Як вибрати свої камені-обереги?

З самої назви зрозуміло, що оберігають камені повинні захищати від безлічі напастей – хвороб, невдач, псування, нещасних випадків, крадіжки. Цікаво, що іноді амулети підбирають для того, щоб захистити самого себе від власних негативних проявів, які доставляють в побуті неприємності, заважають спілкуватися з оточуючими і вдало побудувати кар’єру.

До таких проявів відносяться: гнів, дратівливість, надмірна образливість, туга, депресія і подібні емоції.

Обереги є амулетами, їх сила виявляється пасивно – вони не дають стороннім впливам вторгатися в інтимний простір, не випускають власні негативні емоції за певну межу. Захист нагадує висновок просторовий футляр – нічого не повинно впливати на внутрішню гармонію.

Не слід плутати амулети з талісманами – останні служать для посилення особистих якостей, «підкреслюючи» те, що хочеться поставити на перше місце. Вони наділені магічною силою – від них чекають чудес. Амулети – спокій, талісмани – перетворення.

Вибираючи для себе обереги з каменя, слід орієнтуватися не тільки по знаках зодіаку – потрібно, щоб камінь подобався, душа до нього сама тягнулася.

Свій камінь

Якщо якась прикраса передавалося у спадок, захищаючи предків від негараздів та бід, не варто навіть замислюватися, чи підходить воно за знаками зодіаку або немає. Воно вже продемонструвало свою силу, оберігаючи членів сім’ї, і запрограммированно на удачу.

При виборі «свого» захисника радять орієнтуватися на такі правила:

  • вибираючи оберіг для жінок, розглядають мінерали світлого кольору, для чоловіків – темного і яскравого;
  • потрібно камінь трохи потримати в руці, відчути його суть – якщо він не здається теплим, то контакт не складеться;
  • в якості амулета не «працюють» корали, перли, янтар, перламутр. Ці предмети органічного походження і не мають кристалічної решітки, не можуть «утримати» енергію.

Цікаво, що в оправі з металу або у вже готовому вигляді, скомбіновані з іншими мінералами, вони можуть посилювати дію амулета, але самі по собі оберегами не є.

Не варто купувати дорогоцінні камені, щоб забезпечити собі захист. Вони «знають» свою вартість і тому довго «притираються» до господаря, оцінюючи його. Якщо чоловік подарував дружині камінь у захисних цілях, то він може почати діяти тільки у дочки чи онуки.

Бажано підбирати камені-обереги згідно знакам зодіаку, але це не обов’язкова умова – мінерал, який обраний зірками, може «не сподобатися». Хоча з подібним на практиці стикаються рідко – кожному знаку відповідає кілька каменів і завжди можна вибрати для себе підходящий.

Вибір оберега по зодіакальним знакам

Зодіакальний рік – кінець березня – починає знак Овна. Представників цього знаку відрізняє впевненість у собі, внутрішня сила, деяка агресія. Вибір каменів для них достатньо широкий: сапфір, малахіт, агат, кришталь, амазоніт, змійовик, кварц, лазурит, сердолік, гематит, тигрове око, яшма.

Наступна черга по знакам – Телець. Вперті по натурі, але згідливі і відхідливі, вони можуть вибрати для себе бичачий і тигрове око, кварц, аметист, яшму, агат, гематит, сердолік, амазоніт. Якщо вибір припав на гематит, то обов’язково потрібно влаштувати каменю випробувальний термін. У нього дуже сильна енергетика, у людей фізично слабких він чинить негативний вплив на стан здоров’я.

Близнюкам, що володіє підвищеною підозрілістю і недовірливістю – внаслідок особливої проникливості і розуму – доля пропонує: кришталь, агат, авантюрин, обсидіан, тигрове око, малахіт і кварц.

Деяку слабкість характеру Раків компенсують чуттєвість, почуття гумору, мрійливість і доброта. Допомогти їм не провалитися в комерційній діяльності і показати свої творчі здібності допоможуть: авантюрин, аметист, змійовик, гематит, агат, кришталь, яшма, кварц, сердолік.

Левам обереги потрібні не стільки для захисту від зовнішніх впливів, скільки для зміцнення власного характеру. Оберіг не дасть проявитися зайвої авторитарності, не дасть потрапити в дурну ситуація, коли Лев піде на поводу власних некерованих пристрастей. Їх внутрішній світ захистять: хризоліт, кришталь, топаз, авантюрин, сердолік, обсидіан, яшма, нефрит, тигрове око.

