Як виготовити беруші самостійно?

Міцний сон – запорука здоров’я. Зовсім не часто виходить виспатися як слід. Адже зовнішній світ сповнений всяких шумів. Напевно, кожному знайома ситуація, коли сусіди затівають ремонт, і днями безперервно діють на нерви гучного болгаркою, молотком і шуруповертом.

А, може, в багатоповерховому будинку народилася дитина і нічними криками не дає спати усім найближчим жителям. Що робити в таких ситуаціях. Адже в галасливій обстановці неможливо виспатися і навіть заснути. А завтра ще на роботу, навчання або іспит! І цей день, на жаль, не принесе радості не выспавшемуся людині.

Є перевірений засіб для спокійного відпочинку – беруші. Але, як правило, ви не очікуєте почути музику під вікнами в 3 години ночі. Тому цей предмет у вас відсутня.

А похід в аптеку в пізню годину виглядає несерйозно. Як допомогти собі в такій ситуації? Вушні затички легко змайструвати своїми руками.

Як зробити беруші вдома своїми руками?

Спосіб виготовлення шумоізоляційних вушних заглушок на подив простий.

Для цього слід запастися такими предметами:

  1. харчова плівка;
  2. пластилін;
  3. резиночка маленька;
  4. вата;
  5. ножиці.

Відріжте квадратик харчової плівки і покладіть на середину шматочок вати. Візьміть вату в руку і акуратно випустіть повітря. Це потрібно щоб при зануренні заглушки у вушний канал не порвалася плівка. Якщо не довіряєте якості або побоюєтеся, попадання речі всередину вуха – спробуйте зробити плівку в 2 шари. Тепер від ватки до кінця плівки робимо закруты. Саморобна беруша готова.

Деякі роблять беруші з пластиліну. Принцип виготовлення ідентичний попередньому. Тільки замість вати використовується пластилін. За бажанням можна не робити закруты, а зафіксувати тонкої гумкою.

Такі беруші для сну прослужать 2 тижні. Але в цілях особистої гігієни плівку рекомендується міняти кожні 3 дні. Крім цього, предмет варто обробляти перекисом водню або спиртом.

В аптеці вибір захисників від шуму набагато ширший. І вони виготовляються із спеціальних матеріалів. Це залежить від мети придбання.

Беруші можуть бути:

  1. для спокійного сну;
  2. для відвідування басейну;
  3. для заняття музикою.

Беруші для сну смастеренные своїми руками також рекомендується вставляти при відвідуванні екскурсії в екзотичних місцях. Навіщо? Адже вставивши в вуха заглушки, ви не почуєте розповіді екскурсовода. Не переживайте з цього приводу. Якість чутності визначається матеріалом, з яких виготовлено предмет. Одні повністю ізолюють від сторонніх звуків, інші їх злегка приглушують. Зате комахи точно не проникнуть і не заподіють вам шкоди.

Що стосується протипоказань, то беруші, виготовлені своїми руками, абсолютно нешкідливі. Ви зробите їх з гіпоалергенних матеріалів, не здатних нашкодити здоров’ю. Однак не слід до них звикати. Чим частіше ви їх використовуєте, тим вище відчуєте потребу в ізоляції від зовнішніх звуків.

Ви помітите, що тиша без заглушок недостатньо тиха, навіть самі дрібні шуми стануть дратівливими. Це зіпсує здатність до природного засипанню. Але, швидше за все, ви такого не допустите.

Залишити коментар