Як стати вище і стрункіше в домашніх умовах

Всі ми, в деякій мірі, дбаємо про своїй фігурі і зовнішньому вигляді. На скульптурування тіла та схуднення деколи йдуть роки наполегливої копіткої праці. Але є фактори, які загальноприйнято неможливо змінити, хоча дуже хотілося б. Високий зріст – жаданий параметр для будь-якої людини, чия висота тіла коливається нижче середнього рівня.

Чи можливо вирости після 25?

Існує маса мініатюрних жінок, які в один голос запевняють – саме «маленькі» жінки створені для любові!

Але якщо відкинути лукавство, та подивитися на вимоги до топ-моделям світової величини, можна сміливо заявити, що високий зріст – одна з важливих складових привабливої зовнішності. Чи можна стати вище зростом, і наскільки це реально на практиці?

На жаль, незважаючи на велику кількість лженауки в сучасному суспільстві, синтезувати свій особистий гормон росту в затишних домашніх умовах майже нереально. Наш організм росте лише до 25 років, після чого у нього запускаються природні механізми старіння. А отже, після досягнення цього віку, змінити зростання можна тільки хірургічним або медикаментозним шляхом.

Якщо бажання стати вище бере гору над усіма розумними гранями, ви можете спробувати «вирости» візуально, шляхом активації «правильного» росту м’язів в домашніх умовах, носіння певних фасонів одягу, ходіння на підборах.

В інтернеті існує маса методик, що пропонують збільшити зростання без будь-яких хірургічних маніпуляцій. Зустрічаються відверті хвалебні оди, які оповідають про те, що підрости вгору на 5-7 см реально і після 25 років. Скільки вони мають з істиною, ми стверджувати не беремося. Але можемо впевнено заявити одне: людський зріст залежить від безлічі внутрішніх і зовнішніх факторів.

Не можна сказати, що його межі закладені генетично, особливо якщо поглянути на «велетнів», чиї батьки не відрізняються і середніми параметрами. Якщо у людини з народження не спостерігається якихось патологій або відхилень, його зростання стає оптимальною реакцією організму на пристосування до природного середовища проживання.

З цього випливає висновок, що якщо скоригувати ці умови в більш сприятливу сторону, можна трохи вплинути і на рівень власного росту.

Що робити, якщо відчайдушно хочеться бути вище?

Як ми вже говорили, найшвидший спосіб «підрости» — оперативне втручання. Як і десяток років тому, воно полягає в навмисному переломі ніг і фіксації на їх кістках спеціальних розтягуючих спиць. Вони називаються апаратом Єлізарова.

На жаль, сучасна медицина не змогла знайти альтернативу цим маніпуляціям. Така операція передбачає тривалу ізоляцію людини від його повсякденних звичок. Протягом 6-12 місяців він повинен пересуватися виключно на милицях, тягнучи на своїх кінцівках досить важкі металеві конструкції.

За цей час зростання може збільшитися на 4-6 див. Як тільки він досягне бажаної позначки, доктор вилучає конструкції з кісток, що є досить болючою процедурою. Під час носіння апарата вас також чекають болісні відчуття, адже спиці необхідно практично щодня «підкручувати», щоб розтягнути тканина. У результаті зростання дійсно збільшується, проте, слід підкреслити – виключно за рахунок подовження ніг.

Якщо ви не володієте високим зростом, але ваші кінцівки значно довший тулуба, така операція внесе в ваш вигляд ще більше дисгармонії. Тому вона придатна лише для особливо відчайдушних людей, чиї природні пропорції усереднені.

Що може посприяти збільшенню росту?

