Як вбити в собі любов?

Цілком можливо, що прочитавши заголовок цієї статті, у вас виникне цілком логічне запитання: а навіщо взагалі вбивати любов? А і правда, навіщо? Адже всі ми так чекаємо цього почуття, бережемо від усіх негараздів, пестимо і плекаємо, бажаючи пронести через все життя. У реальності, все набагато складніше, і обставини можу скластися так, що ваш коханий не відповідає вам взаємністю, одружений, знаходиться дуже далеко або й зовсім помер.

Як би там не було, розумом розумієш, що вже ніколи не зможеш бути разом з об’єктом своєї пристрасті, але ось серце незмінно нагадує про те, наскільки сильна ваша любов.

Будемо чесні: немає універсального і безвідмовного способу того, як вбити в собі любов, і спогади про неї будуть переслідувати вас протягом всього земного існування.

А ось притупити настільки сильне почуття, зменшити біль, яку воно приносить, і почати відчувати себе «живим» все ж можливо, і ми розповімо, як це зробити.

Чому розлюбити – так складно?

Коханий чоловік-це той, якого жінка виділила серед сотень і тисяч інших представників сильної статі.

Причини такого вибору можуть бути самими різними:

  • спорідненість душ;
  • однакові захоплення;
  • високе матеріальне чи соціальне становище;
  • ідеальна зовнішність;
  • м’який або сильний характер;
  • безмежне чарівність і багато іншого.

І поки жінка не дізнається, як зрада або побут вбиває любов, вона може задовольнити свої основні потреби з обожнюваним нею людиною: вона зрозуміла, почута, її поважають і цінують.

Тому дізнавшись, як шлюб вбиває навіть саму сильну любов, дама впадає в розгубленість, депресію і натуральний шок. Їй здається, що вже ніхто і ніколи не зможе бути з нею таким, як колишній об’єкт обожнювання.

В реальності ж, незамінних немає, і все те, що дарував вам одна людина, можна відшукати в інших: друзі забезпечать вас спілкуванням і розумінням, а нові шанувальники – захопленням і увагою. Цілком можливо, що серед цих людей знайдеться той, хто ніколи не покаже вам, як побут чи гордість вбиває любов.

Упорядкуйте свої думки

Для початку розберіться з усіма плюсами і мінусами, які вас залучали або відштовхували у вподобаному чоловікові. Будь чесні, об’єктивні і холоднокровні, оскільки закохані схильні ідеалізувати об’єкт свого бажання і не завжди бачать його негативні сторони. Тепер ваше завдання полягає в тому, щоб «розібрати» людини по поличках, і відшукати всі вади, аж до самих дрібних і незначних. Ви самі здивуєтеся, наскільки великим буде список.

До речі, таким чином можна придбати неоціненний досвід, з наступним коханою людиною вийде уникнути ефекту «рожевих окулярів».

А знаєте, що психологи відповідають на питання щодо того, як вбити любов до колишнього чоловіка? Їх вердикт однозначний, реалістичним і навіть жорстокий: якщо ви любите когось, ви вже починаєте втрачати, і сама основна і найбільша втрата – це ваша особиста свобода. Тому треба чесно собі зізнатися, чи ви готові принести в жертву свій час, відмовитися від друзів, і навіть втратити роботу, отримай натомість лише однієї людини?

Лише в тому випадку, коли логіка візьме шефство над почуттями, у вас вийде вбити в собі любов.

Змініть себе і оточення

Переживши такі відносини, або розірвавши нещасливий шлюб, вам потрібно набратися сил, і прибрати з очей геть все те, що хоч побічно нагадує про пережите. Без краплі жалю викидайте фото, відео, навіть найдорожчі подарунки і все в такому дусі. Видаліть вже непотрібні контакти з телефону, соціальних мереж, пошти і аськи, змінити звичні маршрути, за якими ви ходили удвох.

Якщо вам довелося дізнатися, як ревнощі вбиває любов, але самостійно впоратися з цим воістину гидким почуттям не виходить, терміново займіться пошуком заняття по душі. Це можуть бути курси танців або вишивання, вивчення екзотичного мови або тонкощів роботи з пап’є-маше. В принципі, це не настільки важливо, адже головне – це йти до людей, шукати живого спілкування і кардинально змінити обстановку.

Не здумайте мстити!

Коли вам на власному досвіді довелося дізнатися, як брехня вбиває кохання, бажання помститися кривдникові або ще гірше, викликати його ревнощі, стає просто нестерпним.

Пам’ятайте, що така тактика тільки посилить вашу душевну травму, адже доведеться ще більше думати про об’єкт обожнювання, чого, в принципі, потрібно уникати всіма силами. Якщо дивитися з боку, то виходить, що ви продовжуєте робити слабкі спроби повернути любов, тільки невідповідними способами.

Відпустіть любов

Так, сказати самому собі, що ця людина вам більше не потрібен, здається неймовірно складним і навіть космічним. Як би важко це не було, зробити це життєво важливо. Причому відпустити – це пробачити, не тримати зла, не накопичувати образи і не шкодувати. Нехай людина йде своєю дорогою, а перед вами з’явиться новий шлях.

Зрозуміло, що все це – стандартні, сухі і давно відомі поради. З життєвого досвіду можна зробити жорстокий висновок: недовіра, зрада, побут, безгрошів’я відстань вбиває любов швидше і якісніше, ніж зміна способу життя, викидання речей і нові шанувальники. Але, якщо чесно, краще справлятися з сердечним болем стандартними способами, ніж пережити все, що написано в попередньому реченні.

Залишити коментар