Як вибрати електронну сигарету – рекомендації та поради з вибору

Мода на куріння поступово втрачає свої обороти, і димляча дівчина вже не здається такою стильною і «крутий». Та й цілувати чоловіка, тільки що выкурившего сигарету – то ще задоволення.

Так, кинути шкідливу звичку складно, чим і виправдовують себе завзяті курці, але якщо взятися за справу з усією серйозністю, то за звичкою цілком можна впоратися. Як? Та хоча б з допомогою електронних сигарет! Як не потрапити в халепу, і не витратити гроші даремно? Про це ми поговоримо нижче.

З чим доведеться мати справу?

Для початку було б непогано дізнатися, з чого складається пристрій, і що електронна сигарета краще звичайної.

У пристосуванні обов’язково є акумулятор (звичайно, якщо воно спочатку позиціонується як багаторазове), атомайзер, що імітує дим (насправді – пар) і картридж. У нього потрібно наливати рідину, яка буде потрапляти в резервуар (атомайзер) і ставати джерелом серпанок.

Яку рідину краще вибрати для електронних сигарет?

Це залежить від ваших особистих переваг і здібності відразу обмежити себе в нікотині. Наприклад, у продажу є наповнювачі з нульовим вмістом нікотину, його концентрацією в межах 18 – 24 мг/мл, з різними ароматами і навіть смаками.

Вибір першої в житті електронної сигарети залежить ще і від стажу куріння.

В цьому плані пристосування може бути:

 • звичайним, або e-cigarettes;
 • цигаркою-ручкою;
 • сигарою;
 • слім-сигаретою.

Нижче поговоримо більш докладно про кожного різновиду.

Звичайні, або e-cigarettes

Даний пристрій як не можна краще підходить для нечастого електронного куріння, коли не хочеться привертати до себе надмірну увагу оточення.

Його складно відрізнити від реальної цигарки, от тільки заряду акумулятора і об’єму рідини вистачає ненадовго. З-за цього власники e-cigarettes набувають додаткові акумулятори та портсигари-зарядники.

Акцентуємо вашу увагу на тому, що звичайні електронні сигарети не підійдуть активним курцям. Швидше, вони є прерогативою новачків або просто любителів покрасуватися на публіці.

Великі сигари

Якщо ви задалися питанням того, як вибрати електронну сигарету великого формату, приготуйтеся до її солідним габаритами. Але саме завдяки їм пристосування має здатність виділяти пар, максимально схожий на дим, і тримати заряд акумулятора протягом доби.

У продажу є «сигари» двох типів:

 • Стандартні, в картриджі яких є синтепоновий наповнювач, що вимагає постійного просочування;
 • Танкові, які передбачають присутність резервуара для рідини, яка надходить безпосередньо на розігріту спіраль.

Електронні трубки

Це буде правильний і гідний вибір, адже електронні сигарети у вигляді «шерлоковских» трубок не просто дадуть можливість насолодитися улюбленою звичкою, але й підкреслять імідж в цілому.

Їх конструкція аналогічна звичайним електронним сигарет, от тільки не потрібно заправляти картридж дуже часто, а акумулятор розрахований на максимальний час активної роботи.

Рекомендації новачкам

Визначившись з тим, яку саме електронну сигарету вибрати серед існуючого асортименту, варто познайомитися з особливостями її подальшого використання.

Отже:

 • Краще вибирати надійні кнопкові акумулятори, тому що автоматичні розряджаються на порядок швидше;
 • Атомайзери ламаються частіше всього, а тому краще заздалегідь придбати кілька про запас;
 • Правильний спосіб використання атомайзери полягає у відсутності довгих і глибоких затяжок;
 • Для початку купіть рідина без запаху і з мінімальним вмістом нікотину. Не сподобається – розширюйте асортимент;
 • Якщо раніше курили «легкі» сигарети, придбайте рідину, концентрація нікотину в якій становить не більше 12 мг/мл;
 • Перед тим як використовувати новий атомайзер, намочіть його спіраль;
 • Картомайзер потрібно заправляти спеціальним шприцом з голкою;
 • Ви можете кинути палити електронний варіант сигарети набагато легше, ніж звичайний, на основі тютюну. Це пояснюється відсутністю поставок нікотину в організм, і його поступове відвиканні;
 • Перші кілька разів слід заряджати акумулятор упродовж 8-ми годин поспіль. Всі наступні – по 2, максимум3, години;
 • Не потрібно чекати, що електронна версія повністю замінить натуральну. Тут працює виключно психологічний фактор;
 • Намагайтеся купувати виріб з максимальним терміном гарантії, що виключить швидку поломку нового приладу.

Тепер про те, чи шкідлива електронна версія куріння для здоров’я людини і його оточуючих. Насправді, якийсь шкоду присутній, але він мізерно малий у порівнянні з тим, який завдає чистий нікотин.

В рідині для сигар немає місця смол, канцерогенів, металів і інших речовин, тоді як присутність гліцерину та пропіленгліколю не заперечує жоден виробник. Але і їх не вийде віднести до розряду особливо шкідливих, оскільки обидва вони є в ліках, косметиці і навіть продуктах харчування.

Додатковим аргументом на користь електронного куріння є його повна нешкідливість для оточуючих людей і екології в цілому. «Запалена» сигарета ніколи не стане причиною пожежі, небажання улюбленого людини з вами цілуватися, конфлікту в транспорті або на роботі.

Залишити коментар