Якщо говорити про фізіологічний факторах, які теоретично здатні збільшити зростання людини, до них слід віднести наступні дії:

  • Активацію правильного розвитку організму. Якщо ви все ще ростете, тобто вам менше 25 років, ви можете спробувати вдатися до коригуючої вітамінотерапії, або вживання спеціальних синтетичних гормонів росту. Щоправда, другий варіант можливий лише при дійсних патологіях, коли людина має певний генетичний потенціал, але, зважаючи спотвореної реакції організму, не може реалізувати його. В інших випадках гормон може тільки зашкодити;
  • Правильне харчування. Чи чули ви, як батьки говорять своїм маленьким друзям «Якщо не будеш їсти кашу, так і залишишся маленьким!». Звісно, це утрирувано, але частка правди тут присутня. Для здорового росту необхідна постійна «підживлення». Вам слід налягати на їжу, збагачену білком (рослинним і тваринним), впроваджувати в свій щоденний раціон продукти, збагачені кальцієм, фосфором, залізом;
  • Збільшення обсягу м’язів. Чи знаєте ви, що втрачаєте» 3-4 см свого нормального природного зростання зважаючи звичайної… сутулості? Якщо у вас слабо розвинений м’язовий корсет, спина трохи опускається, а хребетний стіл стає зігнутим. Людина з неправильною поставою завжди виглядає нижче своєї реальної межі. І щоб цей фактор нейтралізувати, вам буквально необхідні тренування м’язів спини. До речі, в опрацюванні можуть потребувати і інші м’язи. Порівняйте, наскільки вище витонченим і граціозним виглядає дівчина з підтягнутими сідницями, наскільки більш довгими здаються її ноги, наскільки гармонійні вигини її тіла в порівнянні з «в’ялим» аналогом того ж зростання. Висновок очевидний – помірні спортивні тренування необхідні кожному з нас. І для цього необов’язково вдень і вночі пропадати в спортзалі – можна підібрати для себе програму, розв’язувану в домашніх умовах. Зростанню сприяє калланетик, пілатес, йога, плавання, гімнастика;
  • Розвиток гнучкості. Без гнучкості неможливо нормальне функціонування сухожиль, адже саме вони найчастіше є «винуватцями» непривабливого укорочення ніг. Для активації гнучкості вам слід посилено зайнятися вправами на розтяжку. Культуристи рекомендують кожному, хто хоче стати трохи вище, висіти на турніку протягом 15 хвилин кожен день;
  • Відмова від шкідливих звичок. Палять і зловживають спиртним люди перестають рости раніше покладеного межі. Задумайтеся, чи варто чарка віскі або викурена сигарета того, щоб позбавити себе повноцінного росту і красивої фігури?

Розбуди свій метаболізм!

Нормальний ріст неможливий без здорового обміну речовин.

Для збільшення зростання в домашніх умовах важливо пробудити і активувати власні метаболічні процеси в організмі:

  • Складіть коректне меню, включіть в нього всі живильні джерела, дотримуйтеся принципу дробового харчування;
  • Рух – це життя! Намагайтеся більше рухатися, навіть якщо займаєтеся сидячою роботою. Не відмовляйтеся від вечірній прогулянці, виходьте з громадського транспорту на 1-2 зупинки від будинку, щоб пройтися пішки, запишіться у фітнес-клуб або басейн, купіть собі велосипед, займайтеся будинку по відео-програм;
  • Якщо хочеш бути здоровий (високий), – загартовуйся. Практикуйте обтирання, контрастний душ, обливання прохолодною водою. Ресурси вашого організму воістину безмежні, якщо їх активувати!;
  • Ходіть на класичний шведський масаж. Він не тільки розслабляє м’язи тіла і приводить їх в тонус, але і благотворно впливає на обмінні процеси;
  • Відпочивайте! Чи знаєте ви сталий твердження про те, що людина зростає у сні? Адже і цей, здавалося б, «дитячий міф» науково обгрунтований. Без повноцінного сну та відпочинку не може бути міцного здоров’я. Тому не відмовляйте собі в самому доступному задоволенні в ім’я важливих справ – роботи, готування, прибирання тощо.

Ми ознайомили вас з докладним матеріалом про те, як стати вище зростом здоровими способами в домашніх умовах. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам стати не лише вищі, але і сильніше, здоровіше, красивіше. Будьте щасливі і красиві!

Залишити коментар