Як упакувати живі квіти в гофрований папір і зберігти їх свіжість?

Красиво оформлений букет – прекрасне доповнення до подарунку, незалежно від приводу. Незважаючи на те, що останнім часом букети складаються навіть з підручних матеріалів, наприклад, з шкарпеток, класичним варіантом залишаються живі квіти.

Головні вимоги

Проходячи повз квіткових вітрин, у багатьох виникає питання, як загорнути живі квіти в гофровану папір, щоб підкреслити їх красу. Оформлення букетів, перш за все – це творчий процес, але, знаючи основні правила флористів, можна впоратися з цим завданням самостійно.

Виконуйте такі вимоги до оформлення композицій:

 • Використовується папір для упаковки повинна бути того ж відтінку, як квіти або підкреслювати контраст;
 • Не рекомендується використовувати поліестер;
 • З гофрованої папером добре поєднуються фетр, сизаль, декоративна сітка. Для фіксації зручно використовувати джутову мотузку;
 • Не варто застосовувати великі декоративні елементи для прикраси, так як вони будуть відволікати увагу від основного елемента;
 • Флористи радять використовувати свіжозрізані квіти – це продовжить життя квіткової композиції;
 • Можна додати трохи декоративних рослин або сухоцвітів.

Для упаковки букета використовуються різні техніки, багато з них потребують спеціальної підготовки. Однак існують і такі способи, з якими впорається навіть новачок.

Щоб упакувати букет, потрібно підготувати такі матеріали:

 • Ножиці;
 • Скотч;
 • Декоративні елементи;
 • Гофрований папір;
 • Флористичну сітку;
 • Квіти.

Перед тим, як почати формувати букет, з кожного стебла необхідно зрізати край і поставити їх у воду. Це робиться для того, щоб квіти наситилися вологою, так як їм належить провести деякий час на повітрі.

Складання букета

Відібрані квіти потрібно скомпонувати в букет, а їх стебла обмотати скотчем. Таким чином, збільшиться обсяг підстави, стане більш жорстким. Використання флористичної сітки поліпшить зовнішній вид букета і дозволить квітам довше зберігати свіжість.

Застосування широкою атласною стрічки вважається класичним варіантом в упаковці квітів.

Гофрований папір як обгортки надає композиції легкість, ніжність і крихкість. Якщо в букеті є флористична сітка, бажано застосовувати декоративні рослини.

Для того щоб упакувати букет квітів в папір, її необхідно розстелити на рівній поверхні лицьовою стороною вниз.

Наведіть на неї квіти так, щоб кінці стебел залишилися вільними. Далі загорніть букет в папір і перев’яжіть стрічкою. В якості декорацій використовуйте декоративні метелики або бантики.

Є ще один варіант упаковки букетів, в якому використовуємо гофрований папір – він дозволяє продовжити свіжість рослин. Для цього беремо відрізок тканини і добре просочуємо його водою.

Потім цією тканиною обертаємо зрізи на стеблах, а зверху кладемо шар харчової плівки. Готуємо паперовий лист, яким обмотуємо стебла квіток.

В залежності від кількості квітів у букеті і його розміру, готуємо кілька аркушів паперу того ж кольору або, навпаки, контрастного. Оберніть верхню частину стовбура так, щоб гострі кути квадрата злегка перевищували висоту бутона. Закріпіть квадрати за допомогою контрастної атласної стрічки. В якості декору використовуйте потрібний елемент, відповідний до композиції.

В гофровану папір можна упакувати не тільки зрізані квіти, але і рослини в горщиках. Вони є прекрасною альтернативою звичайним букетам.

Такі подарунки довго зберігають свій зовнішній вигляд, і весь цей час будуть радувати щасливого володаря. Додати вишуканості допоможе красива упаковка. Якщо не знаєте, як самостійно упакувати квіти в гофровану папір, це може зробити продавець. Однак, проявивши фантазію, з цим завданням можна впоратися власними силами.

Для цього візьміть аркуш паперу і виріжте з нього коло. Його радіус повинен бути трохи більше висоти горщика. Краю кола можна залишити рівними або вирізати ажурним візерунком. Помістіть квітковий горщик центр заготовки. Потім підніміть краю, закріпивши їх за допомогою скотча. Гофровану форму можна прикрасити атласною стрічкою, зав’язавши бантик. Замість стрічки можна використати намистинки, тасьму або мережива. Щоб додати яскравих фарб подарунку, використовуйте паперові круги різних відтінків і розмірів.

Упакувати квітковий горщик можна кількома способами. Наприклад, із двох відрізків листів за допомогою степлера змайструвати символічний пакет, в який помістити рослину. Ручки для такої упаковки можна зробити з невеликих відрізків тасьми.

Нехай ваш подарунок буде яскравим і свіжим!

Залишити коментар