Як стати стервом за короткий час

Багато жінок, особливо ті, яким довелося випробувати біль і розчарування в коханні, хотіли б володіти якостями фатальної жінки, щоб користуватися успіхом у чоловіків і з легкістю розбивати чужі серця. Образ стерви обов’язково включає в себе ідеальний зовнішній вигляд, самодостатність та впевненість у собі. Мало хто бачив таких жінок, але багато хто хотіли б наблизитися до такого ідеалу.

Щоб стати стервом, не обов’язково докорінно змінювати власні звички, погляди, дії та оточення. Однак деякі моменти все-таки доведеться переглянути.

Головна відмінна риса жінки-стерви – впевненість і любов до себе.

Вона ніколи не робить те, що не хоче, або то, що її змушують робити інші люди. Цим стерви і приваблюють – незалежністю і свободою, викликаючи у інших жінок заздрість, а у чоловіків – бажання володіти.

Кілька важливих кроків

Прийнявши рішення змінити власний характер і додати йому стервозності, важливо розробити якусь стратегію по вихованню себе. Це допоможе послідовно і методично закріпити нові звички і вести себе інакше. В процесі перетворення В стерву потрібно виконувати такі кроки перетворення себе:

  1. Почати думати і говорити тільки про себе. Забути про скромність і перемикати увагу оточуючих на власну персону. У розмовах з подругами або чоловіками розповідати про себе, хвалити і захоплюватися собою. Ніщо не може бути важливішим проблем і думок цієї стерви.
  2. Переглянути гардероб. Стерво повинна завжди виглядати привабливо, піклуватися про себе, витрачати на свій зовнішній вигляд багато часу і грошей. Доведеться викинути всі старі, розлогі і не підходящі речі з гардеробу. Стерво носить не тільки модний одяг, але завжди виглядає стильно і дорого, у неї є свій стиль і обов’язкова родзинка в кожному вбранні.
  3. Записатися до перукаря, манікюрниці, косметолога, СПА-салон і пройти курс масажу. Догляд за собою за допомогою професіоналів є невід’ємною частиною життя будь-стерви. На це теж потрібно виділяти значні кошти, і не жаліти їх.

  1. Стежити за своїми рухами. Стерва – це кішка-хижак, яка рухається плавно і граціозно, не розмахує руками, не широко розставляє ноги. Її спина завжди пряма і рівна, її хода карбує кожен стукіт підборів, її посмішка рівна і принадна, але не викликає. Такі рухи доведеться довго тренувати біля дзеркала, але результати варті того.
  2. Менше часу приділяти подругам, обмежувати спілкування, яке не несе ніякої користі, перестати брехати і обговорювати інших людей. Розмовляти з ким-то має сенс тільки про себе і свої проблеми. Інше стерву не стосується.
  3. Змінити роботу. Або піти з неї взагалі. Максимум, чим стерва може займатися, це легке адміністрування або допомогу секретарю керівника. При цьому в обов’язки у стерви не повинно бути приготування кави або організація нарад, а тільки легкі прості справи, які не відволікають від любові до себе. Хоча з стерви може вийти хороший керівник.

Всі кроки, що наближають звичайну жінку до супер-стерво, потрібно робити поступово, але рішуче. За один день змінитися не вийде, однак постійне усвідомлення себе унікальною і найкращою обов’язково покаже свої плоди.

Жінка-стерва і чоловіки

Стосунки з чоловіками у жінки-стерви будуються зовсім інакше, ніж у звичайних представниць слабкої статі. По-перше, вони дозволяють себе любити і ніколи не люблять самі. По-друге, стосунки з чоловіком у стерви продовжують рівно стільки, скільки вона хоче. Як тільки вони перестають приносити їй радість, задоволення і вигоду, і тим більше, якщо чоловік починає вимагати взаємності або якихось зусиль від неї, вона тут же міняє його на іншого залицяльника.

Основні правила спілкування жінки-стерви з чоловіками включають в себе:

  1. Стерва ніколи не дзвонить чоловікові першою і не чекає його дзвінків. Він повинен бути вдячний за те, що вона взяла трубку. При цьому, якщо він не подзвонив протягом одного-двох днів, у подальшому він може вже і не намагатися – трубку вона не підніме.
  2. Стерва ніколи не робить перший крок і не призначає побачення. Чоловіки повинні самі добиватися її часу і прихильності, радіючи можливості побути разом.
  3. Стерва ніколи не робить чоловікові подарунків, особливо дорогих. Але щоб підтримувати з нею стосунки, залицяльник повинен регулярно задаровувати свою обраницю прикрасами, косметикою та парфумерією, квітами і проводити з нею відпустку за кордоном.
  4. У відносинах з чоловіком стерва завжди незалежна, волелюбна і постійно демонструє це. Саме цю впевненість і відчуття свободи чоловіки цінують в ній найбільше.

Досягнення мети

В результаті такої поведінки жінка, яка твердо вирішила стати стервом, отримає кілька результатів.

По-перше, всі її романи будуть носити лише тимчасовий характер, тому що чоловіки навіть заради красивої картинки не готові терпіти стервозність і байдужість.

По-друге, через деякий час у стерви не залишиться друзів і подруг, тому що в дружбі важливо обопільне розуміння і готовність допомогти. По-третє, на роботі її будуть обходити стороною і боятися, тому що стерва не упустить шансу пройтися по головах колег, добиваючись своїх цілей.

Незалежність і свобода стерви швидко перетворяться в самотність, яке з віком буде посилюватися. Тому перш ніж приймати рішення про те, щоб стати стервом, і включатися в процес самонавчання, краще ще раз подумати. Можливо, переглянути свій світогляд і ставлення до оточуючих людям можна без додавання свій характер стервозності. Любов до себе – це гарна якість, якщо воно в міру.

Залишити коментар