управління логічні і зрозумілі. Користуватися сайтом можна, маючи будь-яку версію операційної системи Андроїд.

Зареєструватися на цікавому порталі через смартфон або планшет досить просто, але як видалити сторінку на Мамбі з мобільної версії? Справа в тому, що інтерфейс сайту дещо відрізняється від повної версії, використовуваної через браузер. Знайти установки для видалення безпосередньо в мобільній версії не вийде. Але не варто хвилюватися, існує алгоритм, як видалити сторінку Мамби з айфона або іншого телефону.

Найдоступніший варіант – перейти з мобільної версії на повну. Зробити це можна, опустившись до самого низу особистої сторінки. Натиснувши відповідну кнопку, ви опинитеся в звичному інтерфейсі. Далі всі дії виконуються в порядку, описаному вище. Крок за кроком підтверджуйте стирання анкети, і в кінцевому підсумку ви її видалити.

Якщо ви користувалися сайтом Мамба через мобільний додаток, то для стирання запису необхідно зайти через браузер. Інакше можливості сервісу будуть неповними, а функція видалення анкети виявиться недоступною.

Після видалення повністю особистої сторінки, залишиться прибрати з телефону непотрібне додаток. Для цього необхідно увійти в налаштування. На багатьох мобільних пристроях вони позначаються шестірнею. Із запропонованого списку вибираються програми. Серед них знаходиться додаток Мамби і видаляється клацанням на відповідну кнопку. Перед деинсталляцией рекомендується очистити кеш програми.

Видалення особистої інформації та анкети на сайті Мамби цілком доступно для самостійного виконання. Воно являє певну послідовність кроків, які виконуються один за іншим. Після стирання інформації з телефону також залишається можливість відновлення. Про це портал буде регулярно повідомляти на електронну пошту.

Залишити коментар