Як відзначити річницю весілля: корисні поради

Річниця весілля – це черговий виток відносин і відмінний привід для свята. В цей день подружжю хочеться згадати урочистий і хвилюючий момент одруження, воскресити почуття і емоції, які їх переповнювали. Кожна річниця весілля має свою назву, а також старовинні традиції та обряди, які буде цікаво використовувати в організації свята.

Перша річниця

Таку річницю називають ситцевій весіллям. За традицією, в цей день подружжя обмінюються ситцевими хусточками, на яких зав’язують вузлики – на довге і щасливе спільне життя. Хусточки стають талісманом сімейного щастя.

Відзначати першу річницю можна в шумному колі рідних і друзів, а можна присвятити цей день тільки один одному. Формат свята повністю залежить від вашого бажання і настрою. Ось кілька оригінальних варіантів, як провести цей знаменний день.

Ще раз. Можливо, переглядаючи відео і фотографії власного весілля, ви захотіли що-небудь змінити і підправити: надіти іншу сукню, змінити місце святкування. Але час неможливо повернути назад. Зате можна повторити все ще раз! Річниця – відмінний привід, щоб купити нові весільні вбрання, покликати друзів і зібратися в гарно прикрашеному весільному залі. Не забудьте придумати нові клятви, які підтвердять вашу любов і відданість один одному.

Вечірка. Тематична святкова вечірка в колі друзів – хороший варіант, якщо річниця припадає на робочий день, і ви не хочете переносити святкування. Прикрасьте квартиру весільними атрибутами, ліхтариками або свічками, організуйте фуршетний стіл і влаштуйте танці до упаду.

Загадкове побачення. Виберете місце для романтичного вечора. Це може бути кафе, в якому відбулося перше побачення або ваш улюблений парк. Придумайте кілька загадок, розгадавши які коханий дізнається місце. Створіть інтригу і загадуйте ребуси кілька днів.

Кінна прогулянка. Ще один варіант для святкування удвох. Невелика прогулянка на конях за містом – це захоплююче і романтично. А святкова вечеря при свічках на березі річки або біля озера стане чудовим завершенням вечора.

5 років спільного життя

Цю дату називають дерев’яним весіллям. У цей день належить подружжю разом посадити дерево. Якщо ви живете у місті або святкуєте річницю взимку, можна посадити декоративне деревце в горщик. Попросіть гостей подарувати вам сувеніри з дерева. Це може бути скринька, предмети побуту або дерев’яний оберіг на щастя. Відзначати п’ятирічний ювілей можна по-різному.

У російському стилі. Дерев’яне весілля ідеально відзначати, організувавши прийом в російському стилі. Страви старовинної російської кухні, дерев’яна посуд на столі, старовинні ігри та хороводи. Навіть наряд «нареченої» у цей день може бути не в звичних світлих тонах, а яскраво-червоного відтінку, який символізує тепло і затишок домашнього вогнища.

Здійснення мрії. Напевно, через 5 років спільного життя у вас вже з’явилися спільні бажання і мрії. Приурочьте давно заплановану подорож, бажану покупку або відвідування цікавого місця до дати свята. Цей неординарний хід зробить свято по-справжньому бажаним і незабутнім.

Екстремали. Поєднавши себе шлюбними узами, ви ризикували, адже не могли передбачити, як складеться ваша спільна життя. За 5 років бувало всяке, але ви разом, незважаючи на всі труднощі. Чому б не відзначити перший серйозний рубіж незвично і екстремально. Це може бути річковий сплав на байдарках, коли ви будете в одному човні або спільний стрибок з парашутом. Варіантів безліч, вибирайте.

Lovestory. Професійна фотосесія – ще один романтичний і незабутній спосіб відзначити річницю весілля. Фото можна оформити у вигляді красивого альбому, який ви з гордістю будете показувати по закінченні багатьох років своїм дітям і онукам.

10 років спільного життя

10 років – кругла дата і перший ювілей, який показує, що ви вже відбулися як сім’я. Таку річницю називають рожевою або олов’яної весіллям. За традицією, на святкування такої дати запрошують усіх, хто був присутній на вашому весіллі.

Ще є звичай, згідно з яким чоловік повинен піднести дружині в цей день букет з 11 троянд. Десять троянд повинні бути червоні, вони символізують 10 спільно прожитих років, а одна троянда – біла, це знак надії подальшого щасливого життя.

Рожеве торжество. Цю дату можна відзначити дуже романтично. Прикрасити будинок композиціями з троянд, постелити рожеву скатертину, приготувати смачні страви, до складу яких входять продукти червоного і рожевого кольору. Плаття ніжного рожевого відтінку буде в цей день дуже до речі.

З вітерцем. Нічна прогулянка по місту на автомобілі буде для вас святкової і незвичайною. Можете вибирати лімузин або ретро-автомобіль, а якщо хочете відчути себе казковою принцесою, замовте катання на справжній кареті.

Щасливий квиток. Ви розгубилися і не знаєте, як хотіли б відзначити торжество. Є простий та оригінальний спосіб. Вирушайте на вокзал і беріть два квитки на найближчий потяг. Нехай вибір пункту призначення буде випадковим. Опинившись удвох в незнайомому місці, ви зможете разом вивчати нові місця і знайомитися з новими людьми. Пригоди в такій поїздці вам забезпечені.

Місце любові. У кожному місті є символічне місце, яке відвідують закохані пари. Це може бути «дерево любові» з пам’ятними стрічками або замочками, міст поцілунків або ще що-небудь. Призначте один одному побачення в такому місці, приготуйте подарунки і помрійте про майбутнє.

Святкуючи дату свого весілля завжди по різному, готуючись до цього дня, ви будете зміцнювати свої стосунки, створювати свої власні сімейні традиції.

Залишити коментар