Як вибрати рум’яна для обличчя

За допомогою косметики будь-яка жінка здатна моделювати свою зовнішність, приховуючи недоліки і підкреслюючи достоїнства.

Дуже важлива роль у цьому процесі належить рум’янам.

Поради щодо вибору рум’ян

При виборі такого косметичного продукту до уваги потрібно брати кілька аспектів:

 • Натуральний відтінок шкіри;
 • тип шкіри;
 • тон помади;
 • мета, з якою наноситься макіяж.

Домогтися максимального результату від макіяжу вдасться в тому випадку, якщо будуть дотримуватися такі правила:

 • відтінок рум’ян і помади буде збігатися;
 • засіб повинні поєднуватися не тільки з кольоротипом шкіри, але і підходити під тон волосся і очей, інакше макіяж буде виглядати неприродно;
 • для смаглявої шкіри вибираються відтінки темнішу, і, відповідно, навпаки.

Як наносяться рум’яна

Не кожна жінка знає, як правильно рум’яна наносяться на обличчя. А все тому, що не всім відомо, де розташовані вилиці, на які передбачається нанести це косметичний засіб.

Для правильного визначення положення скул слід виконати наступні дії:

 • Широко посміхніться, щоб позначилася центральна частина щоки, так звані «яблучка»;
 • Подумки продовжите лінію посмішки від куточків губ до вух;
 • Лінія, що з’єднує ці дві точки, припадає на скуловую кістку.

Наносити рум’яна рекомендується нижче скул вертикальними мазками.

Використовуючи засіб у кульках і сухе, треба користуватися пензликом з хорошими, але не густими волосинками. Такі пензлики рекомендується періодично очищати за допомогою мильних розчинів. Робиться це з метою уникнути зараження шкіри мікробами.

Для маскування від зайвої блідості бажано використовувати персиковий відтінок. І блондинкам, і брюнеткам однаково добре підійдуть бежеві і блідо-рожеві кольори.

Якщо застосовується рідкий засіб, то знімати його залишки слід за допомогою серветки.

Вибираємо рум’яна за формою обличчя

Не секрет, що при виборі косметики потрібно враховувати не тільки колірну гамму, але і не забувати про природні дані, такі як форма обличчя.

Для овального обличчя

Тим, у кого овальна форма обличчя пощастило, адже вона вважається ідеальною і не потребує коригування. Застосовувати рум’яна в цьому випадку можна тільки з метою надати образу свіжість і сяйво, а також для маскування блідості.

Світла шкіра відмінно поєднується з рожевими і персиковими відтінками, на смаглявою добре будуть виглядати бронзові.

Денний макіяж краще всього наносити, користуючись засобом у кульках, вечірній — рідким.

Для круглого обличчя

Подібна форма характеризується однаковими розмірами ширини і висоти обличчя, м’якою лінією підборіддя. Якщо нанести рум’яна правильно, то вдасться домогтися візуального подовження особи.

У цьому випадку експериментувати з темними і перламутровими варіантами не рекомендується. Накладання косметичного засобу слід здійснювати від вуха до рота по діагоналі. На підборіддя додається і акуратно розтушовується вертикальний мазок.

Для прямокутного обличчя

Прямокутне обличчя позначається довжиною, яка більше ширини, важким підборіддям і нижньою щелепою. Нанесення засобу на такий тип особи переслідує мету позбутися від тяжкості нижній частині.

Розподіляються вони по лінії скул і на ті місця нижньої щелепи, які виступають. Для пом’якшення лінії овалу рекомендується нанести невелику кількість засобу на скроневу зону.

Деякі дами дотримуються більш сміливого рішення і рум’яна наносять на нижню частину обличчя, щоб природні форми, навпаки, підкреслити.

Для квадратного обличчя

Квадратна форма обличчя характеризується потужними щелепами, які виступають, незграбною лінією лоба, рівною довжиною і шириною особи. Для коригування подібної форми, рум’яна слід розподіляти на вилиці у формі трикутника, який витягнуть до скронь.

У пріоритеті повинні бути засоби тілесних відтінків, однак має сенс зупинитися на тонах, які більш темного відтінку, ніж природний кольоротип шкіри.

Для трапецієподібної форми

Дізнатися такий тип можна по нижній області особи, яка є більш широкою. Зробити її візуально дещо м’якше можна за рахунок грамотно завданих рум’ян. Засіб потрібно вибирати тілесного кольору, однак воно має бути на 1-2 тони темніше відтінку шкірного покриву.

Накладання рум’ян на таку особу потрібно виконувати перпендикулярно лінії скул, починати від кутів нижньої щелепи, поступово просуваючись до вуха.

Для ромбовидного обличчя

Вузьке підборіддя і лобова частина на тлі масивних скул видають ромбовидну форму особи. Дівчатам з таким типом наносити рум’яна потрібно на виступи скул, уздовж лінії росту волосся по центру лоба і на кінчик підборіддя.

У цьому випадку вирішальна роль належить правильно вибраного відтінку. З допомогою цих засобів слід досягти затемнення грубих кутів. Денний макіяж, покликаний замаскувати блідість, передбачає використання не дуже темних, рожевих або коричневих кольорів. Засобів в кульках віддавати перевагу.

Вечірній макіяж припускає використання рідких рум’ян. Володарки світлої шкіри повинні дуже ретельно підбирати колір.

Для трикутної форми обличчя

Для цього типу характерні вузьке підборіддя і широкий лоб. Скорегувати форму вдасться за рахунок декількох мазків, накладених вгору від вилиці до скроні.

Збалансувати пропорції обличчя можна за допомогою нанесення невеликої штриха в центрі лоба.

Підбираємо тон рум’ян

Для того, щоб рум’яна стали окрасою особи, необхідно правильно їх підібрати, для чого важливо правильно визначити відтінок шкіри. Зробити це допоможе нескладний тест:

 1. Потрібно взяти аркуш білого паперу і, тримаючи його біля обличчя, уважно розглянути своє відображення в дзеркалі.
 2. Якщо шкіра на тлі папери виглядає червоною або жовтою, значить вона теплого відтінку.
 3. Якщо особа рожеве або голубувате, значить шкіра холодного тону.
 4. Шкіра зеленуватого відтінку вважається оливковою.

У відповідності з цими типами підбираються і рум’яна.

 • темно-рожеві відтінки ідеально будуть виглядати на шкірі теплого тону і з легким загаром;
 • персикові відтінки відмінно підійдуть темноволосим жінкам шкірою холодного тону;
 • кораловий колір— найкращий для рудоволосих;
 • помаранчеві ідеально лягають на шкіру золотистого або смаглявого тони;
 • світлошкірим блондинкам краще всього користуватися нейтральним рожевим;
 • для смаглявої шкіри потрібно використовувати оранжево-червоний варіант;
 • коричнево-бежева гама відмінно підходить смаглявим брюнеткам і шатенкам.

Нанесення рум’ян на обличчя — важливий етап макіяжу. Керуючись рекомендаціями, запропонованими вище, вдасться грамотно підібрати засіб, а значить створити шикарний, неперевершений образ.

Залишити коментар