Діви – натури творчі, навіть якщо вони з професійної діяльності не мають відношення до мистецтва. Вони здатні цінувати прекрасне, бути вірними в коханні. Їх крихкий душевний спокій і здоров’я – у Дев це слабке місце – будуть надійно оберігати: аметист, кришталь, котяче око, авантюрин, малахіт, нефрит і сердолік.

Проникливі і обережні Ваги посилять свої сильні якості завдяки агату, малахіту, тигрової оці, сердоліку, лазуриту, кришталю і нефриту.

Невпевненість у власних силах підступні Скорпіони ховають під наносным пафосом і бравадою, для них дуже важливо підтримати репутацію.

Щоб «власне я» не вийшов на поверхню – у представників цього знаку, на жаль, особисті якості досить своєрідні – потрібно задуматися про амулеті. Вибір можна зробити з наступного ряду мінералів: аметист, цитрин, авантюрин, котяче око, агат, сердолік, кришталь.

Зовнішня крихкість Стрільців з їх противниками не раз грала злі жарти. Представники цього знака незалежні і тверді духом, вони – як ніхто іншої – здатні досягати своїх цілей, для цього іноді йдуть «по головах». У пошуках власного «я» і манери поведінки, яка не відштовхне оточуючих, їм допоможуть: авантюрин, аметист, агат, бірюза, кварц, лазурит, місячний камінь, обсидіан, онікс, сапфір, тигрове око, хризопраз, циркон, яшма.

Честолюбні, самовпевнені Козероги досить спокійні, легко знаходять приятелів і друзів. Але їм теж потрібен захист. Її можуть створити: агат, аметист, обсидіан, опал, авантюрин, онікс, бірюза, малахіт, яшма, кварц, кришталь, нефрит, тигрове око, хризопраз.

Чого слід боятися Водоліям? Вони романтичні, розумні, мрійливі, тому знайти справжніх друзів їм досить важко. Щоб убезпечитися від більш сильних впливів, бажано підібрати оберіг з ряду мінералів: авантюрин, агат, обсидіан, кришталь, яшма, нефрит, гематит, змійовик, аметист, лазурит, бурштин, онікс, цитрин, христопраз.

Впертих образливих Риб, що мають дуже важливе достоїнство – вірність у стосунках – від невдачі захистять: кришталь, авантюрин, гематит, родоніт, сердолік, агат, нефрит, сапфір, яшма, корал, онікс, гранат, тигрове око, хризопраз, лазурит.

Секрети каменів

Вибирати камені-обереги для жінок слід обережно – крихкий внутрішній світ можуть погасити щільні мінерали. Щоб захистити емоційний стан і здоров’я, бажано вибирати прозорі екземпляри.

Кращі для жінок:

  • гірський кришталь – забезпечує внутрішню і зовнішню красу, продовжує молодість, сприятливо впливає на стан здоров’я, захищає внутрішній світ;
  • сапфір – насичує енергією, дарує внутрішню гармонію, відновлює сили, витрачені на роботу і боротьбу з невдачами;
  • місячний камінь – цей амулет зберігає красу і повертає молодість, оберігає від любовних переживань.

Найбільш сильними камінням як обереги й талісмани вважаються агат, сердолік, котяче око, малахіт.

Вони підходять практично всім знакам. Сильні властивості варто розглянути окремо.

Агат – допомагає уникнути псування, магічних чар, пристріту, пом’якшує характер, сприятливо впливає на травну, дихальну і серцево-судинну системи.

Котяче око — якщо є підозра в ненадійності відносин, то кращого захисту не знайти. Любов збереже і допоможе не стати ворогами з суперником або суперницею. Щодо здоров’я надає сприятливу дію на кісткову систему – підвищує її міцність, і оберігає від сезонних інфекцій.

Завжди гарний настрій буде у тих, хто обрав у якості оберега сердолік. Він допоможе зберегти любов, уникнути марних витрат, збереже від пристріту. З ним легше подолати захворювання сечостатевої системи, відновити дихання і нормалізувати гормональний баланс.

Тим, у кого грає роль оберегу малахіт, не доведеться мучитися від надуманих тривог. Мінерал захищає від спрямованого негативу, допоможе відновити функцію печінки, селезінки, підшлункової залози. Вибираючи амулет для дитини, варто зупинитися саме на цьому камені.

Тільки потрібно знати – повністю сила каменів як оберегів і талісманів проявляється, якщо ставитися до них, як до живих істот – гладити і розмовляти.

І періодично варто промивати прикраса проточною водою, щоб змити негативні впливи, які накопичилися, поки мінерал виконував захисні функції.

Залишити коментар