Як вибрати парогенератор для будинку

Чи помітили ви, що саме поняття «праска» давно втратило своє первинне значення. Тепер цей прилад не працює на розжареному вугіллі, мало важить, і може не тільки гладити, але і дезінфікувати, і навіть чистити одяг. І найчастіше така техніка називається парогенераторами, і відрізняється принципом дії, набором можливостей і, звичайно ж, ціною.

В даній публікації наводяться основні критерії вибору вдосконалених модифікацій прасок, їх функції і настройки. Отже, почнемо…

Парогенератор для домашнього одягу

Побутовий варіант парогенератора – це пристрій, який без будь-яких засобів для чищення або миючих речовин чистить і гладить предмети гардероба з будь-якої тканини.

Основні можливості:

 • За допомогою потужного потоку пари, парогенератор побутової прасує одяг до стану бездоганності, тому питання того, як вибрати такий прилад, що особливо актуальне для акуратистів, педантів, офісних співробітників і ділових людей;
 • З поверхні тканин усуваються буквально будь-які типи забруднень;
 • Чудово чистяться килими, з яких миттєво видаляються плями від кави, трави, соку і вина;
 • Можна очищати сантехніку та керамічну плитку.

Принцип роботи такої техніки є дуже простий: вона виділяє сухий пар, який може бути нагрітий від 140 до 160°С. Саме через його з текстилю, плитки, килимових покриттів та інших поверхонь забираються всі мислимі види бруду плям.

Різновиди побутових генераторів пари:

 • З відокремленим бойлером, який утворює пар;
 • З можливістю миттєвого виробництва пари;
 • З опцією підкачування води з одного збірника того, який займається утворенням пари.

Тепер про те, як вибрати парогенератор. В принципі, це залежить від цільового призначення приладу. Так, для орієнтиру, щоб урізати час, расходующееся на чистку і вигладжування, варто роздобути модель з можливістю миттєвого утворення пари, працювати з якою можна через 2-3 хвилини після запитывания.

Самий якісний парогенератор, який тільки можна вибрати для домашнього користування, це той, який забезпечений окремим бойлером. Так, доведеться чекати, поки він буде готовий до роботи, зате температура виділяється пара буде найвищою з усіх можливих варіантів.

Якщо цей прилад такий ідеальний, чому він не отримує масового поширення? Швидше всього, що проблема в його дорожнечі, габаритності та високої вартості обслуговування.

з

Відпарювач – це ще один прилад, який за допомогою струменя пари розгладжує навіть найсильніші заломи, нерівності і складки на матеріалі. Температура виділяється пара становить близько 98-99°С, і він не здатний розтягнути волокна тканини.

Навпаки, вони набувають відчутну еластичність та об’ємність. У випадку з відпарювачем прасування одягу відбувається у вертикальному положенні і без використання прасувальної дошки.

Сам прилад готовий до роботи майже відразу після підключення до електрики, а сам процес невпинної прасування може тривати порівняно довго.

І якщо вас продовжують терзати сумніви щодо того, чи парогенератор або краще купити відпарювач, прийняття остаточного рішення, що вибрати, можуть вплинути наступні аргументи: відпарювач забезпечений транспортувальні колеса, він набагато легше свого аналога, компактний і на подив працездатний.

Основні функції:

 • Прямо у себе вдома можна отримати ідеально випрасувані речі, і не боятися зіпсувати навіть саму делікатну тканину;
 • Речі позбавляються від запахів, зазвичай з’являються після перевезення, тривалого зберігання в шафі або численних примірок;
 • Припустимо чистити м’які предмети обстановки, проводячи їх дезінфекцію і позбавляючи від пилових кліщів.

Зверніть увагу, що все це робиться вологим паром, температура якого досягає 98-99 ?С. У контейнер заливається тільки дистильована вода, і через півхвилини агрегат готовий чистити, відпарювати і прасувати.

Праска з можливістю вироблення пара

Тепер настала черга розібратися з тим, як вибрати праска з парогенератором інтегрованого дії. Ці парові станції дійсно універсальні, тому що здатні розгладжувати будь-які тканини, чистити меблі, прибирати ворс і рятувати одежинку від неприємного амбре.

Щоб зрозуміти, як правильно вибрати праску-парогенератор, варто ознайомитися з основними можливостями, які полягають у наступному:

 • Вигладжування всіх типів матеріалу;
 • «Вертикальний пар» дозволяє обходитися без дошки для прасування;
 • Можна чистити оббивку меблів;
 • Щітки з м’якою і жорсткою щетиною, що йдуть в наборі, чистять делікатні і грубі тканини відповідно;
 • Специфічна насадка прибирає запах і бруд з самих важкодоступних точок і складок.

Перед тим як вибрати праску-парогенератор для одягу і меблів, варто ознайомитися з принципом його роботи. Перед підключенням до мережі, збірник наливається вода. Техніка включається в розетку і гріється на протязі 5-10 хвилин. Саме стільки часу потрібно для того, щоб в бойлері склалося потрібний тиск пари, під тиском якого розгладяться навіть найстійкіші складки.

Так на чому ж зупинитися?

Якщо ваша основна проблема полягає в тому, як вибрати парогенератори для використання вдома, зупиніться на отпаривателе, який відрізняється наступними перевагами:

 • Правильно вибраний відпарювач готовий до роботи вже через 45 секунд, тоді як іншим приладам на це буде потрібно близько 10 хвилин;
 • Такий прилад має дуже високу швидкість роботи і максимальну ефективність;
 • Навіть найкращий праска з вмонтованим парогенератором не зможе впоратися з зім’ятому обробкою і важкодоступними місцями так, як це робить відпарювач;
 • Час безупинної роботи з відпарювачем увеливается за рахунок зручної ручки і малої ваги;
 • Така техніка набагато дешевше своїх аналогів, що не ущемляє його функціональність.

В принципі, це все, що потрібно для правильного вибору, а в наступній публікації ми поговоримо про те, як вибрати термопот.

Залишити коментар