Як видалити підписчиків «Вконтакті», «Instagram», «Мій світ»

Передплатники — категорія, знайома, мабуть, всім мало-мальськи активних користувачів соціальних мереж. Серед передплатників може виявитися і людина, що відправив запит дружби, який згодом був вами відхилений, і аккаунт, видалений з списку друзів, і просто який-небудь бот, намагається додатися в друзі до всіх підряд.

На жаль, не всі знають, як видалити передплатників «Вконтакте» та інших популярних соціальних мереж, тому список з 2-3 осіб з часом розростається і набуває загрозливих масштабів. Деяких користувачів наявність читачів і шанувальників, відстежують їх стрічку новин, абсолютно не бентежить і не дратує.

Але іноді з якихось причин не хочеться, щоб певний чоловік переглядав ваші фото (актуально для Инстаграма) або був в курсі ваших особистих подій та новин. А деколи просто виникає бажання позбутися «баласту». І в першому, і в другому випадку досить просто видалити окремий контакт або відразу весь перелік передплатників: алгоритм, відповідно до якого треба діяти, залежить від принципів роботи конкретної мережі.

Як видалити передплатників у ВК?

Розправитися з неугодними передплатниками, якщо ви — користувач багатомільйонної соцмережі «В контакті», можна тільки шляхом тимчасового або остаточного приміщення окремих облікових записів в «чорний список».

На жаль, зручної кнопки, натисканням якої це питання вирішувалося б миттєво і без зайвих рухів, розробники не додали, так що дійте за наступною схемою:

 • натисніть кнопку «Мої передплатники» на своїй сторінці (під аватаркою);
 • виберіть підлягає видаленню аккаунт і наведіть на нього курсор;
 • натисніть з’явився у верхньому правому куті картинки хрестик з написом «Заблокувати»;
 • підтвердіть дію в новому діалоговому вікні, яке з’явиться на екрані.

Загалом-то, це і вся премудрість: тепер вибраний вами людина заблокований і знаходиться у вашому особистому «чорному списку», тому в його стрічці новин не будуть відображатися ваші оновлення. Крім того, характеристики «чорного списку» такі, що він не зможе надсилати приватні повідомлення або нові заявки дружби. Якщо вас влаштовує такий стан справ, можна на цьому і зупинитися.

Але якщо ви не хочете розширювати перелік неугодних, а просто позбавляєтеся від зайвих передплатників, через пару годин просто відкрийте в «Налаштуваннях» вкладку «Чорний список» і по черзі видаліть вибрані акаунти. При цьому вони не з’являться знову в категорії користувачів, підписаних на вашу сторінку (якщо ви зачекали визначений період часу, і це ніяк не менше години, а краще — добу для вірності).

Звичайно, спосіб трудомісткий і не особливо швидкий (всі видалення виробляються вручну, а якщо в списку більше 100 осіб, на це піде не одна хвилина). Але більш простих варіантів, на жаль, не існує — можна спробувати написати кожній людині окреме повідомлення з проханням відписатися або опублікувати замітку аналогічного змісту на стіні, але де гарантія, що до вас прислухаються? Це важко і неефективно.

Як видалити передплатників в Моєму Світі?

В соцмережі «Мій Світ» користувачі, вам надіслали запит дружби, також автоматично відображаються у числі передплатників.

Алгоритм позбавлення від настирливих читачів і ботів аналогічний попередній схемі: видалити їх можна шляхом додавання в «чорний список».

Для цього клікаєм на невеликий трикутник напроти облікового запису користувача, а після появи випадаючого списку вибираємо варіант «Додати в чорний список».

Потім, при бажанні, ви можете забрати його звідти, а якщо користувач дійсно докучає, наприклад, постійно розсилає спам або рекламу — залиште його в НС назавжди, щоб він вас більше не турбував.

Як видалити передплатника в Instagram?

Instagram — надпопулярна соціальна мережа, що дозволяє кожен день ділитися з друзями новими фотографіями і враженнями. Підписавшись на сторінку, користувачі зможуть оцінити і прокоментувати викладені фото. Але якщо серед ваших відвідувачів в Instagram є люди, яких вам зовсім не хочеться знайомити з власним контентом, або боти, від яких немає абсолютно ніякого сенсу, можна без особливих труднощів «відписати» їх від вашого облікового запису.

Для цього необхідно:

 • відкрити програму Instagram на своєму мобільному пристрої;
 • вибрати вкладку «Профіль», розташовану праворуч, внизу екрану;
 • після того, як у верхній частині екрана з’явиться кнопка «Передплатники», натиснути на неї, щоб відобразити всі користувачі, підписані на ваш аккаунт;
 • вибрати конкретну людину, якого ви збираєтесь видалити, і натиснути на його нікнейм для відкриття профілю;
 • натиснути у вікні профілі стрілку в правому верхньому кутку для виклику додаткового меню;
 • у меню, що з’явилося, вибрати опцію «Заблокувати користувача» — тепер він буде видалений зі списку ваших фоловерів і не зможе стежити за оновленнями вашої сторінки;
 • у Инстаграме необхідно підтвердити дію видалення натисканням на кнопку «Так, я впевнений», після чого вибраний передплатник буде заблокований остаточно.

Перезавантажте сторінку і знову перегляньте актуальний список, щоб переконатися у видаленні з нього вибраного вами користувача. Тепер він втратив доступ до вашої новинний стрічці і не зможе бачити ваші фотографії, але як і раніше бачить ваші коментарі і лайки під фотографіями людей, на оновлення яких ви спільно підписані.

Як бачите, в позбавленні від непотрібних контактів немає нічого складного, хіба що в деяких випадках доведеться витратити трохи часу.

Залишити коментар